Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
1. pro 2009

Jestli muze vetsina dopoledne, tak jsem pro dopo. Co vy na to? ale jinak muzeme i odpo. Tak se ozvete, jak to vidite vy.

Matysek zas rika "Doprcic" a sakra. Ach jo... No, je to fakt sranda. S Jeziskem jsme jeste nezacali, ted pomalu pripravujeme na Mikulase.Matysek si porad hraje na narozeniny, mimo nakupovani a vareni, takze neustale dostavam darecky 🙂 a dorty a kyticky🙂 imaginarni samozrejme.

entik
1. pro 2009

LIndi, a jak je to s tim tvych cichem??
citis?

bazalka
1. pro 2009

Ja jsem pro dopo 😉 ... odpo nemuzem ☹

zlatka
1. pro 2009

bré večír, tak usedám k pc po náročným dni, musím si udělat přípravu, zítra STŘEDA 😠 😠 😠 A ještě i navařit, bo jedeme zítra na náhradu plavča hnedka, jak dorazím z prácičky. No, Evi, nevím, co je na těch hláškách bezva, mě to spíš udivuje- až děsí.Na jednu stranu je to slušňák jako blázen: něco ji nabízím:Ne,děkuji.Klasika:děkuji za oběd, za svačinku, za večeři-bylo to moc dobré.Děkuji, žes mi to uvařila..." a na druhou stranu takový hlášky. No, spíš asi má radost z objevu novýho slova, nevím.Včera mi zase povídala sen, prý se v něm líbala-no jako fakt jak puberťačka.
Peti, dárečky taky furt nosí, furt přeje, něco balí, dělá "překvápka" a jinak u nás frčí doktoři, obchod a novej hit pošťačka, jen ještě musím dovyrobit pár potřebnejch věcí-jako je pošťácká čepice a tak. Já jsem teda taky pro dopo a kdo teda nakonec dorazí?
A jak to teda ten ježíšek vozí ty dárky? Sakriš, jste mi nikdo neodpověděl.
Lindi, brzo se vyzdravte!!!

cecil
2. pro 2009

Holky, dobrej článek

http://vilcakul.extra.hu/modules.php?name=News&...

JInáč Emilka celou noc hy(i?)covala. Ale odkašlává, tak počkám do zítra, kdyžtak půjdeme k Dr.

Letím do KOnice, je tam jóga pro děti, bohužel bez Emilky.

bananek
2. pro 2009

My dorazíme taky jen mi někdo napište kam vlastně ju jinak i nám pasuje lépe dopo odpo se věnujeme našemu tatínkovi a bráchovi. 😀

linn
2. pro 2009

Cauky,

u nas je to silne ohrozeno, Samik ma porad teplotu ☹

Zlatu, teda s tim Jeziskem nevim, asi prileti oknem 😉

Peti, nastesti citim, trvalo to asi dva dny, ale teda predstava, ze bych takhle byla bez cichu a temer bez chuti 😝

prool
2. pro 2009

ahojky vseci,
Jani, skoda ze jsme se vic dneska nepobavili. Co Damca, vypada, ze do skolicky chodi rad. Vasa nejak nezvlada prichody. Asi je to tema laznema - byl tam se mnou 5 tydnu a 24 hodin denne a ted me ma tendenci porad kontrolovat. A jakmile me nevidi, tak je zle.
Linn prejeme brzke uzdraveni - mate to tam nejak zacykleny. Stolecek opatrujeme, ale kdy se k vam dostane ...kdybys mela cestu do Olomouce, tak se urcite ozvi a nejak se domluvime nebo ho nekam posunu, at ho maji kluci aspon na vanoce 😉
Jo chtela jsem se zeptat, kam chodite kupovat spodni pradlo - jako pro sebe - nemate nejakeho tipa? Chodim na Dolni namesti, ale rada bych mrkla do overene prodejny i jinde.
Jeste jsem se chtela zeptat, jestli nemate nekdo nekoho znameho na Uradu prace ci socialce nebo nemate zkusenosti s prodluzovanim materske ze zdravotnich duvodu? Diky za jakkekoli info.
zatim pa Olca

mapekuto
2. pro 2009

AHOJ, JSEM TU DNES POPRVNÍ A JEŠTĚ NEVÍM JAK TO TU CHODÍ. MOHLI BY JSTE MI TROCHU POMOCT? HLEDÁM NĚJAKOU KAMÁRKU Z OKOLÍ JESENÍKU, BYDLÍM TU TEPRVE PÁR MĚSÍCŮ A JEŠTĚ TU NIKOHO NEZNÁM.

bazalka
2. pro 2009

Oli, ja chodim do Prioru do DIMu. A na socialce teda nikoho neznam ☹

Makupeto, z Jeseniku a okoli tu bohuzel nikdo z nas neni ☹((( ... jsme vetsinou vsechny z Ol a okoli. Ale klido pis ... vidim, ze mas tri kluky 🙂 ... tak to je u Vas veselo, co?

entik
2. pro 2009

ahoj holky,
takze v patek, dopoledne u nas. Zatim, co vim, tak muze Zlatka, Bazalka, mozna Olca, Linda pokud budou zdravi,Bananek, Effina... na koho jsem zapomnela? Jo, Janca, bude ti vadit prazdne terarko, bez hada?? hada odneseme pryc. jo?
Konoupku vy asi ne, ze? jste jeste nemocni?

