Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
15. srp 2009

Jéjej Sáruš má prvně horečku co? tak jak bude mít nad 39,5 tak doporučuji sprchu vlažnou, to je nejlepšejší, no Damík měl snad 3 horočky, tak jsme v tom profík 😅

efinna
15. srp 2009

Jani jj diky, no doufám, že už to poleze jen dolů!!!
A kdy odjíždíte?

janica..
autor
15. srp 2009

Zítra ráno, už se nemůžu dočkat 😅

janica..
autor
16. srp 2009

Dobré ránko,

já už mám pobaleno, máme tašek, jako kdyby jsme jeli na měsíc, no nic, jdu vzbudit chlapáky a pomalu vyrážíme, ještě budu muset vzbudit Martinku, chuděra byla včera na pařbě, pač nám bude chodit krmit naše zvířectvo, naši rybičku 😅 😀 😀

Mějte se krásně ahojky

Sáruš doufám, že jsi už oki 😵

jakoubka
16. srp 2009

dobré ránko,

Janinka klíče předala 😵 ,a Martinka jde zpátky do pelechu,včera byla spářka z rozhěvanýma ženama 😵

Evi-co Sárinka?

prool
16. srp 2009

Zlatu v poho niceho se neboj 😀 😀 jen ze tuhle formulaci slysim zrovna dost casto od Marose a leze mi s tim dost na nervy, protoze na rozdil od Tebe (ty jsi totiz vnimava 😉 ) k tomu pozitivni uz nic nedoda jako srazek 😉 !!!!
zdeni jehneci - niceho se neboj - to jen presun hmot a energie - u vas se to delat nebude!!! je to jen dodavka pro nas neb nejsme schopni se dostavit do Rakuvky

vcera jsme byli v Prerove na vystave o Sekorovi - Ferda Mravenec a Vasikovi se to moc libilo a nechtel odejit 😉 Jeli jsme tam a zpet vlackem a tak jsem na vas holky myslela, vzdycky, kdyz jsme jeli pres Grygov - cely den se tam hral fotbal 🙂
Bekul s tim rozdychavanim - nejak mi nejde nejdriv dychat a pak mluvit - vzdycky mi to ujede hned jak se mi neco nelibi 😖

Jinak decka jedeme zitra k leciteli, tak jsem zvedava, jak to dopadne - jestli nas vezme atd. Pry je dobry diagnostik, tak uvidime.
papa

bazalka
16. srp 2009

Hezkou nedeli 🙂

Oli, tak na Vas budem zitra myslet!!!

My pojedem vlakem do Prerova zitra, vezu Macinka ke tchanum, tak at ma zazitek, pojedeme patrovym 🙂. V ut a st jdu opet na praxi, tak |Martasek pendluje ☹

Evi, co Sarinka? Snad to bylo jen od zubu 😔

Jani, uzijte si dovoooo ... ma byt pekne 🙂

linn
16. srp 2009

Ahoj holky,
vikend byl moc fajn, hlavne hlidajici sestrenky 😉

Zdeni, na srazek se uz moc tesime,

Oli, tak budu drzet pesti, treba pomuze 🙂 a jsi dbra, ze jsi tu svou tchyni prezila 😔

Jani, krasnou dovcu 🙂 mne se z holcicich jmen libi Mia (jeste porad) a Stela, na kluka fakt nevim, asi by to byl Martin 😀 😀 😀

Marketce gratulace k mimcu 🙂

Zlatus, ja to taky ted ctu, zatim jsem porad na zacatku 😒 docetla jsem ty neefektivni zpusoby komunikace, abych zjistila, kolik jich pouzivam 😅, vychovavat presne podle toho by bylo super, ale urpimne muzu rict, ze vim, ze bych to nezvladla, takze budu rada, kdyz si z toho odnesu aspon neco 🙂

Sarince prejem brzke uzdraveni

Zitra papa

linn
16. srp 2009

A Zdeni, super fotecky, Viktorka s filipkem jsou fakt oba moc sikovni 😵

linn
16. srp 2009

Peti, jeste opozdene k tomu znakovani, jj samik si na neco vzpomina, neco se naucil znova a fakt precizne 🙂

entik
16. srp 2009

Zdeni, taky jsem ted koukala na fotky🙂 pekny, hlavne se mi libi ta cernobila Filipka v TV 😉

Z klucicih jmen se mi hodne libi Jonáš a z holcicich Žofie, ale ani jedno neproslo u Slona, takze mame jina. A jeste se mi vzdy libilo Martin, ale musime vybirat jmeno bez R... Erik je pekne 🙂 jen premyslim nad zdrobnelinou...

