Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
6. únor 2010

Ahojky,

Bekul taky jsem doma umývala prcinu pod vodou ze začátku, po ubrouskách se mi taky malej osypával, ale jak píše Zlatuš imazol je výbornej, je fajn, že se je prcina už lepší 😉

Hani taky tě vítám a teda taky čučím čínština a ukrajinština 😕 to musíš být fakt hlava 😉

Tý jo teda ty kroužky to je mazec co to stojí, teda ale výtvarka tolik peněz, tak to je fakt mazec 😕

Damiánek mi přestává spát odpo, už nespal 4dny, to je pohoda v osum je tuhoň 😎

zlatka
6. únor 2010

Tak beruš chrblá jak hrom, achjo, jsem to zakřikla, že je zdravá. Ale hlavně, ať je do hor v pořádku, v sobotu vyrážíme.

No, taky jsem tak uvažovala nad plaváním, jeden kurz na čtvrt roku 2 litry, určo budu chtít chodit i s druhým, ale bude to asi šupa to utáhnout, uvidím.By mohli zavízt nějakou množstevní sourozeneckou slevu.

bazalka
6. únor 2010

Cau mamuse!!!!

Beku, my v pondeli urco nedojdem ☹

Jani a kdyz Damca usina v osm vecer, spi porad do deviti???? Martas usina kolem pul devate vstava po sedme, i o pul osme 😉 ... pro nas fajn

No, je to darda s tou zabavou a vyzitim pro prcky 😝

Nase ditko si dnes u babi a dedy usmyslelo, ze proste domu s rodici nejede a prohlasil, ze bude spat na Kopkach (Kopaniny, cast Prerova, kde bydli babi) ... a fakt neodjel. Je uz proste velkej ... jen my to nejak nemuzem rozdychat. Ted nervne cekame na sms, ze vse ok a spi. Ma kapku rymu, tak doufam, ze se z toho nevyklube nic horsiho. Ale je mi jasny, ze on to zvlada v poho, jen rodicum hrabe 😀

janica..
autor
6. únor 2010

Ivi jj spí do osmi, fakt mi to i vyhovuje 😎 Jen se vzbudí jednou kolem 23,00 na přesun k nám a na čurání 😅 Vidím, že Marťas je u babičky a dědy, taky spokojenej, to je fajn 😉

Zlatuš ať je Beruš brzo oki, to je naprdlačky, když jsou děti nemocní....

zlatka
6. únor 2010

Bazi, to znááám(ten pocit prázdnoty)!!!🙂🙂 Ale ještě se mi teda nestalo, že by mi řekla, že nechce odněkud domů.
Jani, beruš si teď potřebuje dáchnout, někdy byla už přetažená, ale bylo období asi 14dní, kdy spát odpoledne nechodila. jsem zase msuela zrušit všechny plavání a náhrady.

Holky, dáváte prckům ještě sunar nebo už norm. mlíko?

bazalka
6. únor 2010

Jani, my se taky budime na curani ... ale nastesti zalehne zpet k sobe do pelechu a spi dal. Jen vyjimecne se vic probere a chce, abych se stehovala za nim 😉 😝

Tak prave volala babi, ze vse je ok a Martas ji oznamil ze tam bude spat i zitra 😀 ... nene, rodicum je smutno 😀

bazalka
6. únor 2010

Zlatu, my UM uz od roku a pul ne, proste to nechce a hotovo. Ale k snadani mivame kakao, obcas mlicko nebo bilou kavku ... a gurtiku jime tuny 😉

Martas nastesti jeste spava, ale tak hodku, vic moc ne

No, nam se taky nestalo, ze by odnekud nechtel Macis domu ... proto jsme teda pekne hledeli

janica..
autor
6. únor 2010

Zlatuš já včera naposledy dala UM došlo a už nebudu kupovat, dělám malýmu kakao. No uvidíme, třeba zas bude chodit spát, ale jako dopo byl venku s Pítrsem, odpo opět lyžovačka v Hlubočkách a v poho vydržel, jako jinak chodíme furt po obědě lehnout, já si dáchnu půl hodiny, ale on neusne.....

bazalka
6. únor 2010

Jani, Damcu to lyzovani fest chytlo, co?

bazalka
6. únor 2010

hod fotecku 😉

janica..
autor
6. únor 2010

Ivi co to je gurtika? No Damiánka bolí záda z postele, proto tam nemůže spát, se picnu z těch jeho výmyslů, ale mě to neva, já si tak zvykla spát s ním, že když doma nespí, tak nemůžu spát 😅

janica..
autor
6. únor 2010

Ivi fota jsou na facebooku, se budeš muset přihlásit tam 😀 já jsem už zhnilá fotky zmenšovat 😅

bazalka
6. únor 2010

Ja se facebooku branim co to jde 😉 ... to uz bych od netu neodlezla vubec 😠

Gurtik je jogurt 😀

janica..
autor
6. únor 2010

áha to mi taky mohlo dojít že 😀 😀

jdou ti ty fotky?

bazalka
6. únor 2010

Jani to znam ... reknu, ze jdem ven a ozve se .... ja nemuzu, chce se mi hrozne spinkat ... zaleze do postele, zakryje se a treba pul hodky dela mrtvyho brouka a fakt lezi, i se zavrenyma ocima 😀

janica..
autor
6. únor 2010

JJ všeci jsou stejní, chytrálci 😀 😀 😀

bazalka
6. únor 2010

Holky, dobrou 😉

janica..
autor
6. únor 2010

tož Ivi jde ti ten odkaz na ty fota?

