= Sluníčka = (z Neplodnosti)

lenajsek
23. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Ivetka (Reprofit), 39tt, čeká chlapečka, vše OK, TP 1/7 - držíme palce!
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, screening, OK, tripple testy OK
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Supitko (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Dáša - na podzim bude znovu bojovat
Tiuška (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!! 😵

eliis
25. čer 2009

Ahoj holky,
tak u nás je opět zataženo. Ráno to vypadalo nadějně, ale nejspíš bude opět pršet. Už mě to počasí fakt štve. Musím pořád sedět doma. Chtěli jsme jít s manželem na zahrádku a zase nic 😢 . Já už mám postavený oběd a s tím praním jsem na tom stejně jako Beri. Evi, užíj si pokoukáníčko a jsem moooc zvědavá, co za poklad v bříšku ukrýváš. Na Ivetku taky myslím. Snad to bude rychlé. Doufám, že je Bohunka v pořádku a mimča jsou ještě v bříšku. Snad se brzy ozve. Jdu pověsit první várku prádla.

eliis
25. čer 2009

Jo a ještě jsem se chtěla pochlubit, že už mám konečně termín porodu. Včera mi ho určil pan docent podle Uz, takže dnes jsem 22+0 a termín mám 29.10.09.

tape
25. čer 2009

Ahoj holky,
tak jsem vás tady našla. Leňulko, díky moc za zprávu, jsi fakt šikulka! Sice jsem zatím přesně nepochopila, jak to tu chodí, připadá mi to trošku zmatečné, ale snad se jednou zorientuju 🙂
Vím, že to s tím mým přispíváním nebylo v poslední době kdo ví jak intenzivní, ale aspoň jsem si o vás přečetla. Takže asi i nadále to nebude moc intenzivní, stále řeším byt a spoustu jiných věcí, ale zase si o vás ráda přečtu, jak se máte, jak se kulatíte apod.
Asi tady nemá smysl nadávat na neplodnost, že skončili ze dne na den, ale svědčí to o jistém druhu nesolidnosti firmy. 😒
Jinak malý bude mít 4 měsíce, má 7kg, je to fakt sloník. Opravdu s pronese. Máme v neděli křtiny, pak máme oslavu na zahradě u známých (doufám, že se to počasí aspoň trošku umoudří), takže mám dost fofry.
Pokud mi to vyjde, zkusím si vás dočíst. Mějte se krásně, zdravím Lenku, Beri a všechny ostatní! Pa P.

evik80
25. čer 2009

Ahoj sluníčka, jsem zpět z ultrazvuku a jsem hrozně ráda, že je všechno tak jak mám být. A nebudu trhat partu, pač také čekáme chlapečka. Takže princezna se nekoná. To neva, bude příště, hlavně že je vše ok. Nějaký extra pokoukáníčko to teda nebylo, nic jsem pořádně neviděla, akorát toho šulinka. Toho jsem viděla zcela zřetelně i já 😀 Fotku mám jednu rozmazanou.
Tak asi konečně začnu s nákupama. Nekoupila jsem zatím ani ťuk. Hrozně jsem se bála.
Zdravím po dlouhé době Tape a přeji krásné křtiny a ať už se konečně můžete vrátit k sobě do bytečku. Šimonek už je teda chlapák!!
Taky moc myslím na Ivetku, myslela jsem, že se to týká až příští středy, protože termín má až příští středu. Tak jsem to asi dobře nepochopila.
Všem příjemný den.

beras
25. čer 2009

Evičko to je od tebe pěkny ,že nebudeš trhat paru.Hlavně jak píšeš ,že je vše v pořádku a Ozák určitě září štěstím.Ivetka dnes rodí šla na vyvolání.Evi ještě zítra at na tebe dr. udělá dobrej dojem.Tape vítej.To nevadí,že moc nepřispíváš ale patříš k nám.Eli u nás ještě pořád svítí oskárek.Takže to schne jedna básen.Před chvilkou jsem kukala na net na www.tchibo.cz a hned jsem volala švagrové do OL.at na mě příští středu myslí a skočí mi koupit tu šedou sopuravu na mimi co tam bude od příští středy.Tak kukněte příští týden tam patří miminkům.

tape
25. čer 2009

EVI, teď jsem koukla, že už jsi ve 20.tt, teda toto letí! Super, že je malinké v pořádku! A koukám, že linie chlapečků pokračuje dál, a nejen v Reprofitu 😀 A co na to vše Ozák?

