Skleničky od přesnídávek, máte některá doma? Praha

anicka_11
6. lis 2015

Dobrý den maminky z Prahy, nemáte některá doma volné přesnídávkové skleničky? Sháním je na zavaření jablíček. Cena dohodou. Děkuji moc. Blanka

bobulinka
6. lis 2015

Aničko, nemám, ale když se domluvíme mohu je třeba týden schraňovat. Musela byste si pro ně ale přijet, jsem z Prahy 10 - hostivař. Nic za ně nechci, samotné je mi to líto pokaždé když letí do koše 🙂

ireniq
6. lis 2015

Předpokládám, že ti jde o skleničky s tím "starým" závitem (tuším pouze Hello)? Protože většina přesnídávek má takový jemný závit ne zcela vhodný na zavařování ☹

anicka_11
autor
6. lis 2015

@bobulinka Dobrý den, super, dám vědět, kolik bych jich potřebovala. Zítra obdržím od kamarádky první várku a dám vědět, kolik mi jablíček ještě zbude a kolik bych eventuelně ještě užila. Předem moc děkuji.

anicka_11
autor
6. lis 2015

@ireniq Mám slíbené nějaké od kamarádky a netuším, jak velké jsou rozdíly. Ale přijde mi, že nemá úplně velké závity na víčku. Přesto psala, že do nich dávala pečený čaj a bez problému.

bobulinka
6. lis 2015

Zjistěte, jinak kupujeme přesnídávky většinou Hamánek, fakt je, že ten závit není moc hluboký, nicméně pokud to kamarádce funguje tak proč ne 🙂

anicka_11
autor
11. lis 2015

Ahoj maminky, určitě si vezmu jakékoliv skleničky, mám ještě jablíčka a chtěla bych je zpracovat. Upřednostním samozřejmě s hlubším závitem. Předem děkuji za odpovědi! Blanka