Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
13. pro 2009

Ale na neco je ta prace dobra ... vyaukcila jsem Martovi triko a rifle 😀

linn
13. pro 2009

Ivco 😀 gratuluji 🙂

konoupek
14. pro 2009

my by sme se rádi přidaly,ale Denuš stále soplí,tak z toho nic nebude 😒 .

janica..
autor
14. pro 2009

AHojky,

Lindi manducu vem, kdybych náhodou nedojela, tak předej prosím Evce a penízky bych ti poslala na účet, ale myslím že dojedem, jsem dnes totálně nepoužitelná, doufám že to je, jednodenní stav 😝

Ještě pár prkotin a mám vánoce z krku, to jsem ráda, pač včera to byl v obchodňákách marast, fuj 🙄

Ivi tak co jak je po noční?

Lindi a co Sebík na plavču, už je v poho?

janica..
autor
14. pro 2009

NO já byla v sobotu na punčíku, taky jsem pila dětskej a byl dobrej, fakt mi chutnal.........

cecil
14. pro 2009

Nazdar ženský, tak Štěpánka má opravdu chřipku, až v neděli jsem si vzpomněla že mám zbytek Oscila a večer a přes noc už měla jen zvýšenou teplotu. Ale radši jsme zajeli k Mudře. Ode dneška máme novou paní doktorku. U té naší (teď už bývalé) stojí lidi ve frontě přes čekárnu, chodbu a schody skoro na ulici....už měsíc. To nejsem ochotná podstupovat ☹ . Utrhnete si lísteček a jste třeba padesátí!!! Mimo chřipky třeba dvanáctí. Už jsem o odchodu uvažovala přes rok...a jsem ráda, že jsem to udělala.
Přijeli jsme domů a Petr mi povídá...jste nějak brzo doma, ne? Přišli jsme tam a byli jsme hned na řadě! To už se mi dlouho nestalo. Za hodinu a půl jsem stihla dokorku a ještě nákup! + cesta.

Ivi, škoda, že jsem večer nabyla na netu, bych Ti něco psala, šla jsem spát až v jedenáct. Dívali jsme se na ČT2, bylo to zajímavý. A co po noční? To musí být nezvyk, po takové době, co???

HOlky, nás furt ještě čekají nákupy, hlavně dárky 😝. Pro holky mám teprve 3, ještě mě chybí knížečka každé a dohromady stavebnice. A Petrovi nic nemám. Teda kromě pyžama, ale to bych mu musela koupit stejně, žejo.

Kých...je to pravda, tak čáu.

linn
14. pro 2009

Cauky,

Jani, ok, vezmu, snad ti bude lip, radi te uvidime 🙂 Sebik uz konecne v poho, nejak se s tim potapenim smiril, jen na zadech proste nebude 🙂

Evi, kde mate tu doktorku, taky v Konici? Dobre zpravy, ze je Stepance lip 🙂

stylly
14. pro 2009

Ahojky dneska jsem zavítala i sem🙂 🙂

zlatka
14. pro 2009

nazdárek,
stylly, tož vítej mezi maminama a přeju, ať si co nejdřív užíváš toho všeho kolem plnými doušky a hlavně s plnou náručí!!!!🙂 Malej je krásnej!

Tak já dnes byla na genetice, byla tam moc fajn mudra-cizinka ale strašně příjemná i na Berunku a tatínka, musím se podívat, jak se jmenuje.No a tatínek tipuje podle nosu z fotky chlapečka, berunka říkala, že to je sestčička Emička, tak nevím...ještě že jsou ty pohlaví jen dvě🙂
Bazi, už ti to začalo se vším všudy-i s nočníma, co? Třebas na tebe budu mít štěstí na jaře, jééé, to by bylo super! A ten nůž, co sis kupovala cenově nejvýhodnější asi, co?
Janico a nechcete dojet odpoledne třebas ve středu s |Evíkem a Sáruš na kafčo?
Evi, já dárky taky ještě nemám všechny, teda pro ty mý nejbližší joo, ale to se mi nakupuje nejlíp, ale takovým těm babičkám a tak-ale nebudu to hrotit, něco, co zužitkují a bude to. nO NAŠÍ BABI UVAŽUJU O TOM NOŽI, CO JSTE TU TAK VYCHVALOVALI.Myslíte, že by ho měli i v tescu? V albertu ho mají, tak ještě mrknu do tesca pro nějakým pár maličkostí a jinak to hrotit nebudu.S mým bráchou se po 7 letech rozešla přítelkyně, tak ten je úplně psyychicky k.o.-takže tomu kdybych nadělila Hradčany, tak z toho mít radost nebude.

cecil
14. pro 2009

Ahoj Stylly, malej se už začíná zakulacovat, víte už kdy ho pustí domů?