Tak v devet dorazte, 4.12.!! tesime se 😵

entik
2. pro 2009

co Bekulka? dojedes?

bananek
3. pro 2009

Už se těšíme akorát uvidíme jestly to do devíti stihnem ze spojama ale budeme se snažit ju 😀

konoupek
3. pro 2009

Dobré ráno,

No my dopo nedorazíme něco nám do toho vlezlo,ale budeme na vás myslet 😉 .

Zlatu prosim tě budete před večerem doma,tak kolem šesté?Bych ti dala pro holky ty brusle,když tak je nechám Přemovi v hospodě ju,at je už všichni mají 🙂 .Kuju 😉 .

zlatka
3. pro 2009

Nevím, jani, jedeme do tancování na Mikulášskou, ale teroreticky bysme měli být. No a jako holky- devět hodin ráno, to je pro nás smrtelnej čas, nešlo by to přesunout na deset?Berunka teď ještě spí.

janica..
autor
3. pro 2009

Dobrý ránko,

Peti a kde ho budete mít? tož dorazíme, když kvůli mě děláte, takový šachy 😀 😀 😀 jen teda né přesně v devět, budem rádi když stihnem na půl 10😅

Oli no jo Váša dlouho nebyl ve školce a furt s tebou se nedivím, že se mu nechtělo, Dam je totálně ze školky nadšenej, jen mě mrzí, že nebudem pokračovat, pač mu fakt prospívá 😎

konoupek
3. pro 2009

My se taky byly včera podívat na tancování v té Lole,bohužel mi to Denuš probrečela 😝 .

Tak já to nechám u Přemy ju Zlatu 😉 .

prool
3. pro 2009

ahojky baby,
jen mi napište jak se dostanu od hlavního nádraží nebo od autobuska na Werichovu.
Zkusím dorazit, ale nevím nevím.
Mějte se fajn.
papa Olča

linn
3. pro 2009

Ahoj holky,

tak bohuzel to chytil i Sebik, Sam je trosinku lepsi, ale teplota jeste trva, Sebikovi to teprve zacina, zatim max.38 😒

Peti,mrzi me to, pokusime se dorazit jindy.

Brusle mi nechte u Ivi, jestli je Zlatus doveze, diky 🙂

linn
3. pro 2009

Oli, ja jsem si pradlo, teda hůavne podprsenky chodivala kupovat na Riegrovu naproti Sisley, takovy malinky obchudek.

efinna
3. pro 2009

Ahojky
Tak mám za sebou první kontrolu z nemocnice, téda co ty hormony tam semnou dělaly 😀 ! Jinak prckovi se daří dobře, záznam ukázkovej tak jsme rádi 🙂 .

Jako to Jani, že nebudete pokračovat? Jinak jak u dr.?

A v pátek se na vás taky těšíme 🙂 , akorát tatin musí na raní a nevím jestli budu mýt auto, toš by jsme to museli jinak zvládnout nějak busem 😝 😀 !

Měj te se 😎

linn
3. pro 2009

No Evi 36tt, tobe se to taky pekne krati 😵

bazalka
3. pro 2009

Zdra holky, pisu z prace ... dnes byl fofr, ale uz mazu ... v nenmocnici je dnes Mikulas, tak tam letim za babi a Martulkou

Oli, Vsak k nam autem trefis, ne? Nebo nebudete autem? Od autzobusaku jede az k nam 23 bus.

Peti, nam to na 9 vyhovuje, ale asi taky radej dorazime pozdeji, at dojdem vsichni houfne 🙂

Konoupku, za dodani brusli predem dekujem 🙂 a Linde je urco uskladnime 🙂

Nic, mizim ... papa

entik
3. pro 2009

vsak dorazte, jak vam to vyjde 😉 moc se tesime.
lindi, to me mrzi. i konoupku. a na brusle se tesime!

evi, jsem zvedava na brisko! si zavzpominam...

janica..
autor
3. pro 2009

Peti a kde budete mít toho hada? né že ho dáte do ložnice a pak se doplazí za nama do obyváku, nebo kde budem sedět, by mě štréchlo 😅

Evi no nebude chodit do školky od ledna, pač je to na 3 měsíce a nevím, kdy budu rodit, jak budu chodit k doktorovi a tak....... U doktora oki, Novák příjemnej, mimi má asik 1,40kg vše je oki a už je mimi u hlavičkou dole 😵

konoupek
3. pro 2009

Tak brusle jsem předala Přemovi a zítra na vás budem myslet 😉 .

Kurna holky vám ty týdny skáčkou neuvěřitelně 😀 😝 .

A někdy po vánocích třeba by sme mohly dát zase nějaký hromadný sraz,když vás ted neuvidíme 😉 .

janica..
autor
3. pro 2009

Peti písni mi ještě do IP adresu

prool
3. pro 2009

jo autem na Werichovu trefim, jen si auto tata bere na sluzebku 😲
ach jo Vasa je vzhuru

janica..
autor
3. pro 2009

Peti 😀 😀 😀 díky za vyčerpávající odpoveď, ale je mi je toho hada až líto, chudák takový stěhování.......

cecil
4. pro 2009

Holky, trochu smíchu po ránu......ten je fakt božííííííí 😀 😀 😀 😀 😀