BERI, zdravím tě! Měla Iveta nějaký problém, že jí porod vyvolávají? Dík, za ten tip na tschibo! 😉

Tak jo, já vyrážím do bytečku uklízet, abychom se snad konečně po křtinách mohli přestěhovat! Tchyně bude vozit a já si popracuju. No, snad to k něčemu bude a my budem konečně doma!

eliis
25. čer 2009

Evi, tak gratuluji ke zdravému chlapečkovi. Já jsem taky chtěla spíš holčičku, ale třeba to vyjde příště.
Tape ráda tě zase vidím. Teda Šimonek roste jako z vody. Ten úklid ti moc nezávidím, ale určitě tě motivuje vidina návratu domů. Na neděli vám přeji hezké počasí a užijte si křtiny.
Beri, tak já už mám taky prádlo venku. Nakonec se to počasí vybralo a svítí sluníčko. Rychle jsem ho převěsila a jeli jsme na zahrádku.

daisy14
25. čer 2009

Ahojky holky, tady Dáša, tak jsem Vás našla!!! Už jsem si myslela, že jsem o Vás přišla🙂 Mám teď jinou přezdívku, ale hlavně že víte kdo jsem.
Jdu všechno dočíst, abych získala nějaké info, hlavně že Šárka s Tadeáškem jsou v pohodě. Já odjíždím příští víkend na dovolenou - konečně! - a tak jsou doma přípravy, však to znáte.
Opatrujte se všechny, užívejte léta, které snad už konečně přijde.
Mějte se, papa, Dáša

lenajsek
autor
25. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 25tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 23tt (ČT), screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 2/7 KO u gyndr., 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka 🙂, 20tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ 25/6, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!! 😵

lenajsek
autor
25. čer 2009

Ahoojky sluníčka, tak máme další sluníčkové miminko!!! Dneska mi psala Šárka, že se Ivetce narodil Danielek, podrobnosti v postupce 🙂 , tak moc moc gratuluji a ať se malýmu na tomhle světě daří a líbí!!! A ať jsou brzo v porádku doma... 🙂
A taky vítám Peťu a Dášu, holky, jsu moc ráda, že jste nás našly... 😉
Jdu se dodívat na Ordinačku a pak písnu víc, zatím pááá!

lenajsek
autor
25. čer 2009

Evi, a gratulace k chlapečkovi, jsu moc ráda, že je vše jak má být!!! 😉
No já jsu zvědavá, jak to nakonec s tím pohlavím bude u nás... 😀

lenajsek
autor
25. čer 2009

Peti, Šimonek je teda fakt kus chlapa, už se pěkně pronese, co? 🙂 To je super, že tak krásně prospíváte, jen tak dál! Hlavně aby už nebyl nemocnej a nemoci se mu dlooouho vyhýbaly... a křtiny si užijte, i oslavu, ať vám vyjde počásko! Jaký bude mít druhý jméno? 😉 A to je super, že to vypadá, že se budete do bytečku už stěhovat, sice to bude určitě ještě práce, ale doma je prostě doma... Tak ať to jde jako po másle... stejně jste dobří, že jste to tak všechno zvládli!!!
Evi, holčička bude příště, jak píšeš... 😉 Hlavně, že je všechno v pořádku a už se konečnš můžeš z těhotenství pořádně a nefalšovaně radovat a nakupovat... 😉 To bude fajn. 😉
Beri, byla jsem nakonec jen v Tescu u nádraží, nikam jinam jsem nestihla zajít, ale koupila jsem si jednu tuniku na ramínka, buď ji budu nosit bez spodního trička, nebo si dám pod ni bílý tričko bez potisku, jako spodní, a ještě jedno tričko v pase rozšířený, tak jsu ráda. Kalhoty budu řešit přístě.
Hlavně jsem byla u toho maséra a říkal, že mám totálně zablokovanou pánev, tak jsem mu říkala, že jsem si nemohla pomalu ani lehnout, nebo když jsem byla natažená na zádech, že byl problém se otočit nebo si sednout... tak už teď cítím, že je to lepší, jdu tam ještě v červenci, aby se to nevrátilo zpátky, a možná před porodem tam zajdu ještě jednou. On je fakt výbornej, vždycky mi pomohl, když jsem se nemohla hýbat.
Eli, taky třeba bude příště holčička... 😉 Ono se zase říká, že chlapečci víc tíhnou k maminkám, že to jsou maminčini miláčci, a něco na tom asi bude... 😉 A vidíš, i počásko se vybralo, tak paráda. O víkendu už má být fajn, dokonce i nějaký ty letní teploty. My jedem na chalupu, tak se těším... 🙂
Dáši, jsu moc ráda, že ses ozvala, na dovolené si pořádně odpočiň a naber síly... 😉 Kam vůbec jedete a na jak dlouho?
Holky mějte se krásně, všechny moc moc zdravím a ještě jednou velká gratulace Ivetce!
Krásnou dobrou noc a zítra páá! 😉

