Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
19. črc 2008

jo klidně já to s ním domluvím a dám vědět 😉

janica..
autor
19. črc 2008

Čau Zdeňule, téda to jste si užívaly, úplně závidím 😅 fotky super 😎

Zlatuš mi čteš myšlenky jsem chtěla Zdeňuš napsat ať si pro kyti dojede odpo, že by jsem sjely k vám do Grygova 😅 Mně by vyhovovala středa co?

Ivuš dorazím, ale ještě nevím který den, ale asi bych to viděla na středu nebo na čtvrtek dopo co?

zlatka
19. črc 2008

jééé, já má ve tsředu plavání, ale vlastně do třech bych mela být zpátky, takže by to asi šlo.

cecil
20. črc 2008

Lindi, kozí mlíko od roka bez obav.Tak jak kravské. Akorát jestli mají čerstvé , tak možná převařit. Ale jestli mají prověřený zdroj, tak já bych nepřevařovala, ať se nestrhne. Jinak nejšetrněji je to na 60°C na 30 minut.(nebo na 70°C 20 min., na 100°C 5 minut)

bazalka
20. črc 2008

Jani, st by sla .
A ten golf by sel taky , pokud to bude s chlapama, tak nas tatin po praci nalozi a muzem dorazit 😉

prool
20. črc 2008

ahoj holky, hlasim se ze Slovace,
nakonec jsem neodolala,kdyz Maros pujcil notebook a mrkla na net - jak to tu zije 🙂 Porad trvam, ze radsi tabor nez Slovensko. Na tabor se nachystam, ale na babicku s dedou ne 😀 😀 Jsou takovi sverazi a ja jsem obcas hubata, ale mam proc. Vasa hned druhy den spadl ze schodu - den predtim jsem byla za hysterku, ze vsechny prudim kvuli tem schodum. Nastesti ho Maros zachytil a uplne jsme nedopadli az na zem. Prave se pokakal, takze jdem prebalit.
papa Olca

PS: jinak latkovky zatim spis spatny - strasne se v nich pari, ale asi potrebujem klid domova

konoupek
20. črc 2008

Holky já bych to kravský ani ještě od roku nedávala,jsem slyšela,že úplně stačí až od tří let 😕

linn
20. črc 2008

Cauky,
Zdeni, krasny fotky, je fajn, ze jste si to uzili. 🙂
Zdravime na Slovensko 😉
Evi, diky za odpoved 🙂 kozu maji primo u rodicu.
No golfik musi byt super, ale s tatkou bysme to asi nestihli, taky se tam musime nekdy vypravit.

janica..
autor
20. črc 2008

AHojky,

dnes to byl mazec, mladej spal jen půl hoďky dopoledne a odpoledne už nezabral, tak to stálo za to, ale teď už má mlaďoch půlnoc a já klídek 😎

Jani holky řeší kozí mlíko 😉

Ivi ještě se ozvu, mám toho tento týden dost, tak nevím jestli nepřesunem dopolední návštěvu na příští týden, zítra bych písla 😉

Zítra jdu konečně dodělat ten zub, tož na mně myslete 😔

Oli pevný nervy 😝

linn
20. črc 2008

Jani, tak to na tebe budu myslet 😅
my jdem dopo ockovat, teda jestli nase mudra nema dovcu, jsem zvedava, jak to probehne 😅

bazalka
20. črc 2008

Jani, budem drzet palce
Ja se jdu zitra strihaaaat!!! Konecne 😉
Olco, tak to nejak prezijte 😉

konoupek
20. črc 2008

jani já vím,že řeší kozí,ale Evka psala i o kravským 😉
jinák jsem teda úplně zapoměla pozdravit Zdenču,tak se moc omlouvám,fotečky jsem zkoukla a to bych si taky nechala líbit,takovej luxus....závidím 😅 .Je vidět Zdeni,že ste si to opravdu užívali 😉 .
Denuš dnes taky spala jen půl hodky,ale ona zbytek dne vždycky zvládá v poho,ona tomu spaní taky zrovna moc nedá přes den 😝

konoupek
20. črc 2008

Jani,tak at to u zubaře nebolí...auuuuuuu 😨
Oli a ty to s babi a dědou nějak vydrž 😉

cecil
20. črc 2008

Jani, já vím, já jen ocitovala doktorky, já taky kravský mlíko nedávala v roce, vlastně ani v pěti 😅 , když byla Štěpánka alergická, že? 😀

Oli a jaký máte svrchní gatě? Nejlíp dýchají vlňáky. Ty PUL jsou v podstatě neprodyšné. Dnes Emča lítala skoro celej den s holou ďupou. Za celej den počůrala jednu plínku a mě 😅 i s Ergem. Už je vyprané. Kdyby to tak šlo aspoň půl roku v kuse.

Oli, teda pevné nervy, ale víš co...mě Emča slítla ze schodů a už se na ně ani nepodívá. Sbírá zkušenosti 😉 .

