Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

lorca
15. bře 2010

Moc a moc Lali gratuluji.

vveru
15. bře 2010

Ahojky holky, tak mám sbaleno a zejtra jdu na to, musím to nějak zvládnout, vždyť je to přeci další krůček.

megynka
15. bře 2010

vveru, držím palce, nech to máš rýchlo za sebou a výsledky nech sú dobré 😉 🙂 budem na teba myslieť 😉 ja sa idem zajtra objednať do centra na pohovor 😉 🙂 drž sa 😉

karol84
15. bře 2010

vveru, taky budu držet pěsti 😉
já jdu taky na kontrolu, tak se taky třeba dozvím něco víc

vveru
15. bře 2010

Děkuju holky, pak se snad nějak ozvu, mám z toho strach i když vím, že to snad není tak hrozné

pici
15. bře 2010

veru myslim na teba neboj sa. nech to co najlepsie dopadne

lalina846021
15. bře 2010

Holky děkuju,jen aby jsme to nezakřiknuly,ještě to nemusí znamenat nic.Vveru neboj zvládneš to budeme na tebe myslet!určitě to dobře dopadne.
Tenhle rok se nám topovede všem,věřim v to!pa a hezkou dobrou noc 🙂

karol84
15. bře 2010

lalina, ty dvě čárky tam začínají vypadat jak dálnice, to už se zakřiknout nedá 🙂 tak budu držet palce, ať se mimčo krásně vyvíjí

lalina846021
15. bře 2010

karol děkuju.

pici
16. bře 2010

vveru. mysllim na teba... urcite to zvladnes.. aj ked ja o tyzden asi tiez budem mat stiahnutu rit :D

lali. ako sa citis?

baby a vy co mate nove?

pici
16. bře 2010

tak ja to mam konecne na 100% potvrdene , ze 24/3 idem na laparku....

simib
16. bře 2010

Ahojte.No Pici,tak ti budem držať palce.Ja som dnes bola u lekára a porobil nejaké vyšetrenia a aj UTZ.Mala som foliky 25,23,21,20mm a nasadil mi na 2 mes.Clostil aj Duphaston že skúsime tomu pomôcť takto a ke%d nič,tak o dva mesiace tiež laparka.

pici
16. bře 2010

a muza na spermiogram neposlal?

simib
16. bře 2010

Muž už bol na SPG 2x a výborný. 🙂

pici
16. bře 2010

hm, tak potom asi v tebe je nejaka vada :D

simib
16. bře 2010

No zatial sa nevie aká.Zatial je všetko OK.Lekár si myslí,že je to len náhoda,že sa nedarí.Že nevidí nejaký problém.A tak to skúsime s liekmi a potom tá laparka ak nič.

pici
16. bře 2010

ty mas co za lekara? nechcem ho urazit, ale dva roky snazenia ked manzel je v poriadku a ty takisto nie je nahoda. to je bud sakra smola alebo problem. ci?

mne povedal ze ked sa do roka nepodari, tak to je nahoda.. teraz som uz v kategorii primarna sterilita :D

pici
16. bře 2010

diagnoza N97 :D

simib
16. bře 2010

Jeden rok,nie dva.

simib
16. bře 2010

AJ ja mám N97.

pici
16. bře 2010

no ved to je jedno. za neplodny par sa povazuje kazdy par, ktory ma minimalne 1-2 krat do tyzdna nechraneny pohlavny styk po dobu 12 mesiacov

simib
16. bře 2010

Proste bola som 3x tehotná,hormony OK,mm OK, ovulácia je,mykoplazmy a podobné veci tiež OK,pravidelný MS bez problémov,takže preto nevidí problém nikde.Ani tú laparku moc nechcel povedať.že je zbytočné rezať keď nieje ani najmenšie podozrenie.Ale každý lekár má asi iné metody.Ja mu dôverujem.Je to súkromné centrum a sú zatial velmi ústretový a milý.Uvidíme čo ďalej.Ja nejak netlačím na pílu.

pici
16. bře 2010

a na geneticke testy ta neposlal? vies kvoli tym tehotenstvam... alebo imunologiu .. atd??

simib
16. bře 2010

Na genetike som bola.Imuno ešte nie.Na imuno sa robí ten test čo musíš dojsť po styku a oni pozerajú ako sa chovajú spermie v prostredí?či?

simib
16. bře 2010

A tie 3 tehu boli,že z jedného mám Simonku,druhé zomrelo v 8mes.a tretie som potratila,lebo som chcela,keď som sa rozvádzala.Takže nie moc nevysvetlitelné tehu.Všetko malo svoju odpoveď.

pici
16. bře 2010

preco si este nebola na laparke, v starej teme si pisala ze po lete ides na laparku ked sa nezadari...

simib
16. bře 2010

No to som chcela len ja,ale lekár ma presviečal že nevidí dôvod,že niekde by sa to ukázalo,keby bol problém.A potom som sa na to všetko vykašlala a len sme sexovali bez ochrany a hotovo.

simib
16. bře 2010

A v lete som bola ešte u starého lekára.Až potom v auguste nejak som prešla k druhému.

pici
16. bře 2010

a preco si menila:?

simib
16. bře 2010

Menila som,lebo to bol štátny lekár a mal milion pacientok a potom nemal čas sa poriadne venovať každej.Takže asi tak.