bazalka
6. únor 2010

Jani, nejsem zaregistrovana 😉

janica..
autor
6. únor 2010

áha, tak to nevím jak to se m dát aby do šlo 😒

entik
6. únor 2010

ahojky,
vlhceny ubrousky pouzivam jen na cestach, jinak jsem vzdy umyvala pod vodou v umyvadle. Prijde mi to nejsetrnejsi. Jinak hodne vetrat.. Lenicce je stejne nejlip bez plinky, muze si pekne kopkat🙂 Je to nase slunicko usmevavy. Jen Matysek je nabruceny, kdyz s ni delam lumparny.
UM matysek moc nepije, resim to taky hlavne jogurtama a varim pudink, tvaroh a tak...
Spis se z nej stava vegetarian, uplne odmita maso ☹ myslela jsem , ze je to jen takovy obdobi, ale trva uz dlouho. Nechceme ho nutit, at si to nezhnusi, tak uvidime.

Co to pondeli, kdo dojde krome Bekul?

Matula jde v utery do male skolky, tady u DDM. Uz se hrozne tesi a porad se me pta, jestli uz jdem. Jen asi netusi, ze tam nebudu... tak uvidime.

janica..
autor
6. únor 2010

Peti tak hlavně nenutit, aby to nedopadla jako u mě, nejhorší bylo, že doma jsem nemusela, ale ve školce a ve škole jsem musela maso sníst a fakt teď nejím žádný, mám k tomu odpor 😝

Pondělí nedorazíme.....

Tak ať se Matýskovi ve školičce líbí 😵

entik
6. únor 2010

No, snad uz se dnes ve skolach do jidla nenuti... 😒 nasi sice maji takove tendence, tak se je snazime krotit. Zatim to nijak nehrotime.

zlatka
6. únor 2010

Bazi, no richtig, babi s dědou si už přece potřebujou odpočinout🙂🙂

zlatka
6. únor 2010

No, Jani, právě mi taky te´d sunar došel, tak řeším, jestli kupovat další nebo už najet na mlíko, ráno taky kakájujem, do vaření používám už dávno.Peti, tavrooh mi nejí, nai pomazánky, jen třebas tvarohový knedle nebo buchty.

No, tak já se teda kaju a červenám, protože jsem dneska chytla u jídla s beruš nerva, nechtěla jíst, tak jsem jí dala co proto, protože mě to štve, Přemovi nejí skoro vůbec, když ji hlídá, mám taky podezření, jestli vůbec dává nějakou svačinku, i dkyž mu to připomínám a obvykle chce krmit, což odmítám, jí hezky už sama-i polívky bez bryndáku, jsou to jen takový ty její umanutý výmysly a je pěkně tvrdohlavá, tak vždycky vypěním, pak mi to je líto.Dokonce jsme aj vyhrožovala paní doktorkou a nemocnicí, blbec. Kdybych ji "nenutila do jídla", tak by mi asi umřela. A navíc by si strašně vybírala, nevím, no.
Peti, a´t se Matýskovi ve kšolce líbí, pak napiš, jak to zvládnul a jinak samo, že Lenička je takový usměvavý sluníčko, když jsi byla celý těhu v poho a klídečku-zkrátka se narodila do takové rodinky jako je ta Vaše. kdo by se nechlámal🙂

zlatka
6. únor 2010

Školy-jídlo- to je taky na debatu, ale už to není jaok dřív, když jsme za škraňou vynášela flaxu tuhýho masa. Ale zase na jednu stranu se rodiče diví, že děckám platí obědy a to pak přijde domů hladový, takže maličko dohled a usměrňování tam být musí, si myslím.

zlatka
6. únor 2010

jinak gramatika je můj kobyl-když pominu překlepy, tak snad pochopíte smysl vět-v první větě jednotný číslo, v druhý množný🙂🙂

janica..
autor
6. únor 2010

Tak to mě mladej přestal jest polívky úplně, prostě chce pořádný jídlo, ale co on toho sní, fakt mazec, má porci to co já. Nejlpeší bylo dnes po lyžích jak jsme nastoupili do auta, tak hned že břísko má hlad, tak jsme dojeli dom, mladej si šel umýt ruce a sedl si na židličku a čekal dokud mu neudělím večeři 😅
Tak to ti Beruš pěkně papá, to nevím jak by to dopadlo, kdyby jedl mladej polívku bez bryndáku 😅 a zrovna dnes u oběda jsem říkala Petrášovi jak jsem ráda, že mu tak chutná...

entik
6. únor 2010

Matula taky pekne papa, ten by jedl porad a nejvic prave ty polivky (ale s bryndakem🙂) Lenicka je v tom jina, ani tak nehlta a nedozaduje se prsa. A kdyz nema hlad a ja ji davam prso, tak se rozciluje, to matula vubec, ten kdyz mohl, tak pil mlicko 😀 😀

To s tou skolni jidelnou mas pravdu,Zlatu, decka by pak jedli jen chipsy a čokoládu. Jde spís jakou formou se nutí a jak casto...
My jsme maso schovávali pod knedliky, nebo fuj do polivky...