Lindi, docetla jsem stastne deti, tak muzu vratit. S temi pochvalami jsste mi nasadily brouka do hlavy, my chvalime hodne a myslim, ze to pusobi. Na to, co se nevede se snazim neupozornovat, aby se toprave nezafixovalo, ci pod... chvaleni se doporucuje i u autistu a deti s postizenim.. zalezi, jak presne je to v RAbr napsane, si to musim precist. Ted se vsak snazim zorientovat na porod a soustredim se na mimi, co to jde. Zatim cviceni dodrzuju!! mazu a uz se tesim jak zacnu pit malinikovy caj, u matyska to byl pro me takovy obrad a uvolneni...

Oli, tchyne 😠 😠 😠 ty musis mit nervy!!!

Matysek znaky uziva jen, kdyz mu nerozumime. Ale jeste je umi, na poslednim seminari, kdyz videl maminky znakovat, tak je napodoboval a pak o tom jeste povidal a ukazoval, ze pani ukazovaly..
Ted mam srandu z casovani a ze zajmen. To je orisek, kdyz je neco moje a tvoje a jde o stejnou vec, ze?

bananek
17. srp 2009

Holky ahojte mám dotaz jede někdo v tu sobotu bez tatíka že bynás vzal samozdřejmě na benzín přispěji!!!!!!!!!!!!!!
Jinak holky makáme jak barevní no celkem to stíháme ale stěma fakturama je to na ho....Do února musíme vše doložit a nevím jak to vůbec stihnem vše vybrat no děs .
Koukala jsem na fotečky Dali no perfektní supr 😀

bekulkamama
17. srp 2009

ahojky, Efi to mě mrzí že je malá nemocná, snad se z toho brzo dostane... 😖
Jani kampak to vyrážíte?
já jsem úplně mimo obraz bez toho netu 😖

konoupek
17. srp 2009

Nazdárek,
Beku,myslím,že Janča jela/i do Ostružné 😉 .

Kurna zase hlásí veda mě už to nebaví 😖 .

Beku a jak se cítíš je ti fajne?

Marti my jedem s tatinem 🙂

konoupek
17. srp 2009

Ivi a co Vilas,už je mu líp?

bekulkamama
17. srp 2009

kon: ahojky no jo celkem dobré občas píchne, zabolí ale vše v poho, já si připadám celekm v pohodě ale o to horší doma se hlídat a odpočívat chci něco dělat, nejraději bych trávila čas po návštěvách a po městě, ale musím se krotit a navíc nejsem stále na netu a dost mi to chybí.. tak nevím jak se zabavím... píchlo by mi auto aspoň bych nechodila tolik a mohla bych aj za vama do grygova, takhle denně můžu jen na chvíli chodit a zabiju tím málo časo z celého dne ale zas aspoň řešíme barák.. Ostružná to zní dobře.. a co vy¨? Už používáš aspoň ty plavky? 🙂

konoupek
17. srp 2009

No mě to povídej,když jsem musela ležet 😝 .Ale ono to uteče a za chvilku budeš mít jiný starosti počkej 😵 .

Plavky jsem měla teda jen jednou,nějak nám nevychází čas 😝 😀 .

Aspon,že se zabavíš tím domečekm to by mě taky bavilo vymýšlet 😉

dali
17. srp 2009

Ahojky,

my už se na vás taky těšíme, za pochvalu za fotečky moc děkuji, potěší to každou pyšnou matku 😀 😀 😀
SRAZ!!!!!!!!!!!!! 🙂

Peti tak co dorazíte???

nemám jasno u Tomků(cecilovic)???....tayk u Jakoubkovic????banánkovic?????

Holky počítám s tím pivem, vodou 😀 😀 ???,ale jinak jste mi jako nikdo nenapsal co mám ještě koupit, víno???čaj??? 😀 😀 taky co upéct?????

a jinak můžete dorazit kdy budete chtít, jen by bylo dobré si zajistit můj mobil, kdo nemá, protože nám na zahradě není slyšet zvonek, ale když budete mlátit na vrata tak náš Kraken dá vědět!!! a kdo chce podrobný popis cesty napište do IP a já vám to tam písnu 😉

jakoubka
17. srp 2009

Ahojte,

Dali-my nedorazíme ☹ v oondělí začínáme dělat nové bytové jádro 🙂 Kubík bude u táty a já budu vyklízet kuchyň a koupelnu 😒

dali
17. srp 2009

Jakoubka škoda ☹

Holky ještě jsem chtěla, máte někdo pekárnu na chleba???chtěla bych nějakej dobrej, rychlej recept na buchtu, nejlépe ořechovou 🙂

bazalka
17. srp 2009

Zdar holky!!!

