Přes týden bez taťky 😞 Máte to některá?

elidule
5. dub 2010

Ahoj maminky,těhulky i snažilky,máte to některá taky tak? V pondělí odjezd,v pátek příjezd ☹ Jak je venku ošklivo,sedím doma a nemám si s kým popovídat.Přidá se některá 🙂 .............. doufám 🙂

janulle22
20. lis 2010

ahojky,,, tak jsme doma z oslavy, honza už odjel... jsem chtěla aby mama hlídala abych mohla za kámoškou a je tam vesnické disko... ale bohužel mama hlídat nechtěla, tak asi budu sedět doma.... 🙂 😝 to mám strašnou radost... 😝 ale tak co nadělám....

@seba teda to se Sárinka bude mít, to je určo ráda u babi co? 🙂 vidíš a malej se zase rozjí... 🙂
@elidule to jsi to tak prožívala? taj to já zas né... ale ve školce mě to vadí, když je to mé ditě... 🙂

janulle22
21. lis 2010

dobré ránko...
takže noc zase dvakrát mokrá... ☹ zítra ho dám do školky a s močí povalím k dr a at nás v uterý pošle na nějaké vyšetření...tak uvidím co mi řekne... 😒
co vy jak se máte? jak užíváte víkend a mynžílky...? 😉 Jito a kde ty se touláš?

tak já klasika - peru, uklízím vařit nemusím, dostala jsem vejslužku řízek a br. salat... 😀 tak aspon neco... musím si uklidit ve skříni mám tam nějak málo místa a moc věcí, tak letní půjde pryc a zimní nějak uspořádám... 😀 tak se zatím mějte...
Sebi co malej? jak je na tom s jídlem?

jiitkka
21. lis 2010

Doré ránko 🙂 Tak jaký je u Vás víkend?? U nás včera mazec...lítaly jsme a jezdili po obchodech a nakonec to dopadlo tak, že nám babička koupila TV 127cm úhlopříčka, tak to tu máme jako v kině 😀 No a Martas mi koupil bundu,sice není úplně teplá, ale nevadí. A má bomba střih,jak pro těhulky 😀 No po celodenním lítání jsme se zastavily v 20h večer,najedly se a pak jsme šli ještě skládat domácí kino 😀 😀 No a dneska vaření, vyperu, nákup...a večer v 9h zas Martas jede ☹
@janulle22 už jsem tu 🙂 😉 Chudák malej, co to má že se počůrává... ☹ No snad doktorka poví co se děje a bude to v pohodě.

janulle22
21. lis 2010

@jiitkka no vy se máte teda... to budeš pořád zalezlá u telky co... 😀 co mu je netuším... ale zajedem v uterý k dr a uvidíme... nejvíc mě štve, že se s tím do 5 let prej nic nedělá, ale to já rozhodně nechci nechat do 5 let kdyby to bylo něco jiného ...

jiitkka
21. lis 2010

@janulle22 ani snad nebudu, jen po večerech 🙂 Přes den moc nečučím... No snad to dr.bude řešit, to přeci není sranda!!!

janulle22
21. lis 2010

@jiitkka no my zezačátku čučeli pořád, ale ted už jen večer... no není, ale čekají že se to samo urovná... ale na to já čekat nechci...

elidule
autor
21. lis 2010

nazdár 🙂

@jiitkka tááákovááá velká telka 😵 to my máme oproti vám úplnou minitelku 😀 když jsme byli ve starým podkrovním bytě, byla tam tak akorát a tady se u velký stěny nějak ztrácí 😅 ale máte určitě pokoukáníčko - to kdybych měla prachy a chtěla novou televizi (nechte mě laskavě snít 😀 ) tak bych koupila obrovskou 3D televizi a ty brejle už bych nesundala 😀 😀 😀
nechce babí ještě někoho podarovat?

Seba - Sára se má, ona je chytrá, ve škole všechno dožene, my jsme museli s bráchou furt do školy, žádný výjimky 😝

@janulle22 no hrozně jsem to prožívala, ta úča mi fakt dávala zabrat a pak si zavolali moji mamku a řekli, že když tenhle předmět nezvládám, měla bych z "ústavu" odejít prej 😒 ale že v ostatních předmětech jsem byla celkem dobře se známkama, to je nezajímalo, tak jsem raději přestoupila a měla jsem klid 🙂

janulle22
21. lis 2010

@elidule no nazdáááár kde se jako flákáš... 😀
to já bych nedokázala někam přejít, já bych musela od začátku, nemám ráda přijít do nového, kde se všeci znají a tak... 😅
já si taky občas adu nechám doma až bude ve škole, ale jen vyjímečně... jednou do půl roku... 😅 😀 hezké plány, ale pak budu jak debil- ne do školy a neodmlouvej... 😀

jiitkka
21. lis 2010

@elidule no my měli 82cm přwdtím. Jako mě by osobně stačila, ale byl to Martase sen no. Proto jsem mu i chtěla udělat radost, že jsem nedržkovala,že je potřeba velká lednice, né ta naše metr vysoká. babča prý okolo března koupí lednici 😀 No telka je na zemy a jak je u skosené stěny,tak nemůže tam být ani stolek, protože je akorát. Fakt kráva velká 😀 Pokoukáníčko moc pěkné 🙂

elidule
autor
22. lis 2010

dobrý ráno 🙂 (hnusný zatažený, propršený 😒 )

