Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cecil
28. dub 2008

Holky, já nevim co máte s porodama doma, čtete co vám píšu, nebo to jen tak přeletíte? Přiznejte se! 😠 😅

Jak píše Bazalka, odrodíte v porodnici a po nějaké době jedete domů z porodnice! Já bych do toho šla rozhodně. Kór podruhé když už člověk umí kojit, ví jak vypadají očistky atd....stejně před propuštěním určitě dělají ultrazvuk a nějaké vyšetření....v porodnici není takové pohodlí, měla jsem pocit, že když dám doma Petrovi děcko do ruk, tak se můžu jít v klidu deset minut sprchovat, nebo jít na záchod.....v porodnici jsem vynervovaná vlezla do sprchy a pořád poslouchala, jestli děcko neřve... 😝 , samo že většinou řvalo, jak jinak.

prostě teď podruhé mi přišlo že jsem tam byla úplně zbytečně a přijela jsem domů a tři hodiny v kuse jsem spala!!! V porodce nám tam furt lítal vrtulník, jeden večer tam byl koncert, řvalo to jak prase...prostě ke klidu to mělo hodně daleko...

Jo a Bazi, kdybych potřebovala zpátky do nemocnice, tak bych konečně využila veřejných služeb.. 😅 😀 ....když můžou tady pro ožralce co se válí v kukuřici posílat vrtulník 😠 , tak bych jednou v životě dostala sanitku!

Niormálka si dnes náš tata vzal OBĚ děti ven na dvůr a dokonce do stolárny...jsem to tady v klidu pouklízela, sama!, jsem z toho byla úplně vydivočená! 😀

A jdu se podívat na fotky 🙂

cecil
28. dub 2008

Lindo, Sam vypadá u vás v náručí děsně velkej....no je to kus chalpa! A v té čepici na zahradě vypadá úplně jinak 🙂 , čoveče bych ho možná nepoznala, fakt. Kamošky holku jsem zase furt viděla v čepici venku a po dlouhé době jsem šli k nim domů a viděla jsem ji bez čepice...taky jsem koukala, že je úplně jiná 😅 .

linn
28. dub 2008

Evi, cetla, reagovala jsem i na holky, napsala jsem svuj nazor na oboji, je pravda, ze kolegyne , co rodila podruhe, si stezovalam ze si ji v porodnici skoro nevsimali, asi to nekdy berou, ze druhorodicka vsechno vi a postara se sama o sebe 😠 toz tak, samo tvuj nazor respektuju.
A je pravda, ze Samik v cepici vypada vic miminkovsky, jinak je to uz velkej kluk a tezkej 😖

linn
28. dub 2008

A dostala jsem pozvanku k atestaci - 27.5. v Ostrave, no cerne na bilem to vypada dost hrozive 😝 😅

bananek
28. dub 2008

No já mohu říct že jsem neměla v porodnici žádné problémy z personálem byly na mě moc hodní a vysvětlovaly mi to jako bych tam byla poprvé to spíš u Toníka před 11lety to stálo za prd a ještě jsme tam by v prosincu no neřekly mě ani že se mám hlásit u dětské doktorky já to tehdy nevěděla a mlíko jsem neměla tak sestřička z gyndy když mě byla skontrolovat řekla ať dám sunar a na dětsky jsem šla až po 6nedělích koukaly na mě jak na vola ale já to fakt nevěděla malej přibíral tak jsem si stím starosti nedělala u Lucky byly úplně zlatí nevím jestly tím že jsem tam měla holky věčně za mnou z chirdy a nebo se to změnilo 🙂 🙂 🙂

dali
28. dub 2008

Evčo to jsem popletla já,já jsem na MD tak mi to hůř myslí,ale asi jak ty s olivovým olejem 😀 😀 😀 😀 všem se moc omlouvám,ale aspoň bylo co rozebírat,já v porodnici byla v pohodě,jediný bylo že mi bylo moc smutno,taky jsem šla po císaři po 3 nebo 4dnech domů a chodí se většinou až po 8 to bych nevydržela,ale jen smutkem.

Já to napsala jen proto že ten první porod byl hroznej a být doma tak je po mě i po Viki a druhej díky bohu plánovanej tak bylo vše ok.

A k tomu ambulantnímu,vem si že bys šla s Emilkou po porodu v klidu odmů jí se něco stalo a tak by tě odvezly už na dětskou kliniku ne na novorozenský a to bys byla radši tam?a ke kojení,já byla ráda že mi sestřička první den pomohla Filda se po císaří hůř přisával a taky ho odkrmovaly,doma nevím, nevím a taky u nás já musela hend první den z porodnice vařit a uklízet,já jsem si odpočinula max. až po šestinedělí než jsem si na vše znovu zvykla

cecil
28. dub 2008

Zdeni, co by se mělo stát s děckem doma??? To se můžeš bát i pátej den a sedmej den....atd....