Zlatko a už tři dny mě furt hrčí v hlavě.....důůůůůůůůůje vítr ale všichni jdeme ven, to je branej den, to je branej den šmoulůůůůůůůůůů...............ááááááááááááááááá 😠 😀 😀 😀

janica..
autor
20. črc 2008

Jani aha😀

dali
20. črc 2008

Ahoj Holky

Tak u nás golf asi nevyjde,chceme už začít makat na tom dvoře a tak dojedem až někdy příště,ale určitě se domluvíme,taky má Vikinčen kamarád jeden den narozky,ve čtvr. jedem kuknout na tábor(Evčo doufám že se tam potkáme)...no máme to narvaný 😒

Jani budeš v úterý v rozmezí 7-13h doma?manža by dojel konečně pro ten můj dáreček k narozkám 🙂

janica..
autor
20. črc 2008

Zdeni jo to bych měla být doma, budem zavařovat okurky s tatinem, kdyby byla změna písnu 😉

konoupek
20. črc 2008

jéééé tak to jsem ráda,že s těma "pitomýma"šmoulama to nemám jenom já 😀 .Mě to leželo v palici předevčírem,ale už se to lepší 😀 😀 .

zlatka
20. črc 2008

tak to já si zase pořád zpívám: "pi-ja-pi-ja-pija-nou,pijanou, pijanou....." 😀

dali
21. črc 2008

Zdarec

Jani ok.já bych ti ještě písla v kolik asi to bude a pošly i skleničku okurek 😀 😀 😀

linn
21. črc 2008

No vy jste toho teda dneska nakecaly 😉 😀
My jsme zpett z ockovani Priorixu, hned jsem se stavila v pojistovne pro prispevek - slusnych 700 😎
Samik to nesl dobre, jen trosku bekl, tak snad to bude i bez reakci 🙂

linn
21. črc 2008

A dorazil objednanej Quinny Zapp, pouzitej z MMB, jsem unesena, uplne super stav a podaril se mi ho koupit za 2900. Uz jsem ho dokonce i sestavila, jsem dobra 😀 😀 😀 😀 zase me chyta nakupovaci manie 🙂 🙂
jedem s babickou na nakupy 😉 do MOhelnice, tak zatim papa a pekne odpo

bazalka
21. črc 2008

Lindi, 700,- je slusnyyyy ... posle ceho je vyska toho prispevku? Ja myslela, ze je to min.
Ja jsem uz krasnaaaa ... mam novou hlavu, teda staronovou 😉. Mastaska hlidala babicka, vzala ho na vlacky, tak byla nejlepsi na svete a Martak nejhodnejsi na svete 😀. Ted je taky nejhodnejsi, protoze spinka 😀

prool
21. črc 2008

zdarec a diky za podporu,
Evi mame PUL - vlnacky nemuzeme - vlna drazdi a pro eksematiky je nevhodna ☹ Nahatej litat nemuze - okamzite by se dorval 😖
Ivi zavidim hlavu - uz se tesim, ze prijedem dom a objednam se taky 😎
Lindi - Samko sikulka - jeste jakou mame pojistovnu??? My porad jsme takovi vahavi strelci a jsme s Vasou u VZP a asi se prehlasime k tatovi a budeme mit vsichni Ministerstvo vnitra - nebo mi dejte nekdo tip 😀 😀
Jinak tata se snazi a mam slibeny obed ve dvou, ze jako babca pohlida a mozna i kino 😀 😀 to abychom jezdili casteji 😀 😀 ale uvidime, jestli z toho vubec neco bude 😝
zdarec jdu neco delat - jinak Zahori raj - zeleniny a ovoce nepocitane, tak rychle namrazit a zavarit a tak 🙂

bazalka
21. črc 2008

Ahoj holky ...
Zdnei, ty fotecky jsou paradni, muselo byt na dovce uplne uuuzasne!!! A sekneti to s tou novou hlavou 😉
Lindi, tak to je super s tim Zappikem!!! Co jste s babcou nakoupily?
Dnes dosla Martaskovi objednana cepicka, je paradni!!! A me dosly botky, ale musim je vratit, nesedi mi a jsou mi siroky ... a to jsem si je nechvala posila z USA ☹ ... no nic, aspon usetrim.
Martasek uz chrni, ale fasnul na noc Nurofen do prcky, protoze mel 38,8 ☹ ... slinta silene, ma zase vyrazku na hrudnicku, v noci poknukaval, nenecha si cistit zoubky a vcera a predevcirem mel trochu prujem, tak je to jasny ... zuby 😖. Snad mu to zabere a vyspinka se, broucek nas.

Tak zatim zdarec a pekny vecer vsem!!!

cecil
21. črc 2008

Jééé, Oli,toš to je blby, že vlnu nemůžete. ☹

Emča taky jede se zubama, je furt dos*aná, do toho ještě to ovoce....to je marast!

Zlatko, Ivi, hoďte fotky kedluben!

bazalka
21. črc 2008

Evko, ja to mam stejne, jen kratsi a barevnejsi 😉

zlatka
21. črc 2008

Já jdu ještě na reklamačku-vyholit to vzádu trocha, co se týče květáku.

JInak , bazi, jsem dnes potkala VlaĎku, před 14 dny se jí narodila Simonka, tak jsem říkala, že ve středu dorazíte, tak říkala za se ona, že by tam došla, tak kdyby to klaplo, bylo by fajn.Na kolik se domluvíme, už na ty tři nebo až čtyři?

bazalka
21. črc 2008

Tak s nama to vypada, Zlatus, blede ... tata ma tenis a ve ct taky ☹. Pa by se vam nehodil? To ma byt i lepsi pocko 😉

zlatka
21. črc 2008

no, janča nahodila středu, já mám to plavčo, takže se musím zeptat jí. No, plánuju vyrazit pryč, ale asi až o víkendu, takže klidně i pátek, jen to ještě musím zrušit u té vlaďky.