Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
30. dub 2009

jeste nevime, zase na kešky, s kamaradama, tak jeste planujem

cecil
30. dub 2009

Děvčata díky za tipy...já jsem nakonec na zítra vymyslela játra s rýží a dnes jsem upekla makovec a jíme ho jako oběd, však co 🙂, žejo? 😀 Tatu nemáme doma, tak se to dá ošulit. Jo a holky měly včerejší brokolicovou polívku. A na neděli asi vytáhnu krocana, mám ho v mražáíku, úplně jsem na něho zapomněla.

Zlatu...citový vydíráníčko, že??? 😀 😀 😀 😀, už tě bleška prokoukla. Já teda tohle nepoužívám, já se vlastně ani moc nezlobím, když to hodí do gatí, jen jí řeknu, že je ostuda - ona řekne že jo 😀. A dnes jsem ji nechala posranou, ať si v tom je...a přišla sama a říkala : "Típe, mám hono". Tak jsem jí říkala, že kdyby šla na hrníček, že by ji prdelka neštípala a ona : Jo??? Téda! 😀 😀 😀
A taky když se počůrá venku,tak ji v tom chvilku nechám, než donesu čistý a sama už říká že studí, tak snad to pochopí. Dnes jsme chytly 3 čůrání pěkně a jedno ne.

Peti, zkus se podívat tady na koňovi je myslím taky téma domácí pekárna, třeba tam budou nějaké "osvědčené" recepty.

Štěpánka chce jít mermomoci do obchodu a Emi spí, tak půjde sama...bóže stojí mji to za ty nervy??? ☹

A zítra tu máme pochod na Bouzov, je to 10 km tam a 10 zpátky, táta si furt naivně myslí, že to Š. tam ujde, ha ha, no a my s Emi a kočárkem prý máme jít taky...no to vidim tak na 2 kilometry a otočíme to nazpátek 😀. A v sobotu čarodějnice, jsem zvědavá na program, bude to tu poprve.Ještě musím honem vymyslet kostýmy...

čauvec

bekulkamama
30. dub 2009

Zlatu: jsem nevěděla že jezdíte do Hlušovic na čarodějky, nebo letos poprvé???

janica..
autor
30. dub 2009

aHOJKY,

JSeM VÁS OPĚT PROLEtĚLA, Za coč se omlouvám 😅

Já poctivě ležím,už mi to leze krkem 😠 rADŠIK 50X CHŘIPKU, NEŽ TOTOK 😠 včera jsem byla na další injekci, v po jdu na další, ach jo, ještě že Damiánek je zlatíčko, dnes ráno jel k bábuš do zítra, no a už mám kvalitního absťáka 😅 🙄

nic jdu opět hají, čao mějte se 😉

konoupek
30. dub 2009

Ahoj holky,
tak to odpolední počasí nám pěkně skazilo plány 😠 .Kolem páté ale přestalo pršet,tak jsme vyrazili a přišli před chvílí a lidí tam nakonec bylo taky dost.Stavění májky a opékání špekáčků se přesunulo na sobotu,tak bude repete a snad to klapne 😀 .Uvidíme.

Tak si zítra užijte ten svátek práce a čas lásky a at tatuldové nezapomenou na polibek pod rozkvetlým stromem 😉

linn
30. dub 2009

Zdarec,
zitra nam M. odjizdi pred patou, tak nebudu polibena, no co se da delat 😅
taky prejeme pekny zitrek a cely prodlouzeny vikend, pa.

konoupek
30. dub 2009

Lindi ještě máš doma dva chlapy,tak to by bylo,aby si byla nepolíbená 😉 🙂

zlatka
30. dub 2009

Evi, brokolicovou jsme měli včéra a byla to mňamka, no a já zase zítra udělám žemlovku po vzoru Konoupkovců.Jsme dlouho neměli.A v osbotu guláš(po vzoru bazalkovců, bo má dojet moje máma a vyrvali jí všechny zuby, chudeře)

No, Evi,Emuš dobrý s "ho-nem" a "téda", 😀 😀, taky jsem ji v tom chtěla dnes nechat-se počůrala, jenže tatínek ji převlíkl, tak jsme byla nakonec naštvaná i na něho.Ale už to prý neudělá.Prej jí to při tom vyslíkání vysvětloval, jenže to já do ní tlačím jak do jitrnic denně furt a neustále, takže se na ni musí "drsnějc".no jako dnes se pohrčela v autě, jsme se dostali do kolony, posouvaly se šnečím tempem...ale zase večír si už dvakrát pěkně řekla.Kadění se daří vychytávat.