@janulle22 já měla štěstí, to byl osmiletej gympl, byla jsem tam čtyři roky od pátý třídy a pak jsem přešla na ekonomku normálně do prváku, takže dobrý 😀 taky bych nechtěla mezi cizí

@jiitkka vy zvětšujete všechen nábytek 🙂 my bysme mohli mít lednici jakoukoliv a byla by stejně furt prázdná 😀 😀
ale jednou bych chtěla takovou tu retro jako z 60. let v Americe - v některých seriálech jsou ještě k vidění, hrozně se mi líbí 😵

janulle22
22. lis 2010

@elidule dobré ránko... aha tak to pak jo, to by mi taky nevadilo... 🙂 u nás taky prší... 😝 to je hnus... kdyby raději sněžilo... 😵 se mi nechce učit... asi pojedu až na poslední 3 hod 😀

elidule
autor
22. lis 2010

@janulle22 já už chci taky sníh - prej od středy 🙂 ale u nás bude stejně jen pršet ☹
co máte dneska za rozvrh, že chceš do školy až na poslední tři hodky? 😀 chtěla bys tělák? 😀 😀 já ho nesnášela, hlavně vybíjenou 🙄

jiitkka
22. lis 2010

@elidule no ta lednice je navíc ještě mé mamky, né naše... 😖 V min.bytě jsme měli vestavěnou a ta byla majitelů a na novou není, aby jsme jí koupili a tak mám mamči půjčenou...a je fakt metr vysoká...no možná ani ne a je to prostě hrůza. Jeden mini mrazáček, že tam dám celé kuře a nic víc...a místa celkově žádná celá nula nic... takže ta fakt hoří... No jo,ale když chce babča koupit TV a stojí moc peněz, tak ji těžko můžu říct, ať koupí ještě lednici... A zas je fakt, že když už chtěla koupit tv tak pořádnou, je to investice dlouhodobá. No tak uvidíme kdy se dočkámldnice... Aleje potřebai postel-spíme na rozkládacím gauči a moje záda trpí, gauč-máme dvě křesílka a na chvílu ok,ale na delší sezení děs běs... 😖 No ale musí se vše postupně. Ikdyž jsme začli z toho konce od nejméně potřebných věcí a to TV 😀 😀

@janulle22
@elidule ženský, dejte pokoj se sněhem 😝 😀 Já necíííííí 😀

seba
22. lis 2010

Ahojky,tak já mám už za sebou zubáka-využila jsem,že je děda dneska doma amůže hlídat a hlavně nás pak dovezl dom 😉
Jinak Sebík v sobotu to docela šlo,včera měl půlku rohlíku a večer termix ☹ dneska už snědl housku 😵 tak uvidíme 😝
jani koukej do školy na všechny hodiny...žádný áčka 😠

elidule
autor
22. lis 2010

@jiitkka všechno bude, časem, ale bude 🙂 .... i když já sama bych nejraději všechno hned
gauč máme taky nepohodlnej, je hezkej a na sezení fajn, ale usnout na něm, je o život 😀

@seba byla jsi na preventivní, jo? a všechno dobrý?
my teď měly taky termix, ale jen ke sváče, to by našemu žroutíkovi nestačilo, i to že je to jen sváča nějak nechce pochopit 😅
Sebík se snad už zase rozjí a pak nebudeš stačit sázet 😀

elidule
autor
22. lis 2010

@jiitkka Jíťo, taky budu mít od února doma kamioňáka, éra jeřábníka končí 😀

jiitkka
22. lis 2010

@elidule no já si v křesílkách nelehnu a ani se neuvlebím 😝 😀 Fakt jo??? a kam jde manžel jezdit??? 😉

seba
22. lis 2010

@elidule JJ-byla na preventivce a dávám si čistit zubní kámen 😉 a v zimě mi udělá korunku 😝
Taky se těším až začne jíst a nebudu muset počítat lžičky 😠 Sebík potřebuje přibrat a Sáře za chvíli začnu jídlo schovávat 😀 😀

elidule
autor
22. lis 2010

@jiitkka tak my je máme ty křesla takový robustní a pevný, tak se tam docela vlezeme 🙂
do Selectry, jezdí u nich můj táta i brácha, tak mu to tam zařídili - člověk aby měl všude nějaký styky, já za svojí práci vděčím zase strejdovi 😅
doufám, že se mu tam bude líbit a bude spokojený

