Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
29. srp 2008

Já taky sedím sama doma,teda s dvěma dětma 😀 😀 táta mi zdrhnul na pivko 😉

dali
29. srp 2008

Kde je dneska Janica??? 🙂

fajn
29. srp 2008

dali tak jsme tady zůstali asi jenom my. Já zas tady popíjím už od 4 hodin Bechera

dali
29. srp 2008

tak bechera moc nepiju,ale kdysy jsme ho míchaly s tonikem 😀

dali
29. srp 2008

už několikrát jsem ti chtěla napsat,že manža si tě nepamatoval,asi jsi tam byla moc krátkou dobu,ale ty máš docela pamatováka,muselo tam denně projít chlapů... 🙂

fajn
29. srp 2008

já taky ale nic lepšího jsem nenašla a mám bolístku tak to musím spláchnout ☹

dali
29. srp 2008

Jo máš to nejspíš těžký,já si to ani nedokážu představit ☹ ......a starší dcera ti jde určitě do puberty,neboještě ne??

cecil
29. srp 2008

marci...Bechera, toš to je na mě moc navoněný, já si rozdělala pivo, abych strávila tu těžkou večeři... 😅

Zdeni, děda hlídá tak deset minut, on si hlídání představuje tak, že u toho bude číst noviny, nebo čumět na telku....no co na to říct....Emča si ho tak prostě nepředstavuje 😀 . Njelíp pohlídá Jana(tatova přítelkyně), ale ta je na operaci v nemocnici, takže nic.

Zítra se už na vás taky těšíme....buchta je už upečená....

Héééééč, máme zítra se Zdenou scuka....já tomu říkám pracovně "táborová porada" 😀

Jo a jani konoupku.....téda to budete mít všechno fungl nový, týjo, ti úplně závidím!

dali
29. srp 2008

Evčo,tak tys pekla cuketovou??já nad ní přemýšlím,ale jestli jsi ji dělala,tak udělám asi zase bábovku 😉

fajn
29. srp 2008

dali chlapů tam fakt prošlo já si hodně pamatuju je to deformace z práce. A andrejka je asi už v pubertě protože všemu se hihňá a odmlouvá . Tak si jednu nedej

dali
29. srp 2008

a nebo taky nic,máme zajistit pivo,tak snad 30 jich bude stačit..............spíš aby bylo počasí 😉

cecil
29. srp 2008

Jo, já mám už cuketovou hotovou, tak napni síly jiným směrem 😀

marci...hihňá a odmlouvá, to je přesný!

dali
29. srp 2008

Fajn....tak to má můj manžel opačný,on si zase obličeje vůbec nepamatuje...............jo puberta je hrozná,abycvh řekla pravdu já mám doma tři puberťáky:Filípek vzdoruje,Viki ta se pořád ksichtí a odmlouvá a manžel....ten je puboš,ale v dobrém 😀 😀 😀

cecil
29. srp 2008

počasí bude, má se vyjasňovat....

Zdeni, Zdeničko...zase tě tam v Tv přemlouvá a tebe bolí hlava, už se prosimtě nevymlouvej!!! 😀 😀 😀

dali
29. srp 2008

jo Evčo napnu,vezmem pivo a křupky 😀 😀 😀

cecil
29. srp 2008

fajn...no ani nemluv, já si ksicht pamatuju patnáct let, ale už nevím odkud, jak se jmenuje a kam ho vůbec zařadit 😀 😀 😀 , někdy fakt hrůza a trapas.... 😀

cecil
29. srp 2008

křupky? já si zase říkala nějaký popcorn a brambůrky?

Joooo prásknu tady, že Zlatčina mamka měla úúúúúúúúúúžasnou buchtu....sem s receptem!!!!!!!

dali
29. srp 2008

Jo ty myslíš tu reklamu,jsou to deb*ly,protože u nás (se klidně zítra zeptej Pavla) se tohle nikdy,nikdy nestalo,mě i když bolí hlava tak to zvládám a na tohle jsem se nikdy opravdu nikdy nevymluvila 😀 😀 😀

dali
29. srp 2008

Už jsem jí napsala Zlatce,že má pohledávky na koníkovi 😀 😀

cecil
29. srp 2008

Zdeni, já vypiju jedno pivo. Petr má od soboty zase na dlouho odpito...však on vám to řekne sám ....hned jak přijedem se ho zeptej!!!! 😀

konoupek
29. srp 2008

Evi to nevim co by si mi tak mohla závidět...byt 2 +1,kterej ani neni můj 😅 😝

cecil
29. srp 2008

Zdeni, já se na tohle taky nikdy nevymlouvala, asi to bude tím, že mě hlava bolí zřídka, ale naposledy to byla Petrova výmluva 😀 😀 😀 😀 ....psssssssssssst 😀 😀 😀 😀

zlatka
29. srp 2008

ahóó´j!!! 😀

cecil
29. srp 2008

No já myslím ty krásný společný prostory...stoupačky, zateplení, no prstě všechno..... 🙂 , na úklid to úplně stačí 2+1.

cecil
29. srp 2008

Zlatko, sem s receptem, bylo to výborný, já si z toho udělám zase nějakou žitnou verzi a bude to eňo ňůňo

dali
29. srp 2008

Ahooooj Zlatuš sem s tím receptem 😉

Konoupku,zrovna jsme to včera řešila s kámošem,já taky nic nemám,všechno je manžovo a když prý půjdu tak jen s igelitkou jak jsem přišla 😢 a to tady dřu jak o život 😀 😀

Jo tak Evčo ještě mi to připomeň že se ho mám na něco zeptat 😀 😀 co pil hodně? asi slavil narozky,ne??

zlatka
29. srp 2008

Marci, to vůbec neva, že nás neznáš, právě cizím lidem se nejlíp stěžuje, aspoň se to říká...Jinak jsem učitelka, ses patala,a le já to nerada říkám, mnozí to mají za diagnózu.

vy chcete ten recept, nebo co po mě jako chcete????? 😀 😀

MartiII, tak to jsem si tě fakt spletla s tou Evkou, tebe totiž vůbec neznám, fakt si z tebe nic nevybavuju.tak hoď fotky do alba, ať se mi rozsvítí.

dali
29. srp 2008

Jo Marti,co nějaký fotky???neboť tak tajemná 😉

Jo Marci,co blázníš,my se taky neznaly???a poznaly 😉

cecil
29. srp 2008

Zlatko, recept po tobě chceme na tu pudinkovou buchtu se zakysanou smetanou, jestli si to dobře pamatuju.....jedla jio i Emča, ta jinak žádný pečivo nejí, fakt!!!

zlatka
29. srp 2008

tož si pište,buchty, tu buchtu: 🙂

Řezy se zakys. smetanou:
20dkg cukru krupice, 4 ajka, 20dkg polohr. mouky, 1 prášek do pečiva 1dcl oleje

Vymastit, vysypat plech, na to se dá ta šlichta, co jsem popsala hore a hned na to ještě puding (z 1l-2,5sáčku, aby byl tužší a místo cukru do něj ddejte vanilk.cukr.

Rozehřát troubu 250-pak 200 stupňů, péct asi 15 minut. Nahoru se dá zakysaná smetana(já kupuju 2) a posype se to skořicovým cukrem a je to fakt mňamka, není to moc sladký a je to dobrý.

A už zase můžu jít, že???
😀 😀