Zlatuš, taky jsem jednou narazila na cizinku ve FN - byla to myslím mongolka, hrozně příjemná.

Jo, Lindi, dr.je taky v Konici, lehce by se tam uživil ještě třetí pediatr.

Zlatuš, kurnik tomu Přemovi věř...podle nosa poznáš kosa, se říká 😀 😀 😀 , Přema jako chlap by to měl vědět, ne??? Nebo spíš ty??? 😀
A Hradčany ... 😀 ...no jo. Nemůžeš dát modrý z nebe. Babičce koupím asi prací prášek, nebo potraviny-balíček.

efinna
14. pro 2009

Ahojky
Jani zrovna jsem ti chtěla pisnout, kdyby jsme nedojeli, ať se nezlobíte, mám dnes taky hroznej stav! Tatin měl noční, já usla až ve 2 ráno a od 5 jsem zas čučela do zdi ☹ , ještě že malá je zlatíčko a nechala mě ležet a hezky si sama hrála! A jako zas mě začli zlobit ty záda 😠 !

Zlatu já ve St nemužu, jsem si domluvila už hlídání u našich abych mohla zajed něco koupit tatinovi! Oni jinej den nemužou!

Zatím ráno pisnu ju

janica..
autor
14. pro 2009

NO tak mě je už oki, asi to je tím, že jsem se tak nasrala u pečení, už nikdy nepeču, já nevím proč se furt do toho pouštím, když to neumím 😀 😀 jsem volala Petrášovi, jestli mě to zas příští rok chytne, že ať mi to vymluví, pač jako fakt mi to nejde 😅 na to prostě nejsem, na takový piplání 😔

Zlatu ve středu taky nee, máme cvíčo......

Já mám vyřešenýho Pítrsa, pač si v sobotu jel sám pro ježoura, dovezl si novej monitor, je nadšenej 😎

Stylly furt ti šmíruju album, malej krásně roste, šikula 😵

janica..
autor
14. pro 2009

Zlatuš a co si myslíš, že budete mít, máš nějakýho tucha?

cecil
14. pro 2009

Jé, Evi, já poslední měsíc vždycky nespala, to je fakt hrůza! Místo aby se člověk vyspal dopředu, tak jsem měla furt deficit! A čím víc jsem chtěla usnout a byla naštvaná, tím víc se mi nechtělo spát 😀 😠 .

Janička cukrářka, jo? 😀 😀 😀

Já taky dnes jaksi nemůžu zabrat...už jsem to byla zkusit 😅 ....tak dobrou.

efinna
15. pro 2009

Ahojky
Jj je to na palicu 😠 ! No a dnes ráno jsem se vzbudila tím, že mi valila krev z nosu, jako co se semnou děje 😖 !

Jinak mi dorazíme 🙂 ! Tak v 10hod tam?

Zatím

janica..
autor
15. pro 2009

Helou,

taky dojedem, je mi ok, o proti včerejšku a jako abych tě v tom nenechala, tak jsem včera taky usla ve dvě 😅

JJ cukrářka, ale jak mi to Peťa pochválil, jak přišel z práce, no a já to teď snídám 😅

prool
15. pro 2009

ahojky,
my radši valili k MUDr. i když jsme chtěli taky dorazit. Váša měl toho zase nějak moc - nemůžeme jít s jednou věcí. No nakonec je z toho viroza, ale dost s otazníkem.
Měl průjem, jenže u něho je to i když sní co nemá, jen měl večer zvýšenou teplotu. No jenže včera jsme ještě měli docela blbej pád na hlavu 😔 spadnul v kuchyni na zad a vůbec to nekontroloval a prokousl si při tom jazyk 😔 takže nevím jestli to nebylo vše opět dohromady. A do toho 14ti denní rýma ze které se zatím nechce nic dalšího vyklubat, stále naše počůrávání atd. atd.
Stolici má už OK, takže spíš snědl co neměl, ale opět podezření asi na 3 věci co to mohly být ☹
Zdar zdar jdu mu dát kuře s rýží...
Jani zítra ještě nevím jestli dorazíme do Heřmánku, rozhodneme se až podle noci a rána.