lenajsek
autor
26. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 25tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 23tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 2/7 KO u gyndr., 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka 🙂, 21tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, KO 26/6
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 19tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!! 😵

lenajsek
autor
26. čer 2009

Ahoj sluníčka, pěknej páteček přeji, jak se daří? 😉 Všechny zdravím!
Evi, dneska držím palečky na kontrolu u nového gyndr, ať vše dobře dopadne! Pak se ozvi... 😉
Jiti, jak se cítíš? Pořád držím palce... 😉
A jak se vede ostatním? 😉
Já tady budu jen přes den, odpoledne se chystáme na chalupu a budem tam až do neděle, tak se těším, jak vypadnu, ale bude tam hodně práce na zahrádce, tak budu muset plít záhonky nějak postupně, aby mě zase nechytly záda... no snad to půjde. Hrozně dlouho jsme tam nebyli, tak to bude něco...
Co vy plánujete na víkend?
Mějte se krásně a užijte si ho v pohodě! 😉
Docela začínám mít strach, co je s Bohunkou... 😒

beras
26. čer 2009

Ahojky sluníčka.Dáši super,že jsi nás našla.Na tebe jedinou nebyl kontakt.Dovolenou si užijte a pak se určitě pustíte do snažení jak jsi psala.Ivetce gratuluji k Danielkovi a taky krásnej čas porodu skoro v poledne.Dnes svítí sluníčko a modlím se ta to vydrží až do večera.Beruna má dnes předčasnou oslavu narozenin s kamarádkama.Všude možně už byla na narozeninách tak jí to bylo líto.No a protože je o prázdninách tak je to na nic dělat když jsou všeci někde na prázdninách a v září nevím jak na tom budu takže to bude dnes.Hlavně at můžou být venku.Bude jich 7 tak bych asi doma zblbla.Leni taky to tak nosím,že si dám tričko a na to na ramínka trošku rozšířený .Manžel je dnes doma tak už jim to jde chystat.Ještě,že máme tu skluzavku a houpačky .Dá jim tam trampolínu,balon,pálky tak můžou řádit.Ted jsem dojela z nákupu a musím si uvařit kafe nebo pojdu.

lenajsek
autor
26. čer 2009

Beri ahojky, tak to je fajn, že si Berunka oslaví narozeniny s kamoškama, i když předčasně.. to máte teda fakt super vybavený bydlení... 😉 Že bych pak někdy s dítkem dojela? 😀 Hlavně ať vyjde počasí... dej si kafíčko, já až později.

eliis
26. čer 2009

Ahoj holky,
tak u nás je opět zataženo. Doufám, že se nakonec vyjasní jako včera.
Ivetce mooooc gratuluji k Danielkovi a přeji jim hlavně zdravíčko. A čas porodu je krásný. Já jsem se narodila taky na oběd. Jsem hrozná, nenechala jsem mamku ani poobědvat 😀.
Daši je fajn, že jsi nás našla. Dovču si užij a hlavně pořádně naber sílu na další boj.
Leni, užijte si to s manželem na chalupě a hlavně to moc s tou prací nepřeháněj. On ten plevel neuteče 😉 . S tou holčičkou to tak moc naštěstí neprožívám. Pro mě je důležité, že je prcek zdravý a na pohlavní fakt nezáleží. Samozřejmě bych si na podruhé tu holčičku přála, ale i kdyby to byl zase kluk, tak se svět nezboří.
Beri teda holky se fakt nebudou nudit. O takové oslavě jsem si jako malá mohla jen nechat zdát. Tak ať si to Berunka užije a počasí vydrží.
Evi na dnešní KO držím pěstí. Hlavně ať si s novým lékařem padnete do oka.
Jinak já moc plánu na víkend nemám. Manža je zítra v práci a v neděli máme jen menší oslavu narozenin. Dneska jsem jak pytlem praštěná. V noci jsem zase měla ty svoje křeče (tentokrát na štěstí bez zvracení) a tak jsem se do postele dostala až ve 2 ráno. V 7 už zvonil mobil a po deváte jsme vyfasovali synovce na hlídání. Snad se to přes den zlepší. Připadám si jako chodící mrtvola. Naštěstí manža malého zabavil a já vám aspoň můžu napsat a u toho poslouchám Edvina Martona - teda spíš kvůli malému v bříšku. Už by to měl slyšet. Ale i já ho mám celkem ráda, mám ho spojeného s krasobruslením a mojim miláčkem Evgenijem Plushenkem (ani nevím, zda to je dobře napsané).

