Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bekulkamama
19. kvě 2009

měly by sem přejít dvě holky z diskuze Těhulky Olomouc, takdoufám, překlikávám se mezi váma a je to blbý, tak jsou jen dvě a vás je tu víc, obě mají 31 a 33 tt 🙂

janica..
autor
19. kvě 2009

Jj přidejte, Reňulku znám osobně, heč 😅 😀

bekulkamama
19. kvě 2009

janica: fakt? no vidíš.. dík za vzkaz tam!!!

bekulkamama
19. kvě 2009

bazi: 😀 asi jooooo ukecala si mě, mám roupy, žaludek nebolí :-d

janica..
autor
19. kvě 2009

Jj znám Reňuš, je Holičanda, tak abych ju neznala že? 😀

janica..
autor
19. kvě 2009

Nic mizím holky za chvilku dorazí pa

bekulkamama
19. kvě 2009

jani pa

bekulkamama
19. kvě 2009

bazi: tak je malej kousek, kompenzovala jsem to kiwi :-d

zlatka
19. kvě 2009

taky máme z kupkola tu shermanku-cyklosedačku, jak dávala odkaz olča, za 1190kč+pošta

linn
19. kvě 2009

Zdarec,
tak berou se tinove ten pristi tyden? jsemuz M. naznacovala, zese muze stavit cestou z prace,co mu mam rict? Kdyby jel Vilas, tak by aspon byli dva 😅 😀

linn
19. kvě 2009

aha, hledim, ze nam nejak blbne mezernik - tatinove samozrejme 😀

bazalka
19. kvě 2009

Holky, tak uz kamoska dosila kapsar Mackovi za postel .... boziiiiiiii. Jsem nadsena a tesim se, az ho povesime 🙂

Odpo jsem byla s kamoskou vybirat bryle .... tak jsem se vyradila 😉

Lindi, jeste jsem nemela cas to manzovi nahodit ... jak Maci usne, proberem to, ale myslim, ze by s nami jel. Jo a nechala u nas Linda pro tebe nejake DVD a tusim, ze jeste neco ... predam ti to na golfu nebo pokud budes mit cestu do Ol driv, tak dej vedet

linn
19. kvě 2009

Ivco, Olca mi to psala, diky 😉 no ja taky premyslim, co dat na tu zed, u ktere je postylka, kapsar by byl idealni, asi po nejakem mrknu.
No ja jsem s brylema nepochodila, pani opticka to popletla a misto Transitions mi tam dala normalni skla, takze je bude predelavat a jeste je nemam 😢

bazalka
19. kvě 2009

Lindi,

my mame podobnej ... tohle byla inspirace, jen se mi zdal dost drahej.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21404315&tab=5 ... jen mame misto ctyr kapes tri vetsi a k tomu jeste polstarek ... barevne ale stejnej

janica..
autor
19. kvě 2009

Ivi moc pěknej kapsář 😉

Jsme měli odpo náštěvu a fakt super, mladej se asik zamiloval, bo co 😀 😀 😀 ten co dělal před Natálkou(2roky) to jsem nazažila 😀 😀 😀 se mega převáděl, dělal skoro stojky a furt ju pusinkoval.........

bekulkamama
20. kvě 2009

ahoj Zlatu, chtěla si tu dětskou svačinovou krabičku tupper, tak pro tebe něco mám z výprodeje, jestli budeš mít zájem, jinak mám jiné zájemce.. pak pisnu víc až tu budeš...

bazalka
20. kvě 2009

Zdar holky!!!

To je pocasko .... no, proto je tu mrtvo 😉. Macis dnes usoudil, ze je ten pravy den na provetrani motorky 🙂 ... tak ji provetral a poradne, znicil pekny tenisky a ted uz motorka odpociva ve sklepe a bez protestu 😅. Tenisky jsem koupila po ceste hned jiny, motorkovy za 119,- 🙂 ... tech mi lito nebude

Tak uzivejte slunicka!!!!

bekulkamama
20. kvě 2009

bazi, 🙂 no jo bude to pěknej čertik 🙂 ten tvůj Matýsek

bazalka
20. kvě 2009

Bakul, mame Martina ... ale ja mu rikam vselijak 😅 ... no, cert to je, pokud blbne s ostatnima detma, jinak je hodnej

bazalka
20. kvě 2009

Jo a holky, tuna leku od alergologa nam zabrala .... konecne spal malej pekne celou noc a nebudil ho zachvat kasle .... snad to nezakriknu. Ale tada nej mu rano vse nacpu, je to doba ... 5 leku, z toho dva na vdechovani, jedem sprej do nosu a dva sirupy 😝

bazalka
20. kvě 2009

Beku, kdy jdes k dr ... ve ct? Uz se nemuzes dockat, co? Si pamatuju na sebe, jak jsem se nemohla a nemohla dockat prvniho ultrazvuku a pak srdicka 🙂

bekulkamama
20. kvě 2009

bazi, já vím, čtu v Pasu, Martin je pro mě MATES 😀
jj zítra to víš že jsem celá nedočkavá, všechno je tak jiné a nové a i když je mi ted blbě tak sem ráda 🙂

bazalka
20. kvě 2009

Jojo, do je dobre znameni 😉

Muj bracha mu taky rika Matysku 😉

bekulkamama
20. kvě 2009

zlatu: IP + mailík
bazi: to že je mi blbě? To říká hodně lidí, no mě to sice uklidňuje ale když je ti blbě tak se moc neusmíváš a v práci jsem jako leklá ryba a každej se ptá co mi je 😖

cecil
21. kvě 2009

Dobré ráno!
Já jsem dnes taky leklá 😅

Hele, Štěpule má od včera nový kolo, tak jsme museli být celej den venku a projíždět ho 😉 .

Zdravím

bekulkamama
21. kvě 2009

cecil ahojky, to je jasný, nový kolo je nový kolo 😉

janica..
autor
21. kvě 2009

Dobré ránko, dnes jsem se mega dobře vyspala 😎 až teda na svaly, všechny mě bolej, jsem začala cvičit 😅

bekulkamama
21. kvě 2009

janica 😀 h hi no nesmíš to přehánět... a co cvičíš? doma si u dvd?

linn
21. kvě 2009

Zdarec, no mne taky nebylo po ranu nejak moc uzasne, dneska jsme vstavali v pul sedme a to bylo tenhle tyden nejpozdeji 😠
Odpo frcime na navstevu k segre, tak asi pujdem omrknou to hriste do rosaria, bydli vedle 😉
krasne odpo

konoupek
21. kvě 2009

Ahoj holky,

tak mě též nebylo po ránu nejlíp.Vstala jsem rovnou s bolehlavem a nějak špatně se mi dýchalo.ted už naštěstí dobrý.

Venku je krásně,bohužel tatin je zavalen prací a bude jezdit domů pozdě 😒 .A to ještě dnes je domluvenej k sousedovi pomáhat mu s barákem až do večera 😝.Ale aspon budou penízky 😉.

Evi nový kolo se musí pořádně zajet přece 😀 😀 😀.Se aspon rozhýbeš 😀 😀 😀

Beku a jak je tobě dnes?