Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

jakoubka
13. srp 2009

Janinko-opatrně 😉
Já sebou buchla ve 35tt,uklouzla mi noha na písku 😔

konoupek
14. srp 2009

Dobré den,

Tak to je dobře holky,že je všechno ok a beku ty se šetři pěkně 😉 .

Jani a z vany opatrně ja?! 😉

zlatka
14. srp 2009

Nazdárek,
tak to jsem ráda, nastávající maminy, že je vše tak, jak má, Raduš, ty dbej rad doktorů, myslím, že takhle nějak jsi to měla i ty, Kon., že jo? taky jsi část těhu jen proležela....a pak se malé nechtělo.
Janico, ty nám povíš pohlaví i jméno???? 😀 😵 😵 😵 😵 😵

zlatka
14. srp 2009

Peti, toto letí, nedávno jsi tam měla 20tt.A nehodíš odkaz na fotečky z tábora?
Tak čtu Repektovat a být respektován a zarazilo mě, že i "pozitivní nálepka" typu "ty jsi šikovná, šikulka!!" může mít negativní dopad, tohle používám denně 😖 , když se sama obuje, nají atd.....kdo četl taky a může přihodit polínko názoru ?Může to mít souvislost teď s tím, že Berunka třebas když jí něco nejde, začne kňourat, poplakávat a zklamaně říkat"já to neumím.....", je z toho celá špatná, že jako tak nějak vnitřně cítí, že by měla být šikovná a něco jí nejde, co myslíte? asi nad tím zase moc přemýšlím, co? 🙄

janica..
autor
14. srp 2009

AHojky,

Zlatuš pohláví řeknu a jméno asik těžko, pač sami nevíme 😒 se jménem mi budeš asik muset helfnout, pač vidím, že ty máš diskusi se jménam v malíčku, třeba Alan se mi líbí fest, Peťan mi řekl, že je to jak na psa 😒

Jj s tou šikulkou už jsem to taky slyšela, že se zas nemá moc chválit 😒 Zlatuš asi na tom něco bude.......

jakoubka
14. srp 2009

Tož zdarec 🙂
Jani-my Alana psa měli 😀

Zlati-ty jo,tak to jsi mě překvapila s tím chválením 😒 Já chválím div se nerozpustím 😵

Já mám jména jasný 😎

linn
14. srp 2009

Ahoj zensky,jsme u tey v Boskovicich, M.opet na rybach, tak jen nakukuju, preji krasny vikend 😵

bazalka
14. srp 2009

Ahojky!!!

Zlatus, ja to necetla, tak neporadim ... ale ja taky Martusaka porad chvalim 🙂. Jen dnes teda moc ne, mel dopo jakousi blbou naladu ☹.
Byli jsme ve meste ... byli jsme uspesniiiiiii!!!! V seku jsme koupili super podsity kalhoty Next za 120,-, paradni cepku na podzim a pyzamo s autama, takovy upnuty, aby se nevyhrnovalo ... po dlouhe dobe jsem mela stigrooooo!!!

janica..
autor
14. srp 2009

Marti no nekecj, to ani nevím 😀 😀

Lindi užívejte a pěknej víkend přeju 😎

My jedem v neděli se těším, jak od toho stereotypu vypadnu 😝

janica..
autor
14. srp 2009

Ivi gratuluju k úspěšnýmu kupu 😉

jakoubka
14. srp 2009

jani-jj,jako děcko jsme ho měli,umřel asi před 7 lety 😔

bazalka
14. srp 2009

Lindi, vy zas vyletite 🙂 ... tak si to uzijte!!!!

Jani dik, jsem zas mela radost jak na Vanoce 😉 ... flakla matka

efinna
14. srp 2009

Ahojky
Marti toš řekni 🙂 , a hoď nějakýho tipa!!