lenajsek
autor
26. čer 2009

Holky, já se loučím, jdu se chystat a za chvilku vyrážíme... tak se opatrujte, krásnej pohodovej víkend všem a v pondělí se tady na chvilku ráno zastavím, jinak zase jedu do Brna, mrknout se po těch kalhotech a pak za kamoškou pro oblečky, co má pro mě už 4 roky schovaný... 🙂 Tak tady pak budu v pondělí až odpoledne.
Beri, ať si Berunka oslavu pořádně užije, já nikdy pořádnou narozeninovou oslavu neměla, teď je to prostě všechno jinak. Určitě to bude super.
Eli neboj, nebudu to přehánět, jen vypleju ty záhonky a umyju okna... 😀 Ale pěkně v pohodě žádnej spěch. A když to nebude, tak to nebude.
Evi, Tvou zprávičku od nového gyndr. si přečtu až v to pondělí... držím palečky.
Eli, to je mi líto, že jsi měla křeče, to myslíš v žaludku? ☹ Tak snad bude líp... A toho Edvina Martona neznám... 😉 Ale určitě se ta hudba mimču líbí. 😉
Páá sluníčka, krásný víkend! 😉

jitulik24
26. čer 2009

Ahoj Leni, pořád mám tlak v podbřišku a nebo mě bolí břich jak na MS, tak se bojím aby ta mrcha červená nedorazila. Nevíš jestli utrogestan má vliv na MS? Myslím tím, jestli MS můžu dostat i když beru utrogestan, nebo až ho doberu, tak to dostanu? Test si zkusím udělat v neděli, ale je to asi brzo. Už jsem z toho hodně nervozní.
Ivetce gratuluji k Danielkovi a přeji mu v životě spoustu štěstíčka a zdravíčka.

eliis
27. čer 2009

Ahoj holky,
jdu vás pozdravit. U nás je opět hnusně a prší. Manža je v práci, tak doufám, že budou mít klid. Včera byl pomáhat jako dobrovolný hasič v Novém Jičíně a dnes je z něho zase profík. Zítra nás čeká ta oslava, tak doufám, že se to počasí umoudří a bude moct sedět na zahradě.
Leni, doufám, že je u vás lépe a užijete si to na chalupě.
Jiti, já jsem měla taky pořád pocit, jak na MS a nakonec nedorazila. Utroš bohužel MS trochu ovlivňuje a taky ji brzdí. Na každého působí jinak, mě při prvním pokusu špinění a posléze i krvácení nebrzdil. Věřím, že jsi nervózni, ale testovat v neděli mi přijde dost brzy. Zkus ještě pár dní počkat. Držím pěstí, aby jsi brzy viděla ty vytoužené //.
Zdravím všechny sluníčka a přeji hezký víkend.

jitulik24
27. čer 2009

Ahoj holky,
tak břicho stále bolí. Nedalo mi to a udělala jsem si testíček, teď odpoledne a je na něm hodně slaboučká druhá čárka. Jsem 9 dní po Pregnylu 5000, tak si myslím že Pregnylem by to být už nemělo, když minule jsem měla 10000 a 10 den už čárka byla pravá a nefalšovaná, těhotenská 😉 . Snad bude sílit, zítra ráno si udělám další testík a uvidím. 😕 Elis moc děkuji, když jsem byla poprvé těhotná tak mě břicho také bolelo jak na MS a bylo to miminkem.

