Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

pici
1. bře 2010

no a co su z toho taky dosrany? ved co je na tom. doma si to urobia odnesu a je to,akoze ine nervy by som mala na muza, keby som ho este prosit musela....

karol84
1. bře 2010

pici, je to s nima proste tezky 🙂
i kdyz u nas se to stale posouva k lepsimu

pici
1. bře 2010

tak zase moj je v inom mimoza to nehovorim , ale aspon ze toto som nemusela vyhadat.. :D zajtra volam dokymu kvoli profilu lebo mi idu kramy...

karol84
1. bře 2010

a v čem je mimoza?

pici
2. bře 2010

nemyslela som co sa tyka babatka alebo tak., ale proste chlap :D co ti budem hovorit, a niekedy mam pocit ze ma menzes aj on :DDD

rampepurda11
autor
2. bře 2010

Tak uz je milacek objednanej na ctvrtek... Vcera uz z toho byl nejakej rozmrzelej, ale co se da delat. My musime zvadnout vic vysetreni nez oni a taky z toho nejsme out 😉
Pici, co tvuj profil?

pici
2. bře 2010

no dneska som uz pisala sms dokymu, poobedee mu zavolam lebo ordinuje a uvidime na kedy ma objedna... rampi a tvoj muz ide iba na spermiogram alebo na komplet vysetrenie?

pici
2. bře 2010

v pondelok idem na hsg vysetrenie ☹ este zajtra mi to ma sestricka potvrdit

karol84
2. bře 2010

pici, co je to hsg vysetreni?

rampepurda11
autor
2. bře 2010

Jde zatim jen na spermiogram. Podle toho, jak dopadne, se bude vsechno odvijet... Pry kdyz neni neco v poradku, pozvou si pak nas oba a resi se, co dal... Je to uz centrum reprodukcni mediciny. Brrr, jeste pred casem mi nenapadlo, ze nas ceka CAR☹

pici
2. bře 2010

karol hsg je hysterosalpingogram a je to rtg malej panvy so vstreknutim kontrastnej latky, aby sa zistila priechodnost vajecnikov, vacsinou to robia sucasne s laparoskopiou, ale tu este nemam potvrdenu na st pro. tak najprv toto , je to bez narkozy....

karol84
2. bře 2010

rampepurda, mě to taky ještě před nedávnem nenapadlo - vzpomínám, jak jsem pročítala všemožné stránky a jak mi bylo hrozně líto holek s mou současnou diagnózou a říkala jsem si, jak jsem strašně ráda, že takové problémy nemám 😒

pici
3. bře 2010

no to aj ja som si myslela ze vsetko pojde lahko a ako si nejde :(

rampepurda11
autor
3. bře 2010

Me taky bylo vsech, co se dlouho snazili nebo jezdili do CAR, desne lito... Kdyz mi strejda rekl, ze uz se snazi 3/4 roku, vykulila jsem oci a rikala si "chudaci" ☹ Ale i oni je druheho dockali, ted maji toho Kubicka. Vcera jsem si ho zase chovala, je naaadhernej. Ale je zvalstni, kdyz si clovek uvedomi, ze kdyby slo vsechno tak jak ma, mohli jsme mit za ti dobu skoro 2 takovy Kubicky 😔 Boli to.
Jsem rada, ze existuji tyto diskuze, pac krome pritele si o tom s nikym clovek nemuze popovidat 😢

karol84
3. bře 2010

rampi, obcas to nejde popovidat si ani s tim pritelem...

karol84
3. bře 2010

holky, ja vcera zvysila davky metforminu na dvojnasobek a ted je mi zacina byt tak blbe, jak kdybych vypila sud vina...

pici
4. bře 2010

rampi. ja to stale riesim s kamoskami. sice aj s manzelom ale lepsie mi je s kamoskami.. :D

karol to zvladnes.. aj ked na organizmus je toho asi dost... ja idem takto o tyzden na to hsg tak uz mam trosku stresy ale tak zvladneme to :DDD

lalina846021
4. bře 2010

Ahojky!Všechny vás moc zdravím a držím všem pěstičky!Jsem tu poprvé.S přítelem se snažím už přes 3roky a stále nic.Podstoupili jsmenejrůznější vyšetření a oba jsme v pořádku.Od října 2009 navštěvujeme ART.V prosinci jsem byla na IVF ale to se nezdařilo.Teď 1.3.jsem byla na Ketu,tak čekáme na výsledek.Tak snad bude pozitivní,už bych si to moc přála.Jsem moc ráda že jsem našla vaše stránky a drobet mě povzbudilo,že v tom nejsem sama. 🙂

karol84
4. bře 2010

ahoj lalina, určitě v tom nejseš sama. přála bych ti, aby ten KET vyšel. já se nesnažím tak dlouho jako ty, zatím jen rok a půl (pokud teda dobře počítám). ale jen tak se asi taky nezadaří