Jani, Vilas je lepsi, sel dnes do prace, ale uplne dobrej jeste neni, je unavenej

Zdeni, s nama muzes pocitat 🙂. A prosim o popis cesty do IP 🙂. Neco usplochtam, nejspis nejakou buchtu, musim neco vymyslet. Ty nic velkyho nevymyslej, kazdej neco urco doveze ... budete to jist tyden 😀

Beku, ja jsem musela taky od 24. tydne lezet, stejne jak Janca ... znala jsem jen cestu autem na kontrolu a zpet, nic vic ... utece to, neboj

Jsem ted v Prerove ... Maci tu zustane u babi do stredy a pro me uz frci Vilas a pojedem domu, v ut a st mam praxi. Teda bouri tu jak blazen ... tise doufam, ze nezacne lit, Martas sel s babi k prababi

dali
17. srp 2009

Ivuš, já upeču buchtu, Linda psala že taky. 😉
Jinak jsem nad tím přemýšlela...bude pivo, nealko a třebas koupím sangriu a nějaké křupky, tyčinky nazobání pro děti........a táta zajistí pivo 😉
Tím chci říct aby jste to nepřeháněly a hl. zajistily počasí a dorazily 😀

bananek
17. srp 2009

Holky teda teď jsem mimo obraz já myslela že to bude u Evky a ono u Dali?

efinna
17. srp 2009

Ahojky
Tak Sárinka je na tom trochu líp no uvidíme jak se ráno zase vzbudí!
Byli jsme u dr. a buď je to jen nějaká viroza a nebo ta šestá nemoc, to uvidíme ráno!
Včerá teda byla na tom špatně celej den se drželi 39,5 moc nechtěla spinkat a jen se chtěla chovat, ještě že byl ten muj doma! Jinak dnes furt polehávala a od 15 hodin nám teplota začla klesat, tak snad už to bude ok!!!

Teda a venku na zdechnutí 😝 !!! Ještě že doma je celkem fajn

JJ Janča jela na Ostružnou

Jinak se zatím mějte 😎

bazalka
17. srp 2009

Evi, tak snad uz bude Sarince lip!!! Kdyz mel maci sestou nemoc, mel 3 dny 40 horecky, ktere nesl poradne srazit, pak se osypal a najednou byl zdravej 😉

Peti, vse nej nej k svatku!!!

jakoubka
17. srp 2009

dobrý večer 🙂

Evi-tak doufám,že už to bude se Sáruš dobrý 🙂

Dnes jsme Staráčkům byli nakrmit Nema 🙂
a odpo v Aguaparku 😵

dali
18. srp 2009

ahoj holky, kdyby se vám chtělo, pošlete hlas mojí kamarádce:
http://www.prettywoman.cz/index.php?str=hlasova...

díky 😉

prool
18. srp 2009

ahojky baby,
takhle to vypada, ze mam hroznou tchyni, jen jsem chtela napsat, ze neni zla, jen si predstavte sebelepsi tchyni na skoro tyden doma a mit ji 24 hodin na ocich, tak nic moc. Jen bych potrebovala, aby byla trosku pruzna, moderni a ne zastarala v nazorech...ale to je jedno..jina nebude, takze tchyne...

Lecitel...no decka nic moc - mame z toho oba takovy smiseny pocity - spis az spatny. No nechala jsem tam 1300, ale cert vem penize. Pak kdyz jsem doma nejak zacala nad tim premyslet, tak ty kapky co jsme dostali - neni snad mozny ani uzivat podle toho jak bychom meli - dodrzovat casove intervali - nejist nepit atd. Navic nevim co v nich je, takze nevim. Jeste si to necham projit hlavou

efinna
18. srp 2009

Ahoj 🙂 🙂
Tak už jsme ok 🙂 , ráno Sáruš vstala jak rybička o pul 6 😝 ale hlavně že oki, vypadá to asik na tu šestou nemoc, osypala se, ale jen někde sem tam má vyrášku, tak si myslím že to bude ono a vše už bude ok 🙂 !

Marti tak to je ok, ne aby jsi zapoměla 😉 ! Kurnik se máte v těch vedrech se nedá nikam jinam jak k vodě! No dr. říkala jestli se osypete tak ještě dva dny zůstat doma, tak to budem muset ještě nějak přežít ale pak má tatin dovču tak si budem užívat!

Oli teda léčitel na prd ja ☹ ?

bekulkamama
18. srp 2009

jeee tak díky za povzbuzení, já naštěstí neležím, jen sedím, obsakují mě! 🙂 jsem na pc ¨, u Tv, venku s kávičkou, drbu psa, dneska klídek jako hrom, ani oběd mě nenechají udělat a o nádobí se s tchýní peru 😀 zítra jedu ale do města a pak zas v pátek... ale v klídku beojte! máte recht, snažím se zabavit barákem a probírám hadříky co mám od sester a nějak to utíká ještě že je zatím venku hezky 🙂
dali: holky užijte si srazík škoda že my máme tu rodinou párty velikou 😖 chtěla bych vás vidět....
Zlatuš co u vás? Musím dojet, příští týden, co ty na to?
Efi: bezva že je malé líp 🙂