@seba Sára se rozjedla, jo? tak taky má co vydávat 🙂
kolik má malej velikost nohy? Justýna má dvacet a slyším tak různě kolem, že máme dost velkou nohu 😅 doufám, že nebude mít nějaký ploutve v dospělosti

jiitkka
22. lis 2010

@elidule a co jezdí?? Normálně plachta?? Martin třeba jezdí containery (nééé odpad 😀 ) - lodní přeprava, hl.hamburg přístav 🙂 My máme právě pidi midi křesílka a ani se v nich nemáš šanci uvelebit 😝

elidule
autor
22. lis 2010

@jiitkka jj, přesně tak, většinou, co vím, jezdí Německo-Čechy, ale třeba táta s bráchou jezdí do Norska, Anglie a tak podobně, muž bude jezdit stálou trasu Německo-Čechy, co bude chtít dál, to se uvidí 🙂
takový minikřesla jsem měla kdysi v dětským pokojíčku a opěrátka na ruce byly dřevěný a bylo to celý takový tuhý 😀

seba
22. lis 2010

@elidule Lidu-Seba má 23,ale zimní už 24 😉 už je vzhůru a má zvýšenou teplotu a je řádně protivnej 😠
Sára vyrostla od jara o osm cm a sedm kilo přibrala,takže začínám hlídat,aby nejedla večer atd. 😀
Pepa kdyby mohl tak by šel taky jezdit-je to jeho sen-ale tady v okolí toho moc není-teda je toho dost,ale nedávaj moc peněz 😀 😠

janulle22
22. lis 2010

člověk si chvilku dáchne a tady je nakocáné 😀 😀

@jiitkka já chci sníh a miluju sníh, ale na silnicích né... 🙂 my máme ledničku klasickou máme 4 poličky lednice a 3 šuplíky mrazáku a v lednici věčně prázdno a v mrazáku je nastěhovaná babča... 😀 😀
@elidule doprava, menežment, čj, matiky... ale z dopravy zkouší celou hodinu a mě se nechtělo učit... 😀 no tělcvik bych brala před 15kg 😅 😀 v pátek jsem dobíhala dom abych se neposr... a dost mi to dalo zabrat... 😀
@seba malá to vysportuje 😉 musí mít energii...

dneska jsem meli suchou noc a ve školce hodná paná učitelka, takže paráda... 😉

elidule
autor
22. lis 2010

@seba a ta velikost, je tak v normálu?
Vašek dřív jezdil tuzemsko, vracel se domů večer, utahanej a peníze nic moc, teď jezdí na montáže, vydělá si sice víc, ale není doma, takhle stejně nebude doma přes týden, ale vydělá o něco víc, tak si snad polepšíme, musíme platit ty hnusný dluhy 😝

seba
22. lis 2010

@elidule Lidu snad jo 😀 😀 Sára má už teď 33-34.Já mám 36-takže po mně to mít asi nebudou 😀
No u nás se sice přes sezónu vydělá dost-i když tatík není vůbec doma 😒 ale přes zimu nemá skoro nic-dělá na živnost,takže na podporu nemá nárok ☹

seba
22. lis 2010

Jani perfektní,gratulace Adíkovi a ty koukje do školy ať je jednička 😉

jiitkka
22. lis 2010

@elidule dřevěný opěrátka nemáme 😀 no ale jsou taková malá nepohodlná na dlouhé sezení 😝 Jinak cose týče polepšení na nákladáku -Martin dřív bral jiné výplaty než teďka...a rozdíl je cca od 8 do 20tisíc měsíčně... Prostě se nikdy neví kolik dostane... 😖 😝 Dřív to byl luxus a dneska... 😠
@seba Martin za prací dojíždí 60km... 😖
@janulle22 já zimu nesnáším!!! 😠 člověk aby neupadl, mraky oblečení,nervy o Martina když je na cestách... hrůůůůůza!!! Když jen sněží a je to lehonce, ok...to je pěkné. Ale hodně sněhu,mráz,náledí... -děs!!!

janulle22
22. lis 2010

@seba dneska se dozvím písemku z matiky, tak jsem zvědavá... mám docela strach, ale jednička to nebude a doufám, že ani 5... 😅 😀 ještě mám chvilu čas, tak si vyžehlím oblečení a pomalu se nachystám... dneska jdu za dámu... 😀 tzn. na podpatkách a v kabátku.... 😝 snad si nezlomim haxnu... 😀

janulle22
22. lis 2010

@jiitkka já miluju vše... ale na silnicích mi to vadí a taky mám strach ... Honza dojíždí 120km do práce... 😝 takže se taky bojím... ale i přesto miluju vánoce, sníh, dovádění s malým na bobech a tak... 😵

dneska mi došla bunda a oteplovačky a bunda bude v pohode, ale ty oteplováky jsou asi stejně dlouhé jak malej 😀 tak jsem zvědavá až mu to večer obleču... ještě musíme sehnat rukavice a čepičku...

elidule
autor
22. lis 2010

@seba ty máš teda malou nožku 😅 já mám sama 39, tak asi nějak normál, ale větší noha v lodičkách - to je docela katastrofa, aspoň co si pamatuju z tanečních

@janulle22 tak že by to bylo tou učitelkou starou? 😒

@jiitkka tak to Vašek má i teď nepravidelnou vejplatu, co se týče sumy, podle druhu a náročnosti staveb
v tý nový práci taky nebude mít fixní plat, ale určitě tak o deset tisíc víc v průměru