...a chlap měl čtyři dny paragraf, ale vařil mi aspoň vždycky týden, možná dýl, vždycky se snažil, abych nemusela skákat kolem vaření, nakonec kuře do trouby dá i on, polívky taky vaří....však ho naučily vařit děcka, Štěpánka řvala celý dny jak najatá, tak mu nic jínýho nezbylo...

Zdenčo...a ten olivovej olej spletla určitě Eva 😀 , určitě určitě!

Lindo, 27.5. držím palce...máš můj obdiv, mě to učení taky časem čeká 😝 , hned po mateřské, nebo spíš ještě dřív ☹ .Ale s malým děckem a těhotná...nevim co bych se naučila! Asi nic 😅 .

S tím prosincem jsi mi banánku vzpomněla, že na nás furt táhlo z oken 😝 😕 .

linn
28. dub 2008

No ja si pripadam, ze toho umim zatim asi tolik co pises - nic 😀 😀 😀 😝

dali
28. dub 2008

Evčo...tak ten olivovej Eva nespletla 😀 to ty,ty ty 😀 😀 😀 😀

Tak já dojela z porodnice a nudila se tak jsme vařila,uklízela,dokonce i buchetku pro návštěvy jsem upekla a Pavel ten si kutil venku...u nás chlap totiž maká venku a ženská se drží plotny 😀 😀 😀 nee když potřebuju tak taky pomůže,alew já jsem taková že si ráda dělám věcio sama a už to uzamčeme to téma nebo nahlásím nevhodné chování 😀 😀 😀

cecil
28. dub 2008

nahlas, nahlas 😀 😀 😀 😀 😀

zlatka
28. dub 2008

teda holky, vy jste se teda rozohnily!!!!Jste si málem roztrhaly občanky!Tak to mi leháro v porodnici vůbec nevadilo, jenom to vedro bylo hnusný, dítě mi pořád spalo a na pokoji jsme měla blbou společnici, moc jsme nepokecaly, Konoupek ležel o pár čísel dál. Ale teď u druhýho budu spěchat za berunkou, bo ji bude určitě hlídat babi!!! 😀 😀

No, u nás noc úžasná, budila se co hodinu a plakala, tak za čtvrt hoďky se zklidnila, k tatovi jít nechtěla a tak pořád dokola, tak snad dnes to bude lepší. Jsem ráno byla jak přejetá buldozerem.
Lindi, t určitě zvládneš, jsi dobrá, já bych s ek učení asi nedokopala, i když jsem taky uvažovala, že bych si ještě udělala logopedii, teď to vázne na penězích, jinak bych do toho asi šla.Třeba s ena starý kolena ještě dokopu, když tu budete všechny študovat.
JInak konoupek a evi, nemluvím o hubnutí, jenom potřebuju zpevnit na břuchu tu tukovou řasu, plandá mi to z trenek ven a holt čokoládou a večerním obžerstvím to nezpevním, že jo, tak mám vždycky výčitky.nejdřív si ale musím zpevnit vůli. Na nehtech už to zabralo. 😀

janica..
autor
28. dub 2008

Ahojky,

Ivuš tak na hřiště jedem ve středu, tak doraz budem, tam kolem 9,30 😉 Jsi mi zapomněla pustit cd ☹

Zlatuš co golf už je funkční, vím že jsi říkala, že se bude otvírat, tak kdyby jsme tam jeli o víkendu, tak aby náhodou nebylo zavříno 😅

Zdeni jéééééééé tak to naštve co? Ještě že jste nebyly na šutr, to by bylo blbís 😅 Fildas je teda ještě větší maman než Damán, ten u děda a bábuš zvládl spaní opět na jedničku 😉

NO jo kdo by to mohl tady poplíst než Zdenuš co 😀 😀 😀 a prosímtě nevymlouvej se na MD, to je trapný 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
28. dub 2008