lenajsek
autor
28. čer 2009

Ahoj sluníčka, pěkný nedělní večer přeji, hlásím se z chalupy, kde bylo včera zataženo ale nepršelo, a dneska dopoledne liják jak blázen a sotva jsme začali odpoledne balit a uklízet, svítilo sluníčko, no prostě klasika... 😝 Ale bylo to fajn vypadnout, být v jiným prostředí, odreagovala jsem se u záhonků, byla jsem s mou prací spokojená... 🙂 a dneska jen relax. 🙂 Tak doufám, že i vy jste měly pohodový víkend nehledě na počasí.
Jiti, no téda, moc držím palečky, aby čárka sílila a aby vše dobře dopadlo!!! Mně MS Utroš nebrzdí, takže jsem taky furt lítala na WC, když jsem měla pocity jako na MS a ty křeče a tlaky, ale MS nedorazila. Předtím jsem vždycky špinila a pak začala krvácet, ale při úspěchu nic, jen ty pocity a bolest jako na MS, a to bylo mimčo. Ale jak psala Eliška, u každýho to může být jinak. Moc moc držím palce, aby to tentokrát vyšlo až do konce!!!! 😉 Hlavně Jiti, klídeček a pohodičku!!!
Beri, jak dopadla oslava Berunky¨?
Evi, co kontrola u nového gyndr? 😉 Je vše v pořádku? A co PN, domluvili jste se?
Kočky, zítra tady budu až odpoledne, jedu do Brna mrknout ještě do pár obchodů a pak ke kamarádce pro ty oblečky, co pro mě má nachystaný, tak se těším. Manžel jak pojede autem z práce tak mě vyzvedne a pojedem domů. Tak se pak ozvu.
Mějte se krásně a opatrujte se!!! 😉

beras
29. čer 2009

Ahojky sluníčka.Tak oslava až na to,že začalo pršet dobry.Nejdřív to bylo nachystany venku a jak začalo klít tak šly domů.I když to bylo pod stříškou ale kozenky to pořád lákalo do deště tak se stěhovaly.No a pak vylezlo sluníčko tak putovaly zase ven.Lenjasku včera jsem jela přes Slavkov k rodině do Kyjova tak jsem ti mávala.Jiti to je dobře ,že je tam čárečka.Pregnyl už by měl být pryč.No akdepak je Evik s hlášením jakej je novej dr.Eli co oslavička nepřehnala jsi to?A zdravím všechny sluníčka co nakouknou a naše dvě maminky.Mylsím si,že pokud je s Ivetkou a miminkem vše v pořádku a jako,že musí tak dnes už by měla jít domů.Teda pokud rodila spontálně.

evik80
29. čer 2009

Ahoj sluníčka,
tak se konečně hlásím. Nový gyndr. je úžasný. Jsme naladěni na stejné vlně a padli jsme si do oka. Domluvili jsme se, že během července vyčerpám dovču a od 3.8. PN. Říkal, že standardně dává neschopenku od 24.tt. To mi tak akorát vychází po té dovče. Takže načasované je to dobře. Čípek 49 mm a kontrolovatl i ozvy miminka, vše ok, ale nicméně mám být víc v klidu a užívat si těhotenství. Říkal, že o tom mém starém gyndr. se všeobecně ví, že nerad dává neschopenky, sám nechápe proč. A jelikož jsme nečekali několik měsíců ale let, tak není o čem diskutovat. Cítila jsem se tam jako v ráji. Mám z toho moc dobrý pocit.
V pátek položili v dětském pokojíčku podlahu a o víkendu Ozák vymaloval, a je to moc krásné. Takže 8.7. 2009 jdu naposledy do práce. Ještě to musím oznámit šéfovi.
Ivetko moc Ti gratuluju k Danielkovi a přeji Vám do nového života hodně zdravíčka, štěstíčka a krásné chvilky.
Beru, s tím počasím je to vážně síla. Aspoň to holky neměli nudné. Prádlo neschne a ani vytřená podlaha včera nechtěla schnout!
Leni, vítej zpět z víkendu. Zítra Ti napíšu jak to bude s tím výletem za Tebou.
Hezký den všem. Jdu pracovat, ale určitě nakouknu.
Jituš držím palečky, dej vědět, jak to vypadá.

beras
29. čer 2009

Evi tak paráda,že jsi si s dr. padla do oka.To je Ozák šikula.U nás se bude malovat v sobotu.Bude to spíš překvápko pro berunu.V pátek odjíždí na týden pryč s mojí tetou.Za týden pojedeme za ní a budeme v čechách ještě týden.Takže asi něco jako "Jak se staví sen"Vymalujeme a přeházíme trochu pokojík.Ted ho má do žluta a básní o zelené .Takže já budu zase přetírat rámečky ze zelené na žlutou at to k sobě opět ladí.Jinak počasí už mě s...A už fakt budu sprostá ,protože to není normální.Do čtvrtka lijáky.Uááááá.

