Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
3. čer 2008

Ivus, prodavali, my vedem skoro vsechno 😀 😀 😀
Kazdopadne doporucuju nejake znackove - Omron nebo od Hartmanna Tensoval, je na ne i mnohem min reklamaci a urcite spis pazni.

bazalka
3. čer 2008

Jasny, chceme pazni a prave Omron je favorit 😀

linn
3. čer 2008

Tak jsem manzu ukecala, ze vyrazime do kina na toho noveho Hrebejka. Videla jste to nektera?
A taky se strasne tesim na Sex ve meste, jsem velka fanynka serialu, tak snad me to nezklame 😉
Mo uz jsem nebyla v kine ani nepamatuju.

linn
3. čer 2008

No tak to neudelate chybu, tam uz pak zalezi, co vsechno chces, aby umel. A taky se zkus mrknout, jestli enmaji terba nejakou akci, obacs byva adapter zdarma a tak.

bazalka
3. čer 2008

Myslis, ze je dobre mi k tomu ten adapter?

bazalka
3. čer 2008

Jeee, taky bych sla do kina. No budu muset hecnout tatina 😉

linn
3. čer 2008

A pro koho to mate? Jestli nepotrebujete tu vetsi manzetu tak bych sla do te M6 Omronu, ten uz je fakt hodne dobrej a mas tam ten adapter, kterej bys stejne asi kupovala, protoze na tuzkove baterky to neni moc prakticke.
A u toho tensovalu je nejaka nova technologie se divam 🙂

bazalka
3. čer 2008

Tak asi to vyhraje tento ... co ty na to, Lindi?
http://www.zdravotnipotreby.cz/zdravotnicka-tec...

linn
3. čer 2008

No uz jsem to napsala 😉

linn
3. čer 2008

Mizim dokud Samous jeste spi, tak aspon umyju nadobi papapa

bazalka
3. čer 2008

Lindi, diky!!!

zlatka
3. čer 2008

Holky, srázek mi je celkem šumák, pokud byste dojely k nám do Grygova, tak můžete klidně už kolem druhé odpo a můžeme se aj okoupat (i prcky) u naší babi, mají velkej bazén a pro prťata taky a pak jít třebas na ten golf a měly byste plán na celý odpoledne,v oLOMOUCI bych byla pro ten letňák, když bude pěkně, bo je tam chládek a děti si tam můžou pkěně poťapat, nejezdí auta a je to lepší jak někde v obchoďáku. tak se připojte s dalšíma tipama.

Bude asi buřina.

DALI: co mravenci, jak jsi je zlikvidovala? Já mám v kuchyni sehraný komando, až mi je líto je mačkat, jací to josu kluci pracovití(asi jako náš banani). Poslouchej, to toho uděláš tolik při malé? To já musím po částech.

konoupek
3. čer 2008

No Zlatu,tak buřina se nějak nekonala aod zítra má být chladněji 😵

janica..
autor
3. čer 2008

Zdarec,

nechám srázek na vás, mně je to celkem jedno kde to bude, se podřídím 😉

janica..
autor
3. čer 2008

Kde jste všecky?

micinka22
3. čer 2008

CAuec tak my jsme nachlazeny..teda Lila ,tak nechodime ani plavat ..drži ji to už dlouhgo tak se z toho dostane:// furt ma plnej nosaanek:((
No a me vcera nateklo belmo v oku ..mazec..tak sem jela ke kamosce pro leky a uz dobry ..se mi lip dycha.ů.dala mi do oka nosu a prasky nejaky .-))
Srazek je mi taky celkem fuk ,ale radsi hned po O .-) .letnak nevim kde je./(

bazalka
3. čer 2008

My jsme pro letnak ... co dopo? Nebo pak po kolem ctvrte? Asi se budem tezko domlouvat, co?

janica..
autor
3. čer 2008

NO taky jsem na tom jak Ivka pač po obědě malej spí, ale myslím že většina starších prcků....

janica..
autor
3. čer 2008

Zlatušáku máš zítra něco? jestli bude hezky by jsem si mohly dát zcuka na golfu co?

janica..
autor
3. čer 2008

Ivi jsem včera volala na plavčo a zas maj plno tož doufám, že se místečko uvolní 😒

entik
3. čer 2008

ahojky, ja muzu ctvrtek, patek jedno kdy. Letnak je letni kino??

micinka22
3. čer 2008

TAk dopoledne je pro nas nejlepsi ..ale tak ve 3 musime byt doma .-) a ctvrtek jen dopoledne ,odpo uz mame plan.

janica..
autor
3. čer 2008

Tak to bych radši byla pro čtvrtek odpo? CO holky? jj letní kino, teda myslím 😅

janica..
autor
3. čer 2008

Hmmm tak to bude zase oříšek než se domluvíme 😀 pač já a LInet míváme ve čtvrtek dopo plavčo, no ale kdyby to všem ve čtvrtek dopo vyhovovalo, tak se přizpůsobím 😉

zlatka
3. čer 2008

já jsem pro odpo, bo dopo mi beruš spí... 😖

janica..
autor
3. čer 2008

A co zítra krasavico máš čas???????????? bych dojela na kafo na golf

zlatka
3. čer 2008

napíšu ti esemesku(plnou touhy, plnou stesku 🙂), chystám se do olmika kvůli půjčce, ale teoreticky bych to mohla mít vyřízený brzo.Stačí takhle?

janica..
autor
3. čer 2008

jo úplně 😀 😀 😀

zlatka
3. čer 2008

počítám s tím, že mi bude zase chybět kýbl papírů, takže hnedka pofičím domů.