Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fajn
23. srp 2009

Bazalko litovel je prej teď hnusná já tam teda nechodím. andrea s manželem chodí na Náklo ale ty asi chceš obyč. kopaliště že, Asi potom ten Uničov jinak neporadím

bananek
24. srp 2009

Ahoj holky tak po dlouhém přemlouvání sama sebe jsem chtěla jet nakonec z malou na kole tak daleko to zase není a táta měl práce až nad hlavu a dopadlo to jak dopadlo doběhlo mě počasí já si ten řidičák musím udělat nebo se fakt nikam nedostanu moc mě to mrzí nasraná jsem byla ještě večír a do všeho nevím co ten můj tam dělal vyhodilelektřinu a tak jsme z malou nemohly čučet ani na pohádky no prostě a jasně když se daří tak se daří ☹ ☹

cecil
24. srp 2009

Banánku....ups, "vydařená sobota".

Ivi, lezu sem až teď...koupaliště pěkné je ve Stražisku...je to kousek za Konicí. Má tam i něco pro děti + velkej bazén, stromy tam jsou tuším taky.
http://www.mapy.cz/#mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=Stražis...

Jinak myslím lidi jezdí do Velkých Losin, ale to je daleko, to už jsou blíž ty Loštice. Konice bohužel koupaliště nemá 😠, ale má za několik milionů fotbalový hřiště, jooo to jsou ty priority.

Pak už jen přírodní koupaliště, zrovna ve Vilémově je velkej rybník a tam jsme se jako puberťáci najezdili 😅 .

cecil
24. srp 2009

Jani, právě jsme si říkaly, že poslední bude muset pomoct aspoń vytřít....tak jsme se Zlatkou odjely zárovneň 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
A fotky Zdeni pěkný!

cecil
24. srp 2009

Bekulko, radši bych taky ležela než seděla...řekla bych že se v sedě břicho akorát víc mačká

bekulkamama
24. srp 2009

cecil no tos mě nepotěšila, dr. řekl odpočívat ne že musím ležet 😖

zlatka
24. srp 2009

ahojky, za chvilku mi dojde doučko, taže jen ve stručnosti.zdeni, taky díky, i když si myslím, že sis to moc neužila, jenom jsi pořád pobíhala, sbírala, "usměrňovala"🙂, ale já vím, jak to u takových akcí bývá, domácí z toho má vždycky nejmíň(kromě teda tvýho tatina, ten z toho tentokrát vytěžil).Fotky moc hezký.

Bekul, jééé, co já bych dala za válení, s berunkou to nejde a někdy bych to tak potřebovala🙂🙂Taky bych měla uklízet, ale jaxi na to nemám tu správnou náladu.
Peti, já to alčátko nenašla, tak mi sem, prosím, hoď odkaz, taky si to ráda přečtu, ale holt se tady v tom neumím orientovat jako někdo...(že janico)

zlatka
24. srp 2009

No a postýlku pro berunku jsme včera dovezli,vezli jsme to na zahrádce, tak sjem si prožila na dálnici asi tak opůl hodinu stresu, bo jak ještě fučelo, tak nám tam jeden popruh povolil, museli jsme zastavit a utahovat to, já měla strach, aby do nás někdo nevlítl-stalo se to dvakrát a pak jsme radši jeli po vedlejších, to už jsme byla kldinější. Jakou jsi kupovala Marťovi matraci, Bazi?

janica..
autor
24. srp 2009

Zlatuš co máme my za matraci, tak jsem ji na stránkách nenašla, ale vím, že stála 1000,- 😉

bekulkamama
24. srp 2009

Zlatu tak já si půjčím Beruš a ty se můžeš jít válet 😀

bekulkamama
24. srp 2009

no holky díky za vaše názory ale já to sezení pak spíš v polo lehu 😀 ale jde o to že mě štve že dr. říkal že ležet nemusím! proto se nějak nemůžu donutit... ☹ jinak jo Mg baštík o sto šest a děloha no je fakt že břicho roste dost tak kdo ví ale asi omezím ty dobroty tady 😀 ha ha ne vážně... dík za rady.. na noc spím s nohama nahoře a přes den sem tam lehnu ale celej den to zas nejde... :-/
jo a Zlatu tak máte postýlku jo? to se ten pokojík pro B. už rýsuje?

zlatka
24. srp 2009

Zatím s emoc nerýsuje, bo máme jen tu postýlku🙂🙂
Raduš, tak výměnu bych dneska brala všema deseti, ale to by sis teda moc neodpočinula, já si teďlehnu s ní poo a tak načerpám sílu-to je to moje ponocování.Odpo jedem pryč a zítra už jdu do té školy, ani se mi moc nechce.

janica..
autor
24. srp 2009

Zlatuš nějak ti to, že nemáš energii a seš unavená nevěřím 😅 pač jako co jsi předváděla v sobotu, jsme říkali s Petrášem, že snad něco bereš 😀 😀 😀 že máš tolik energie 😉

zlatka
24. srp 2009

no, jani, jestli to není následek🙂🙂už to není jak zamlada. Teď se někde urvu z řetězu a dva dny se z toho léčím.

bekulkamama
24. srp 2009

zlatuš no jo mě o ten odpočinek nejde 🙂 já si ho nevymyslela, to dr. 😖 tak hezké odpolko a že zdravím Beruš
Jani: no jen to na ni práskni, copak vyváděla? 😀

bazalka
24. srp 2009

Holky, dik za rady. Ale my chceme pobliz te Konice, at neprojedem pul dne. Unicov je uz daleko a ty Losiny ani nemluvim. Pojedemna to Strazisko 🙂

bazalka
24. srp 2009

Zlatu, na nasi uz nemaji, mame jak Janca za 998,-. Maji ted nejake nove a vetsdi vyber 😉

cecil
24. srp 2009

Ivi, dneska je teda ale studenej vítr na koupání....brrrr.