LIndi krásný fotečky, teda Matýášek pěkně vyrostl 😒

bazalka
28. dub 2008

Ahoj tetky ... tada tady se to rozjelo 😀
Lindi, mas motivaci to zvladnout 😉 ... lepsi s jednim prckem nez dvema 😀. Zvladnes to urcite, ale musi to byt makacka!!!
Jani, Martas usnul hned jak jste odesli a spal do jedne 😀. Sandalky nemame, ale asi uz vim, ktery koupime. nakonec nejspis v ostruznicke. Jeste asi zajedu do toho Senima, kuknout, co maji, to jsme dnes nestihli.
Marto, v patek mame taky tatku doma. A streda by se ti nehodila? A tobe taky Konoupku? Spis dopo?
Evko, Zdeni, co mate s tim olivovym olejem??? 😀

bazalka
28. dub 2008

Lindi, fotecjky jsou krasnyyyy!!!
Jani, pokud se nesejdu kvuli piankum s holkama, tak bych dorazila. Video ti pustim jindy, musite zas dorazit. Poslat nejde, je veliky ☹

dali
28. dub 2008

Ivčo nebuď zvědavá 😀 😀 😀

Holky pijou vám dětičky někomu:Junior nestlé Bifidus mléko? nebo to vanilkové? 🙂

Janico jsi pěkně hnusná 😠 😀 a jinak já měla asi půl litru vína a nic to semnou nedělalo a tak jsem si dala vodku s džusem a jak jsme jí dopila a cítila se uvolněně tak telefon...ale tatin měl jen tři nealko piva,měl hotovost 😀

cecil
28. dub 2008

Ále, jen jsme jedli slunečnicový olej a mysleli, že je to olivový...ale já za to nemůžu, mě to tak bylo řečeno 😅 😀 😀 😀

janica..
autor
28. dub 2008

Ivi ok 😉

Zdeni za kolik můžeš sehnat? Damiánek vypil zatím všechny mlíka 😒

Kurnik tak to naštve, hlavně to stávání ráno co? Bolela hlava? My jsme v neděli stávaly až 10,30 pohoda lahoda 😎

bazalka
28. dub 2008

Zdeni, jsem 😀

bazalka
28. dub 2008

Zdeni, Martak taky pije vse 😀

dali
28. dub 2008

Jani neseženu,já chci pro sebe jen se ptám jestli je dobrý 😝 😝 😝

Jo stávání to mě nedělá problémy až tak,já jsem vždycky stejně vzhůru s 7h i když není doma,no minule tam spal taky krásně,ale asi mu lezou zuby a to ho neuklidní nikdo jen já 😠

cecil
28. dub 2008

Zdeni, dobrý, ty se ptáš na mlíko a už ho chtějí shánět, co ??? Holky, to se člověk nasměje, tady.

dali
28. dub 2008

jojo,já se na něco zeptám a oni by to už kupovaly 😀 😀 😀

bazalka
28. dub 2008

jsme baby zachtivy 😀

janica..
autor
28. dub 2008

Zdeni 😀 😀 😀 kurnik já myslela, že máš zas na prodej 😀 😀 😝

janica..
autor
28. dub 2008

Pak dej vědet jak jelo mlíčko Fildovi 😉

bananek
29. dub 2008

Ahoj holky Bazi ve středu mi to nepasuje jedu za kámoškou k senimu má 10 měsíčního Lukáška a co se nepřihodilo?Čeká druhý tak mi psala ať dojedu na pokec že je tam pořád sama tak to nech na pondělí to můžu na 100% a musím do města zaplatit kosmetiku tak by to šlo co ty na to ? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bazalka
29. dub 2008

Bananku, pristi pondeli??? To by slo!!!
Holky, noc u nas byla jakasi divna ... malos se vzbudil o pul druhe a ne a ne zabrat. Al je to herec, jen jsem ho vzala k nam do postele, tak behem 20sec vytuhnul 😖. Vstavala jsme pred pul sedmou.
Dnes jdem na rocni prohlidku 🙂 ... tak jsem zvedava. Chci poresit to ockovani a par veci ohledne jidl, tak pak pisnu
Zatim ahooooj

konoupek
29. dub 2008

Ahoj holky,
Bazi ve středu dopo by to šlo odpo mám masáže,tak to ne,ale klidně ještě i v to pondělí,ale to už musí být určitě,chci to Denuš na narozky 😉 .Hele holky a žádný vytáčky joooo....v pondělí dopo,nebo odpo nejlíp někde u tržnice,abych mohla i já zaparkovat 😉 😝 😅 .Budu s tím počítat..
Denuš jsem objednala houpajdu,včera došla,dnes doufám jí pověsíme,tak jsem zvědavá co na to řekne,ale myslím,že by se jí to mohlo líbit.Všechno co se houpe je super totiž 😉 .
A jsem zvědavá,jak teda dopadneme s dortem my,včera jsem ho byli objednat a 7.5. pro něj jedem.
Zatím je to tu tak půl na půl líbí ,nelíbí,líbí,nelíbí.... 😀 😀 😝

bazalka
29. dub 2008

Fajn, tak v pondeli v deset na trzce??? My tam budem i s pianama 😀