bazalka
15. pro 2009

Zdar holky!!! Hlasim, ze ziju, ale vcera jsem zivorila. Nocni byla hnus hnus, makali jsme, sedla jsem az po ctvrte rano ... navic pani spatna, tak na to musim stale myslet ☹. Martas nemel vcera zadnou chuvu, tak jsem zalehla na dve hodky s niim po obede, ale pak hned zas fofr, jeli jsme na ocni do Sternberka ... aspon tam ale dobre zpravy!!!! Ocka se vyrovnala, vidi na obe stejne dobre, silha minimalne ... dalsi kontrola v dubnu 😉

Jak nejsem zvykla, tak me ta nocni fest vykolejila, jeste dnes rano jsem si brala Ibalgin ... chtela mi rupnout hlava, ale ted uz ok 🙂. Bylo to pry jen vyjimecne, mela bych mit prevazne ranni a slouzit budu az od dubna, jak nastoupim na polovicni uvazek.

Zlatu, ty noze byly nejlevnejsi co jsem nasla.

Jani, ja to vanocni peceni taky nemusim a neumim ... mam tri druhy a slus!!!! Ale musim se pochvalit, mam letos vyborny kulicky!!!!

Dnes jsem uklizela jak das!!!! Zitra mame s Martou oraz, ct a pa jsem v praci a v nedeli je u nas velika rodinna aslava 😝 ... tak budu muset opet vygruntit a nachystat papu ... vubec se mi nechce. Navic Vilas musi byt celou sobotu v praci ☹

entik
15. pro 2009

ahojky🙂
Marokanky:
120g piskoveho cukru
120g kandovaneho ovoce
90g liskovych orisku
30g masla
20g polohrube mouky
1 lžice citronove kury

To vse svaris, pridas mleko, aby z toho byla hustsi kase a delas placicky na plech, na pecici papir. Peces a pak potres cokoladou, jednu stranu.

Ja tam misto kandovaneho ovoce davam rozinky a liskove orisky jsem letos nahradila vlaskymi. A nepotiram to cokoladou, nejsou aspon tak sladke...

My mame tri druhy cukrovi. Marokanky, zabi huby a pernicky podle cecil. A to nevim, jestli je nazdobim, mozna zustanou jen tak. Snad jeste vytvorim nejake kulicky, ale hrotit to nebudu.
Jeste nemame kupu darku, skoro nic, jeste 😒 Pavel nad tim nechce premyslet, ale vse co vymyslim mi zamitne, tak uz me to pekne stve!!!
Ale rodicum mame uzasne kalendare, tak z tech mam radost!

My byli taky dnes na ocnim. Lenicka to ma opravdu v poradku, takze jeden pruplach stacil.

Posledni mesic v tehotenstvi se pry maminka pripravuje na nocni budeni s detatkem, proto nespi 😉 😉 priroda svi sve.
Ja se nejlip vyspala po obede, to jsem spala fakt tvrde, v noci jen do pulnoci, pak uz jsem se porad budila.. To s Lenickou ted spim lip 😀

entik
15. pro 2009

Jak dnes bylo v aquaparku??? kdybysme nesli do te fakultky, tak bych se asi taky pridala...skoda