beras
29. čer 2009

No tééééda co je totok za docházku.Tjavascript:addEmoticon('😠','vBody')ed to pustím a tady mrtvo.Však už leje a brzo dojdete.protože se vám tam nebude chtít být.javascript:addEmoticon(':-D','vBody')

lenajsek
autor
29. čer 2009

* Sluníčkové těhulky *
===============
Bohunka (Reprofit), čeká dvojčátka - páreček, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK
Beras (Reprofit), čeká chlapečka, 25tt (ST), TP 14/10, screening OK, tripple testy OK, velký UZ OK, 1/7 KO (i test na cukrovku)
Eliis (Reprofit), čeká chlapečka, 23tt (ČT), TP 29/10, screening OK, tripple testy OK, cukrovka OK, 2/7 KO u gyndr., 19/8 KO ve FN OL.
Evík (Reprofit), 3x IVF, nakonec přirozené těhotenství, čeká chlapečka , 21tt (PÁ), TP 13/11, screening OK, velký UZ OK, od 3/8 na PN, bude si užívat těhulčení... :o)
Leňajsek (Reprofit), 8xIUI, 1xIVF, 1xnativ, 20tt (PO), TP 22/11, screening OK, tripple testy OK, 7/7 velký UZ, 17/7 KO

* Sluníčkové stimulantky *
===============
Jitulik24 (Supitko) - (Fertimed), 1xIUI, 19/6 2xIUI, moc moc držíme palce!

* Sluníčkové snažilky *
===============
Daisy14 (Dáša) - na podzim bude znovu bojovat
Moncato (Tiuška) - (Reprofit) - nabírá síly na další boj
Monika0773 (Reprofit) - nabírá síly na další boj

* Sluníčkové maminky a jejich ratolesti *
=========================
Eve (Fish) - (Fertimed), 22/4/08 se narodila Anička
Villa (Garnek) - (Fertimed), 31/10/08 se narodil Tomášek
Verča07 - přirozené těhotenství, 5/2/09 se narodil Toníček
Tape - (Reprofit), narodil se Šimůnek
Šárka (Wikky) - (Reprofit), 17/6/09 v 13.54hod se narodil Tadeášek, 2750g, 46 cm - moc gratulujeme!!!
Ivetka (Reprofit), 25/6/09 v 12.10hod se narodil Danielek, 3190g a 50cm - moc gratulujeme!!!

lenajsek
autor
29. čer 2009

Ahoj sluníčka, tak se hlásím po dnešním docela náročným dni, byla jsem v tom Brně, nejdřív jsem prošla Vaňkovku a tam v Takku si koupila plátěný světle béžový kalhoty na gumu v pase, takže se nosí fajně a využiju je i pak, pak klasika DMko, pak jsem šla na Zelňák pro vynikající broskve a nektarinky, pak za kamarádkou do restauračky na meníčko a pak k ní domů pro dětské oblečky. Mám toho celou velkou krabici, je to teda po jejím klučinovi, takže skoro vše do modra, ale to nevadí... je tam hodně věcí i teplých, zatím jsme to probíraly do velikosti 68, dál se pak uvidí. Teď nezbývá než to doma ještě přetřídit dle velikosti a druhů, abych věděla kolik čeho mám a co ještě dokoupit... 🙂 A ještě odpoledne jsem vyzvedla na poště balíček z netovýho bazárku laclik.cz, kde mají teda super věcičky, vypadá to vše skoro jako nový, tam jsem objednávala hlavně trička, overálky a fusakle. 🙂 Takže dneska velká spokojenost. Zítra ty oblečky z toho bazárku vyfotím a dám do albíčka, ale už je toho na focení nějak hodně... 🙂
Evi, to hrozně ráda čtu, že nový gyndr. je super a že jste naladěni na stejnou vlnu.. to je paráda! To je fajn, že Ti napíše PN, však si ji taky zasloužíš! 😉 SUper, že je vše v pořádku, kdy máš další KO? A určitě písni, jak to vypadá s návštěvou, budu se mooooc těšit! 😉
Beri, to je fajn, že se oslava povedla, počasí je holt nevyzpytatelný, co se dá dělat.. hlavně, že jim nepršelo celou dobu. Projížděli jste Slavkovem? A odkaď jste jeli, že jste jeli přes Slavkov do Kyjova? 🙂 To jseš hodná, že jsi mávala, já ale nebyla ve Slavkově, byla jsem na té chalupě... 🙂
Jo Beri, když budeš sem házet smajlíky, dělej před nima mezeru, aby to nepsalo ty nesmysly předtím, jako např: javascript:addEmoticon('' 😀 ,'vBody') a pod... 😉
Holky, nevíte, co je s tou Bohunkou? Vůbec se neozývá... ☹
Jiti, moc držím palečky!!!! Budeš zítra testovat znova, nebo si skočíš radši rovnou na krev? Tfuj tfuj tfuj tfuj!!! 😝 😝 😉
Eli, a jak se daří Tobě?
Evi, to bude mít miminko krásnej pokojíček... 😉 To ten náš prcek si na svůj pokojíček bude muset nějakou chvilku počkat. 🙂
Beri, a vy budete mít mimčo v pokoji u Berunky, nebo bude u vás?
A jak to budete mít ostatní s postýlkama a místem pro mimčo, bude u vás v ložnici, nebo rovnou v dětském pokojíčku? My budeme mít postýlku bez jené stěny napojenou hned na naše letiště v tom našem jednom pokoji... 🙂
Mějte se krásně, všechny moc zdravím a napište, jak se daří! 😉
Pěkný večer, pááá!