Lin vy si užíváte, v Boskovicích je krásně! 🙂

Ivi taky gratulace 🙂

bazalka
14. srp 2009

Tak ja bych pro nas vedela jmeno pro holku, ale pro kluka by to byl asi taky orech

jakoubka
14. srp 2009

tak u kluka,se budu opičit po Lindě-Sebastian
holčička-Agátka

bazalka
14. srp 2009

Agatku maji znami a rikaji ji Gaťko ... coz mi prijde divny 😅

efinna
14. srp 2009

Ha tak to je pěkný jméno ale muj by to asik neschválil. Mě se třeba líbi i Samuel, Tobiáš, Denis......
Hm a u Agátky bych si asik vzpoměla na Hanychovou 😀 , ale holčičí moc neřešíme!

janica..
autor
14. srp 2009

Právě, že se mi taky Agátka líbí, ale zdrobnělina je teda Ivi fakt hustá 😀 😀 😀

a Sebastian se mi taky líbí, byl by pěknej k Damiánkovi, ale už ho má holka v Holici a to mi vadí 😅

bazalka
14. srp 2009

To je desny, co, jak ovlivni volbu jmena to, ze znas nekoho stejneho jmena, kt nemas rada 😅. Taky mam par jmen, kt bych z tohoto duvodu nedala 😉.

Ja bych chtela pro holcicku jmeno Ema

janica..
autor
14. srp 2009

Ivi mě to prostě vadí, ale je to určitě tím, že prostě Jan bylo všude moc a je a to mi prostě jako děcku vždycky vadilo 😅, tak proto chci neobvyklí jméno......

efinna
14. srp 2009

Ivi jj právě ☹ ! No sama jsem zvědavá co vymyslíme 😅 .
Mě se líbí Mia 🙂

janica..
autor
14. srp 2009

Jo a Zlatuš něco pro tebehttps://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... jako dost si tam čtu a fakt zajimavý

zlatka
14. srp 2009

No, je to zajímavá knížka, ale vychovávat přesně podle toho, jak to navrhují bych asi nezvládla🙂 Ale tak jako v hodně věcech souhlasím a docela i dělám, v hodně jsem se přistihla v tom neefektivním způsobu. Ale možná je na to ještě beruš malá, jsou tam příklady v komunikaci třebas už i se staršíma dětma. No, marti, prý by se mělo hodně chválit: ale ne tím způsobem:ty jsi borec, šikula atd.... Spíš říct jako (uvedu příklad)🙂 dítě něco namaluje: vidím, že jsi namalovalo krásný sluníško.To se ti moc podařilo..." Jani, díky moc za odkaz, já jsme věděla, že tu je o tom diskuze, ale jaxi na to nemám takovej čumák jako ty. No a diskuze se jménama je moje oblíbená, čekám, až mi tam někdo vymyslí taky nějakej zázrak🙂🙂 a jaký jméno na kluka vám s Petrem padlo do oka????jsi včera říkala.
Alan je hezký, ale taky je to v psích jménech, jak píše Marťa, si nevybereš. betty od beátky taky, taky Sáru pejska znám.... Nelíbí se mi varianta alanek, ale Ali docela joo.

prool
14. srp 2009

ahojky baby,
tak po navsteve tchyne je Vasa uplne rozhozenej a ja teda, co vidim taky. Chapu, ze babi povoli co mama ne, ale tchyne nezna vubec ale holky vubec zadnou miru!!!! a v nicem (jeji vlastni 30ti lety syn je toho zivym dukazem, Marose nastesti vychoval jeho dedecek od jednoho roku, takze je to nekde jinde, ale v nekterych nazorech jsme tvrde ve pri a uz vim,kde je zakopany pes - tchyne). Kdyz slo do tuhyho, tak jsem stejne musela zasahovat ja a nejhorsi snad byla veta ..."maminka rikala, nedovolila atd..." no to jsem teda supela - nedokaze si vytvorit vlastni autoritu no hruza. Maros to po odjezdu zkusil jednou a to jsem ho hned upalila, ze takhle ho teda poslouchat nebude, kdyz bude vyhrozovat maminkou. Jo a tady, kdyz uz mu chtela neco zakazat, tak misto toho aby rekla, ze se to nedela, ze to je spatny nebo neco takovyho, tak mu vyhrozovala, ze mu nekoupi tohle a tohle a ze jede domu a proste uplny blbosti - z principu. A kdyz zacal natahovat, ze neco chce, tak okamzite ustoupila a vsechno by mu dala a povolila - to je neco na me.
Moje cerne vidiny se naplnili - tchyne mu snad 100x za den rikala, jestli nechce curat - az se mi ted 2 dny po odjezdu kazdy den pocurava, coz se nam predtim stavalo jen vyjimecne a vlastne si ani nepamatuju, kdy poradne naposled!!! Do jidla ho taky pekne nutila a papej tam a papej a premlouvani - no ted je jidlo vzdycky se scenou a po zlym, protoze jinak si k nemu ani nesedne 😠 jo tchyne mi teda bylo treba. Kdyby mel Vasik aspon na vyber v jidle, ale on nema!!!! A proste to musi snist - nic jinyho mu nezbejva ☹
Jo devcata tchyne a uzeny nejlepsi studeny....a to rika Maros a pritom moje mamka zila 8 let s tchyni a do niceho absolutne nezasahuje a jeste kdyz prijedeme na navstevu, tak vari extra pro nas (nejime cerveny maso).
....
hmm ...zas na roman, ale to jsem nechtela 😉