rampepurda11
autor
4. bře 2010

Ahojky holky,
dneska je jeden z nejhorsich dnu, co jsme spolu s pritelem asi zazili☹ Spermiogram nevysel, vsechny hodnoty jsou snizene. Dr. mu rekl, ze dite muzeme mit jen ze zkumavky... Snazit, ze se teda muzem sami, ale moc tomu nedava... Rekl mu, ze si muze koupit selen, zinek a enegryman, ale to uz dostal ode me k Vanocum, takze budeme pokracovat v brani vitaminku. Ale na mereni teploty a nejaky omezovani uz kaslu...
Fakt nechapu, co to se mnou bylo tedy ten minuly cyklus. Jestli se fakt stal zazrak nebo to byla souhra hloupych nahod☹
Tak jsme si dneska rekli, ze ted nebudeme nic resit, naplanujeme svatbu a po svatbe zajdeme znova do CAR a poslechneme si, jake mame moznosti.

karol: S tema vedlejsima ucinkama mi to moc mrzi. Ale snad se to zmirni a hlavne vam to pomuze, kdyz uz tolik trpis!!!

pici: Ja mam "kamaradek" hafo, ale s zadnou to moc resit nemuzu. Spis se clovek jen zmini, ale ulehceni nenajde...

lalina: Vitam te a drzim pesticky, aby to vyslo!!! Musis nas prubezne informovat, abychom se mohly radovat s tebou🙂

lalina846021
4. bře 2010

Ahojky!Moc vám všem děkuji,že mi držíte pěsti.
Karol:určitě ti to taky vyjde,nesmíš se vzdávat a hlavně věřit,ono se to štěstí na nás taky otočí!
Rampi-děkuji a určitě budu informovat,doufám že to budou jen pozitivní zprávy. 🙂

pici
4. bře 2010

rampi, ty to beres s tym umelym oplodnenim privelmi tragicky. ak ma muz zly spermiogram, hlavne po vsetkych strankach tak nechcem sa ta dotknut ale ziadne vitaminy to nespravia. zbytocne stracas cas a vyhadzujes peniaze. akoze neber to zle... len to hovorim mozno len velmi otvorene.

sedmitecka
4. bře 2010

ahoj holky, už jsem tu nějaký čásek nebyla, tak jsem víc než hodinku dočítala 🙂
lalina, vítej, moc ti držím palečky, ať to vyjde...to čekání je na tom nejhorší viď? já mám pocit, že pořád na něco čekáme...teď zrovna na to, jestli pomůže clostilbegyt a utrogestan 😉

pici
5. bře 2010

lalina prepac, teba som ani neprivitala... rampi.. hlavu hore... ked mate sancu mat miminko cez IUI alebo IVF alebo KET tak je to este stale super...

mne citologia dopadla super. ziaden nalez. iba to co tam ma byt :D aspon jedna pozitivna sprava... 😀

karol84
5. bře 2010

pici, gratuluju k super vysledkum
rampi, ja se docetla o spouste pripadu, kdy se po case i spermiogram zlepsil a podarilo se otehotnet prirozene. koneckoncu, pokud by to treba alespon s IVF vyslo, tak mimco bude tak jako tak 🙂
sedmitecka, tak snad tato kombinace konecne pomuze

lalina846021
5. bře 2010

Ahoj holky!To čekání je hrozný a ty nervy......ale jsemráda,že existuje šance jako je IVF,KET,IUI 🙂 pořád mi to dává nějakoušanci,že se toho miminka jednou dočkám.Ono je hezké když se to povede přirozenou cestou,ale když to jinka nejde,jsme vděčné za všechno
sedmitecka-děkuju,s tím čekáním máš pravdu.Znám hodně holek,kterýmse to po clostilbegytu povedlo
rampi-děkuji za přivítání 🙂

pici
5. bře 2010

baby. hlavne ziadne depky... na to nemozeme tak mysliet.. miminka budeme mat vsetky... niekto mozno lahsie. niekto tazsie.. ale verim, ze kazda sa dockame bociana :D

lalina846021
5. bře 2010

pici souhlasíms tebou,máš pravdu 🙂

pici
5. bře 2010

akoze mam aj ja depky nehovorim.. teda ani nie depky len mi je luto, ze nemame babatko. ale tak urobime vsetko preto aby sme mali.. a ked to nepojde. tak si babatko adoptujeme a budeme ho lubit ako svoje.... cesta je to trnista a zdhlava... ale tak co. nemoze ist vsetko hladko asi...

lalina846021
5. bře 2010

My jsme taky rozhodnutí,že pokud se to nepovede,tak pozbíráme nové síly a pustíme se do adopce,ale pořád doufáme že se nám IVF povede nebo snad teď to KET-dávám tomu velkou naději,ale strach je taky veliký!