beras
30. čer 2009

Ahojky sluníčka.Tak dnes je nádherně ale musím zatukat at to nezakřiknu. 😅 Za chvilku jedu pro berunu do školy tak tady pak nebudu.Leni jeli jsme normálně po dálnici přes Vyškov a pak jsme sjeli na tu odbočku Slavkov.Jezdíme jinudma lale cesta v Bučovicích prý je zavřená tak at se nemotáme 😝 .A takhle to bylo i rychlejší.No když někdo jede jako prase tak to tak je no. 😀 No ta Bohunka dostane na zadek,že se neozvala.Já si ted už myslím,že skončila v té nemocnici a nemá přístup na net. ☹ Miminko budeme mít v ložnici.Pokojík je velkej ale budeme ho mít u sebe.Nedovedu si představit ho mít jinde jak jsem já. 😀 Hlavně to s těma oblečkama nepřeháněj.Já už jsem ponaučená .Pár bodynek nějaky dupky a mám tam tři bavlněny kabátky.Pak jsem si koupila dvě soupravičky .Jednu 56 a jednu 68 to budou ty lepší jako do porodnice a k doktorce.Stejně je zima a miminko je zakutany až po uši. 😀 Když byla beruna v srpnu tak to bylo o něčm jinym.To jsem chtěla aby měla pokaždé něco jinýho aby byla pěkná. 😀 A hlavně děti neuvěřitelně rychle rostou.A co podnikají ostatní sluníčka ,že nepíší. 😅

jitulik24
30. čer 2009

Ahoj sluníčka, tak mám na testu pořád slabou čárečku. K ovulaci došlo buď 20 nebo 21.6, tak zatím neplaším i když si myslím, že se to nepodařilo. Mám takový vnitřní pocit, neumím to vysvětlit ☹ .Ve středu ráno beru poslední utrogestan. Nezbývá než vyčkávat 🙄
Včera jsme byla celý den se synovci 21 měsíců a 2 a půl měsíce, jeli jsme do zoo na Kopeček a pěkně si to užili 🙂 . Starší synovec měl nedávno svátek a tak jsme mu dali tukana, který když mu otevřeš zobák, tak svítí a zpívá. No celou cestu do zoo i ze zoo to hrálo v autě, bylo to o nervy 😀 . Počasí nám v zoo přálo, svítilo sluníčko a jak jsme dojeli do PV, tak se zatáhlo. Nakonec jsem pořádně zmokla, když jsem vozila mladšího synovce v kočárku. A aby toho nebylo málo, tak jsem šla vykoupat staršího synovce a po koupání jsem byla víc mokrá já než synovec 😀 . Koupelna byla celá zatopená, ale hlavně že bylo veselo 😉 . No už by jsme s manželem potřebovali děti jako sůl, protože se synovci je nám moc dobře a jejich návštěvy si pořádně užíváme.