Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fajn
26. dub 2010

I já se přidávám s přáním Martínkovi všeho nejlepšího hlavně zdravíčko a spoustu sluníčka.

bazalka
26. dub 2010

Jeee, dekujeme moc!!!!

Teda mi na ty narozky mame ale naladu ☹ ... se drzim, jak to jde 😉

Holky, tak uz mi fest dochazi, ze je nase miminovske obdofi definitivne pryc ze mame velkeho chlapa, co ma tri, jde do skolky, ja do prace .... je mi z toho hrozne smutno a zaroven jsem desne napjata, co bude dal, jak to bude Martas zvladat, jak to budem zvladat my ... zacinam mit nervy, do toho ty zkousky ... ale co jsem chtela, to mam 😅 ☹

Lindi, tak to Vam pohoda s tatou moc dobre nezacala ☹. vas se ty choroby letos desne drzi ☹

efinna
26. dub 2010

Ahojky
Jani jj taky jsem ko, ale pěkně se nabíjím sladkým 😅 , zrovna do sebe zas cpu oplatky 🙂 !

Beku to je super, že Honzíčkovi chutná!

Já se pro změnu o víkendu trochu přismahla a tatin má ze mě prdel 😀 !

Linn ☹ , tak ať je Samouškovi co nejdřív oki!

Dnes má Martínek? Tak všechno nej 🙂 , Sárinka posílá pusenu

Jani kéž by!

bazalka
26. dub 2010

I Sarince a spol dekujeme 🙂

zlatka
26. dub 2010

Včechno nejlepčejší Emilce a Marťovi!!!! Bazi, máš pravdu, ale za chvilku to budeš mít všechno z krku, i dkyž při tvým povolání se budeš vzdělávat pořád. To není jako u mě, stačí, dkyž umím násobilku, číst, hezky psát a počítat do stovky!!!🙂🙂Ale já bych chtěla příští rok zkusit logopedii na pajdáku, jsou to tři semestry a na MD poslední příležitost, jinak to nehrozí, aby mě ředitel uvolňoval.

Lindi a nesnědl třebas něco špatnýho? my jsme včera byly zase na grilovačce a taky to berunkku maličko protáhlo, i dkyž toho ani moc nesnědla.

Jinak se stále nic neděje, holky, tak jsem věřila, bazi, že ta sobota- noc klapne.Zítra už jdu na tu ko a dozvím se, kdy přijde teda pan Tajemnej nebo slečinka Tajemná na svět.

bananek
26. dub 2010

Zlatuško co tu strašíš já myslela že už jsi tam a ty tu pořád strašíš ale nezávidím ti to kolikrát když vydím že jsi ještě v celku si říkám ještě že já jela vždycky řív 😀

bazalka
26. dub 2010

Zlatu, ja taky cekala na echo, ze jedes 🙂 ... ale nebyla moc dobra sestava, o nic jsi neprisla 🙂. Ve ct mam odpoledni, tak mas dalsi sanci 🙂

bazalka
26. dub 2010

Tatka je doma, hraje si s triletakem 🙂, jdu se ucit 😝

bekulkamama
26. dub 2010

zlatuš at je kontrolka konečnáááá
já si dnes koupila deštník ke kočáru to se nedá...venku to pražííí

cecil
26. dub 2010

Emilka všem děkujeeee a Martínkovi posíláme zdravici! Vítáme tě v klubu ! 😀

Zlatuš, držíme pěsti,ať to už brzo začne a skončí....ten dlouho očekávyný porod.... 😉

Lindo, vy jste fakt letos furt na hromadě ☹ . Já holkám te´d na jaře koupila cucací laktobacily a jsem ráda, že je vyjedly,řádilo tu zvracení a průjmy a nechytly jsme to!

Zdravím .....páček

konoupek
26. dub 2010

Martínkovi taky všechno nejlepčíííííííííí 😉

bazalka
26. dub 2010

Dikyyyyyy ... nas triletak padl 🙂 ... jeho dnesni song byl " ja ja ja jenom ja, ja ja ja jenom ja tri roky mam" 😀

A ja mam nervy na pochodu ... uz mi ta plastika leze krkem a to je teprv prvni zkouska 😖

entik
26. dub 2010

hojky oslavenci, trileti!
Bazi, neni co zavidet...
Zlatusko, loznice supr! ja myslim, ze Berce bylo jedno kde spi, spis ji vadilo, ze najednou nemuze za vami, ne? nebo nemohla ani pred postylkou?
Dnes jsem mela uz treti seminar emocni inteligence, tentokrat ve Velkem Tynci a bylo to moc fajn🙂.
O vikendu jsme se meli moc hezky.
toz tak

cecil
27. dub 2010

Zlatka má dnes kontrolu, že? Tak tfuj tfuj.....pro štěstí!

bekulkamama
27. dub 2010

hezký den všem....

bekulkamama
27. dub 2010

končím tuto diskuzi
a všechny vás vítám v soukromé
olomouc - maminky III.

😅

janica..
autor
27. dub 2010

🙂

efinna
27. dub 2010

🙂

dali
30. dub 2010

.....tak to je fajn :(

janica..
autor
1. kvě 2010

Zdeni ty jsi vítaná honem šup k nám 😉

stylly
10. srp 2010

HOlky prosím,..jsem z diskuse Olomouc seznámení se,..sháním chodítko,...prosím nabídněte 😉

janice20
10. pro 2010

ahoj
😉

bandorka
25. led 2011

Ahoj holky, mohla bych se k vám přidat? Sice ztm nevím, jak koník funguje, ale zkusím to zjistit 🙂 . Jsem z Olomouce (Povel) a mám Matýska 1rok... dá se ta diskuse nějak přidat do oblíbených nebo tak něco?

jana888
1. bře 2011

Ahoj holky. Stěhujeme se do Olomouce (Hodolany). Nenašla by se poblíž nějaká kamarádka? Mám jen jednu a to bezdětnou. Můžete mi doporučit nějakého dobrého dětského doktora a gynekologa? Nevíte o nějakém zubaři, co by ještě bral nové pacienty? A praktický lékař? Jak připojit internet a televizi? UPC mi tam nepůjde ☹

tehuli
6. bře 2011

@jana888 ahojky já jsem z Olomouce, tak gynekolog je tu vyhlášený pan Dr. Skřivánek a taky je dobrej Turčan sídlí naproti radnice, G-Centrum mrkni na netu na jejich stránky, je tam dost dobrých doktorů..🙂i s fotečkama...dětský doktor já chodila k paní Dr.l K.Dorazilové a ta byla super...sídlí ale na dobnerove ulici vedle pošty a Billy ..tak to prošmejdi na netu dle jména atd..

tehuli
6. bře 2011

Nějak to tu vázne to je nás fakt tak málo v Olomouci?to snad néééé...

andilekrenat
8. bře 2011

Krasný večer všem 🙂

zuzka72
8. bře 2011

Ahoj holky, dovolila jsem si k Vám vstoupit a ráda bych tu zůstala vezmete mě? 😵

zuzka72
9. bře 2011

@andilekrenat odkud jsi z Ol?

andilekrenat
9. bře 2011

@zuzka72
ahoj jj z Ol jak je fakultni nemocnice 😉