První prohlídka na gynekologii. Mám se oholit nebo ne?

annieblue
24. dub 2022

Ahojte😅…Za pár dnů jdu poprvé ke gynekologovi a jsem z toho strašně nervní a žiju jen s taťkou a toho se asi ptát nebudu😂. Tak už chvíli brouzdám po netu a našla jsem odpověď skoro na všechno až na jednu dost trapnou otázku…Určitě znáte ty vtipy, kdy je strašně vtipný, kdy je ženská neoholená a já se prostě bojim, že se ten doktor na mě bude nějak špatně koukat nebo něco😅…Takže mám se oholit nebo ne? Protože mně se zároveň vždycky pak udělá vyrážka a nevím proč, tak teď co je horší🤦🏻‍♀️. A omlouvám se, že je to tak dlouhý, na mluvení s lidmi a obzvlášť na netu jsem dutá🥲..Jo a taky se omlouvám za tak pitomou otázku🙏🏻😅. Předem díky za odpověď, peace✌️

veverusa
Autor odpověď smazal
Zobraz
veverusa
24. dub 2022

@annieblue Nemusíš být oholená. Jen se před prohlídkou umyj a vem si čisté prádlo.

cuuza
24. dub 2022

Tohle je věc jen a pouze tvoje, jak se sama sobě líbíš 😉
Hlavně si pamatuj poslední měsíčky, nic víc nepotřebuješ

maki90
24. dub 2022

@annieblue Doktor sestřih neřeší 😉

guliii
24. dub 2022

Doktor to řešit nebude. Ale pokud se ti dělá vyrážka po holení, můžeš zkusit jen zastřihovat strojkem. To se vyrážka nedělá. Ale doktorovi je to jedno.

verunnaj
25. dub 2022

Tip, beru si intimní ubrousky a vzdycky ještě v kabině u dr rychle ocistim, když nejdu rovnou z domu 🙂 a datum poslední ms a nějakou rodinou anamnezu

l01991
25. dub 2022

V klidu,oni to fakt neřeši🙂 duležita je čistota a jak holky pišou,taky mam v tašce ubrousky a max se přetřu.

malanoha
25. dub 2022

Mě se taky dělá akorát vyrážka, tak to zastrihuju strojkem jenom nakrátko.. Doktorovi je to fuk, stačí být čistá 😉

jana_zofie
25. dub 2022

Oholeni je fakt jedno. Ale jestli se stydis, vem si napoprve sukni. Pak ji jenom vyhrnes az si budes sedat na kreslo.

nijij
25. dub 2022

@jana_zofie u nás je sukně povinná, pokud nemáš můžeš si zakoupit jednorázovou.
Jinak jak holky psaly, hlavně být čistá a umyta popř. Ty ubrousky v kabince rychle obetrit, zapamatuj si délku MS a poslední MS