My jsme čarodky a to počasí vyhmátly, bo jsme po tancování dešti a bouřce ujely do těch Hlušek, tam nepršelo a pak dojely do Grygova a to už bylo taky o.k.Letos jsme tam byly poprvý.

jani, hezky se kurýruj.

Hezkej první máj ffffšem!!!!

zlatka
30. dub 2009

jo a ještě jsem zapomněla pogratulovat tatinovi od Matýska k zvládnuté zkoušce a taky přeju hezkej zítřejší výlet, pak poreferuj, kde jste, Peti, byli. A´t máme taky tipa na výlet.

entik
30. dub 2009

holky, tak druhy chleba uz je ok, aspon vzhledove je krasny, voni a vubec to vypada jako chleba, ochutnam az rano, tak snad bude dobry. TEn prvni dobry neni, takovy knedlik-veka, Evi, kdyby jsme meli slepice, tak leti 😅

Tata dekuje za gratulace 😵 😵

Zitrejsi vylet je i pro nas prekvapko, mame byt v devet na parkovisti, jen vime, ze jedem nekam ke Kromerizi, tak jsme sami zvedavi, co na nas ti nasi kamaradi vymysleli 😉 Snad tam bude i nejaka tresen..

entik
30. dub 2009

JO, a matej se taky dnes pocural, venku, stal, koukal na to jak cura, rekl aaa, a letel na prolizky, jako by se nechumelilo 😠 😀 😕

bazalka
1. kvě 2009

Zdar holky, jsem KO a to jsme jeste nezacali. macinek je od rana u babi a dedy a ja smutiiiiim, teda Vilas taky. Je to silenej nezvyk. Dovezou nam ho az zitra vecer.

Mame vse nechystane, vyklizene, prestehovane, oblepene, zaigelitovane ... jsem nadreni jak voli. Ale ted si odpocnem, prijdou znami ... jsou v Ol po dlouhe dobe a pry preziji ten curbes 😉 ... tak ja mizim

Uzivejte si dlouheho volna a papa

janica..
autor
2. kvě 2009

Ahojky přejí pěkný víkend a bazalkovic ať práce utíká 😉

janica..
autor
2. kvě 2009

a Jaňulko ty si užívej května, když jsi takový fanda 😀 😀 😀 😀

konoupek
2. kvě 2009

Jani dík 😀 😀 😀 ty taky víš všechno kde se co šustne 😀 😀 😀

entik
2. kvě 2009

ahojky, t
tak my byli vcera v lesich u Kromerize, nadherna priroda a ta vune!! fakt nadhera, pocasi uzasne. PAK jsme jeste byli v Podzameckych zahradach primo v Kromerizi, maji tam i zviratka, tak si to Matula uzil. Vratili jsme se vecer uplne unaveni a dnes me boli zada ☹ ale jinak supr.

A chleba je cim dal tim lepsi, pecu i v kombinaci s zitnou moukou a supr! 🙂

entik
2. kvě 2009

ty zahrady na fotkach uz nejsou, dosly baterky... ale jinak je to dobry tip na vylet!

janica..
autor
2. kvě 2009

Ahojky,

tak já se šla po týdnu vyvenčit 😀 😀 😀 jé to byla slast 😅 a Grygovačku ani jednu neviděla 😅 jsme byli na kávičce na golfu a Damiánek si tam užil zvířátka kozeny, ovce, koníčka, kapříky a kočku s tou kámošil nejvíc 😀 😀 😀 no a pak jsme si šli zautrácet s Petrášem já si koupila soupravu adidas a Petruš bundu a tričku, hmm úspěch na nás 😅 😝

Peti téda vy jste výletníci, hezký fotečky 😉

Taky uvažuji na dom. pekárnou, je to pravda, že vydrží dýl čerstvej?

konoupek
2. kvě 2009

Brej večír,

tak my byli za sokolovnou posedět se skoro příbuznýma 🙂 a bylo to fajn.Tata nám šel ještě na pivo(rozumněj kofolu) 😀 .Chtěl jít už včera,ale Denuš ho nepustila,udělala takovou scénu,když zabouchl dveře,že se zase vrátil a musel jí jít i uspat.Se na něj přilepila,jak klíště 😅 😀 .Je z něj fakt strašně uprděná.Jsem se jí ptala,jestli můžu na pivko já a to hned říkala....bež bež pyč 😀 .Takže já to povolený mám 😀 .Dnes tatin musel zdrhnout,když se Denuš koupala 😝 😀 a byl klid 🙂 .