tehulky, tak se opatrujte a jmena - me se libi takovy starocesky - Vaclav, Antonin, Emilka, Amalka, posledni dobou i Vavrinec 😉 urcite nakonec vyberete, to co vam prijde pro vase ditko to nejlepsi, i kdyz to treba deticky za par let az vyrostou moc neoceni, ze 😉 Ale vezme, ze to rodice vybirali s laskou 😵 a Jan znam hodne a vsechny jsou to velmi mile osubky 😀 😀

Jo Ivi, kam na to chodis 😎 😎

zlatka
14. srp 2009

Oli, vůbec neva, že ses rozepsala, člověk to ze sebe potřebuje dostat.Chápu, že jsi naštvaná, kdo z nás by nebyl.Stejně jsi dobrá, že jsi to zvládla bez ěnjaké vtší hádky vydržet s ní takovou dobu.Tohle bych jí pak někdy řekla, jaký to mělo vliv na Vašíka- ne ve zlým, ale v dobrým......No, naše babi mívá taky občas úlety, nejhorší, když já beruš něco vysvětluju, když má třebas záchvat a ona se do toho taky pustí, to by mě čerti vzai, bo jak to to dítě má vnímat, dkyž do něj hustí dvě ženský naráz...No, budiž ti útěchou, že máš zase na nějakej čas pokoj.

prool
14. srp 2009

jo Alana znam taky 😉 a rikame mu Aliku 😉

jinak jsem chtela jeste napsat, ze u nas v ulici a co vim siroko daleko radi nestovice. Franta z ulice je chytnul (je o 3 mesice starsi jak Vasik - tedy cca 2,5 roku) a decka skoncil v Brne na infekcnim - Olomouc nema a v Prostejove jim rekli, ze tak tezky pripad neberou. Normalka - osypal se pry jak blazen, horecky 5 dni, celkova sepse organismu - voda na plicich, zanet zlucniku - no hruza nejvetsi. Chudak malej - je to hroznej lotr, ale toto je fakt des. Ma pry hrozne hluboky jizvy a rozpraskany zily a kapacku v kotniku, protoze to uz jinam neslo ☹ Kdyz mi to jeho maminka vcera rikala, tak mi bylo normalka ousko, az bych brecela. A to se nestovic bojim jak cert krize, protoze je Maros nemela a od malicka nam vtloukaji, ze Vasik na tom bude dost zle, pokud je chyti 😕
omlouvam se za takovy negativni veci, ale muselo to ze me....papa

janica..
autor
14. srp 2009

Ále Zlatuš, líbí se mi Erik, ale už je opět zamítnutej 😅 , bych Petráše bila, jeden den řekne, že je to pěkný a druhej den, že to je hrozný, no coment 😀 😀 no u nás to bude opět nekonečněj příběh se jmény........

Oli téda, chudák malej skončit až v Brně s neštovicema 😕 a tchýňka teda zářile, jseš fakt dobrá, že jsi to ustála 😉

dali
14. srp 2009

Zdarec ženy a děti!!!!!!!!

počítáte s tím srazem?????????v sobotu??? sand bude počasí 😒

Jani vy jedete teď na dovču???, ale v sobotu dorazíte ne???se jména i neporadím, já už na to ani nemám myšlenky 😉 já spíš přemýšlím kam půjdu pracovat ☹

Později dám fotečky.........min. víkemd jsem byly v Praze a včera v dinoparku ve Vyškově 😉

janica..
autor
14. srp 2009

Jasný, že dorazíme Zdeňuš 😉 my jedem tak do středy, čtvrtka max, pač v pátek jdu k POlákovi na ultrazvuk 😉

Fotečky dodej 😉