Já jsem zalezla ze dvora domů uvařit honem nudle na oběd a holky mi vzaly hadici, plavky a cákaly se venku, byly jak žaby!

Šmarja já bych taky dnes spala až nevidím 🙄 . Včera se nás tu sešlo nakonec 18 a já od šesti od rána byla vzhůru a už vařila, protože jsme museli dopoledne ještě na pouť. A musela jsem absolvovat dvě jízdy autíčkama a jednu na velkým řetízkáči....no to bylo! 😀

Alčátko jsem si taky početla...ona je pisatelka, to je hrozný 😀 😀 😀 😀 ...a ani jsem nevěděla že je od nebo z Přerova 😕.

bazalka
24. srp 2009

Alca je z Lipnika 😉

bekulkamama
24. srp 2009

jééééé tak na kolotoče bych šla z fleku kdyby to šlo 😖

konoupek
24. srp 2009

Nazdárek holky,

taky moc děkujem Zdenulce,no bylo nás tam,jako smetí 😝 😀 .Ale paráda,až na to počasí a tu cestu autem.

tak my máme ode dneška nemocnou Denuš 😒 .v noci chytla rýmu a má teplotu,takže sme zase všichni nevyspaní a tatin nešel ani do práce,pže to bylo zase jen tato, tato....říkal,že by v práci usnul.

sem ani nevěděla,že alčátko čeká druhý 🙂 ,ale taky jsem si početla.

beku šetři se,fakt je lepší polehávát i když je to opruz.

a jako kolotoče,když slyším to slovo,už je mi nevolno od žaludku já to nějak nedávám už pár let 😝 😀

zlatka
24. srp 2009

myslím, že na mě taky vlezla nějaká choroba, je mi celej den kosa a jsem nějaká marná, jen bych spala, bolí mě celej člověk. teplotu ale nemám.

bekulkamama
24. srp 2009

kon: když já jsem takové šídlo a miluju lidi a město a to mě neba ach jo...
hele já jsem trdlo já nejdu ve čt ale už ve středu k tomu Polákovi 😀
zlatu jj to je ta sobotní äkce! tož do sebe rychle něco hoď, aj klíďo panáka 😀

bananek
25. srp 2009

Ahoj holky tak se hlásím tátovi jsem v neděly kopala ve sklepě díru na betonování pod kotel a připadám si jak po těžkým flámu bolí mě snad všechno tak nevím myslím jsem to přehnala nehledě na to že jsem pak skládala ještě dřevo no jak píšete už to není jak zamlada ha ha 😉

dali
25. srp 2009

Zdarec

tenhle týden bude opět krušnej 😠 mám práce nad hlavu, včera jsem byly ve městě já u mudry, děti u MeCa...dnes ráno u ségry....a odpo nehtím 😉 ...., ale musela jsem reagovat na Zlatuš:

Mě tyhle akce nevadí, mám ráda hodně lidí kolem sebe....jen prostě musím uklízet průběžně, nesnáším když návštěva odjede a vše spadne jen na mě(náš táta na úklid není) a tahle úchylka pořád p někom uklízet, umývat tu mám z práce, ono přece jen když děláš servírku tak pořád odnášíš ze stolu, umýváš sklo a obsluhuješ ostatní 😀 , pokud jsme vypadala že mě to nebaví tak to tak určitě nebylo 😉 mě jen sralo to počasí a nemám ráda akce kde jsou oděleny ženský a chlapi........ale na závěr...já si to užila, pánové myslím taky a děti taky, příště snad bude hezky 😉

entik
25. srp 2009

HOlky, mimi uz ma 1350g!!! a je hlavickou dolu 😎 kazdodenni chozeni po ctyrech a hrani si na kocicky k necemu bylo🙂

Zdeni, jsme si to uzili paradne, ale bylo mi lito, ze kolem nas skaces a uklizis... na zahrade by to bylo holt pro vsechny jednodussi... a jestli sis to uzila i tak, tak neni co resit 😉

Bananku,šíilíš??? uz jsi dlouho nebyla na zadne operaci, co? jses blazeni!!! mozna bys na sebe mohla vic myslet, at nam jeste neco vydrzis 😉

bananek
25. srp 2009

Entiku nešílím jen mě ser..že jsme na vše sami a zima volá nikdo nepomůže však kdo to zná ví o čem mluvím a tak co zvládnu do toho se pustím ale tentokrát jsem to asi malinko přepískla ale čeká mě v září rehabka tak mě dají zase dokopi né 😀

linn
25. srp 2009

Blahoprejeme Matyskovi k narozeninam a prejeme super sourozence 🙂

Peti, vyborne zpravy 😵

Marto, setri se 😅

janica..
autor
25. srp 2009

Jééééééééé ještě, že jsem nakoukla

Vše nejlepší Sebastiánkovi k prvnímu ročka a Matýskovi k druhým narozeninám, hlavně hodně zdravíčka kluci, přeje tetka s rodinkou 😵 😵 😵 😵

Marti neblázni, ty ty ty jedna!!!!!