entik
15. pro 2009

Vasik to ma vzdycky "kdyz uz, tak uz", snad to bude fakt jen viroza 😕

zlatka
15. pro 2009

Ahojte sluníčka moje,
teda Oli, ať je váša brzo o.k, zase nějakej exkluzivní úraz, beru měla pád na hlavu nedávno, tak tu hrůzu mám ještě v živé paměti. Já dnes budu dělat s berunkou jen perníčky a finitó, přátele, kynu i bez cukroví, navíc na to nemám chuť a dostaneme kýble od babi, i dkyž sjme jí říkala, že nechceme, určo-za to dám svůj krk.
Tak já dnes měla v plánu sfrknout na plícní, vstávala sjem už v šest a pak si maličko zashopovat a ono prd, na plícním jsme strávila tři a půl hodiny a pak ještě musela na testy do laboratoře a tak- no, věnovali se mi maximálně, to etda klobouk dolů, vlastně nevěděli, co a jak na mě, mudra všechny obtelefonovávala(gyndaře, obvodní, poradnu pro tuberáky🙂)ale vypadá to, že to nakonec zvládnu bez ATB.Půjčili mi domů inhalátor, tak musím dvakrát denně inhalovat. Měla jsem strašně vysokou sedimentaci(kolem 80 a norma je prý 12), tak se snaží přijít z čeho, porotže ten nález na plícícch není zas až taková hrůza, takže zítra jdu zase dát kýbl krve a bude se to posílat na jiný rozbor než byl ten dnešní, pak musím na gyndu- no děs,fakt asi ty dárečky letos nechám na Ježíškovi, ať nějaký přinese, bo to nějka nestíhám.mo-mo-mo-rrrribundus jeden, tfuj.
jani, to jsi mě pobavila s tvým cukrářským uměním🙂🙂 já taky nic moc, proto do toho moc nefušuju🙂

zlatka
15. pro 2009

Fajn, že lenička má očičko o.k, to se divím, že jí udělali průplach tak brzo a nepočkali teřbas do toho třetího měsíce, byla jsi, peti, u toho?
No a Marťa už nebude nosit brejličky?

jani, ptala ses, jeslti mám tucha, no tak tatin furt vykládá, že to je kluk, tak já tím načichávám, ale může za to okolí, že o něm začínám mluvit v mužským rodě, ale spíš počítám s holčičkou.Uvidíme, TP se mi posunul až na 20.dubna, pak budu přenášet a narozky budou slavit s berunkou společně!!§.-)

entik
15. pro 2009

jsem se te chtela, Zlatu, zeptat, jestli mas tuseni, co to bude. Ja nikdy poradne nemela... a prave okoli hodne ovlivni. Ale ma to neco do sebe, to nevedeni, ze? 😉

Lenicce ten pruplach delali minule, nebyla jsem u toho, dala jsem ji spici a za minutu mi ji vraceli zase spici, tak ji to nijak nerozhodilo, nastesti a fakt ji to pomohlo. Mela to moc skarede a od te doby to ma cistounke a krasne!!

entik
15. pro 2009

Zlatu, snad budes v poradku. Jak na to tvoje kaslani reaguje mimi?? a berunka?? nedesi se?? 😕

entik
15. pro 2009

asi jsi malo carovala 😀 😀

entik
15. pro 2009

jako ze jsi spatne varila ty lektvary... 😀

entik
15. pro 2009

a pokecam si, ze?

nemate zkusenosti se stupatkem ke kocarku? popripade nevite o nekom kdo prodava??

zlatka
15. pro 2009

No právě, peti, teď u druhýho je to ještě napínavější a lepčejší než u berunky🙂 No, mimino ze začátku pořád kopalo, teď už si asi zvyklo, tak je klídeček a s berunkou hrajeme hru, vždycky jí řeknu."schovej se, střílím.."ona se schová a já začnu startovat, jinak už si automaticky zacpává uši a vyčkává, ne neděsí se.Ale jako včera, když seděla na záchodě a já se plazila po čtyřech jako kočka a dávila se, tak to ze mě nechápala.TO jenom tátovi se otvírá kudla v kapse, ten to nese nejhůř a to je se mnou nejmíň🙂
Ale te´d pontch inhalacích cítím, že to je lepší, tak snad se i dnes vyspím🙂 Stupátko asi dobrý, ne? Aspoň když vidím maminy, jak s ním rejdí po městě. Určitě seženeš někde na bazárku, takhle o nikom nevím.No a Lenča s tím průplachem super, ono to zní tak děsivě, to je zvláštní, že se ani neprobudila. Byla jsi ve FN?

janica..
autor
15. pro 2009

V herně bylo super, prcci si pohráli a byli zlatí 😵

Oli ať to nic není a zítra se zúčastníte, jsem zvědavá, co děcka předvedou 😎

Peti super s tím očičkem a stupátko řeší Evka, známá ho měla a hrozně s ním byla spokojená 😉

Zlatuš téda, ty jsi byla i na plicním, tak ať je u ž dobře, si to fakt vyžíráš a jak to vidíš s neschopenkou, budeš se ještě vracet do práce?