Jani na golf do Grygova nechodíme,takže tam nás potkat nemůžeš 😉 .

Ivi,jak probíhá zařizování pokojíčku?Snad nejste moc strhaní 😀 .

Peti, Matula už je velkej chlap ty jo 😉

linn
2. kvě 2009

Cauky,
Peti, fotky krasne, ted jsou ty lesy fakt nejkrasnejsi, ta zelena je takova svezi 😵
Jani, no taky uspech 🙂

My jsme dnes byli cely den u nasich a bylo tak nejak dusno, az na me padla nejaka depka, no mne uz je snad po M. smutno 😔 😅 no snad to rychle utece 😕

Zitra ma byt jeste krasne a pak zacit prset, tak si tu nedeli pekne uzijte, papa

bazalka
2. kvě 2009

Zdra ... hlasim, ze je vymalovano, uklizeno a Macinek je uz s nama doma ... bylo nam smutnoooo. Ale malos byl u nasich v poho a spokojenej 😉 ... jsem utahana jak kote, asibrzo zalehnu 🙂

Lindi, i te chapu, ze je ti smutno, taky by mi bylo. A bude ... zmenili nam termin skoly jedu 1.6. na tyden, pak dalsi tyden je od 29.6. a od 31.8. ... hnus fialovej, nejak to prehaneji, to bude letos 5 ty celkem a slibovali jen 3 😖. No, aspon to snad budeme mit rychlej za sebou. Jen si trochu delaji co chteji, terminy meni 😖 Navic nasi jsou zrovna na dovo, tak to bude komplikovane s hlidanim ☹

konoupek
2. kvě 2009

ivi tak hod nějaký fota pokojíčku 😉 .

mě by taky bylo smutno,nejsem zvyklá,že by Tom někam jezdil i když kolikrát mi tak leze na nervy,že bych ho poslala aspon na měsíc do háje zelenýho 😀 .

bazalka
2. kvě 2009

Jani, vydrzzzzzzzzzz ... nabytek dorazi v pondeli dopo, pak budem lepit bagrikove dekorace a az asi ve ct dostane maci i postel, at to ma nadavkovany a nema sok. K posteli nam jeste kamaradka sije kapsar s bagrama, at Martu nestudi zed 😉 ... a pak muze byt kolaudace. Fotky nehodim, ko chce neco videt, musi dorazit na kafe 😀

linn
2. kvě 2009

Ivco, tak prozrad aspon barvu zatim 😉 no te skoly Ti teda pekne nalozili, to budete mit narocne 😖
Bych si taky rekla, ze zrovna mne smutno nebude 😅

bazalka
2. kvě 2009

Barvu zdi??? Ta bude bila, protoze jinak bude v pokojiku barev az az 🙂

konoupek
2. kvě 2009

teda to se matrínek má na co těšit každej den aspon 😉 .A pak u vás Ivi uděláme hromadnej sraz 😀 😀 😀 😀

přemýšlím,jestli si otevřít pivko a chipsy,ale zase co línie,že 😅 😀 😀 😀 😀

konoupek
2. kvě 2009

jani a už je to lepší?cítíš se odpočatější?včera mi říkala skoro tchýně,že jí taky tuhne půl obličeje a celá půlka těla,byla u dr.a má taky hrozně málo magnézka je bledá ,jak stěna a hrozně unavená.Už dva dny leží a není jí dobře a to překopávají barák,tak ani klid nemá.

konoupek
2. kvě 2009

to je hrozný co to z člověkem udělá takový magnézko ☹

linn
2. kvě 2009

jani, dej si, udelalas mi chute. Ja mam doma ted akorat cokoladu a dneska bych si zrovna dala neco slanyho 😕
No magnesko dokaze divy 😲 , taky ho dlabe hrozne moc lidi, kazdej druhej ho ma doporuceny od doktora 😕