Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

yasminne
19. dub 2010

lorca nedepkuj aj mne bolo vcera na figu ale bojujeme dalej raz to vyjde!!! aky mas plan dalej resp. co ti povedal lekar ake su dalsie moznosti po tom IUI??? a hlavu hore ako pise pici 😉 btw ako dlho sa uz snazite?

vveru
20. dub 2010

Nanuska co pak se děje????

lalina846021
20. dub 2010

Ahojky,holky nestrácejte naději,když to nevyšlo teď příště se to povede..........musíme věřit 😲

nanuška co se děje,písni nám 😕 😕

pici
20. dub 2010

jasne, ze to vide. nam vsetkym... :D uvidime dokedy ma bude drzat tento optimizmus :DDDD

nanuska12
20. dub 2010

baby no zistil mi pri ultrazvuku nieco nepriechodne neupresnil mi to a spravil mi vysetrenie a cakeme ako to vsetko dopadne M 😝 am ☹ vacsiu sancu potratit ako ostatne zeny ktore su v poriadku 😢 Gy ☹ ndos sa boji ci sa babatku dostavaju ziviny a ci sa vyvija dostatocne A co je najhorsie ze uz dalsie deti asi nebudem moct mat ☹ ☹ ☹ Ja sa tak bojim este v zivote som sa tak nebala 😢 😢 😢 Som v klude,snazim sa nestresovat ale aj tak BOJIM SA!!!

megynka
20. dub 2010

nanuska, dúfam, že ti dobre dopadne, hrozne držím palce a myslím na teba 😔 a to ti lekár povedal, že by si už nikdy nemohla mať deti?

lalina846021
20. dub 2010

nanuska,nevzdávej to,ještě není nic ztracené,třeba to bude dobrý,myslím na tebe,drž se............držím mocinkymoooc pěstičky 🙂 dneska už je medicína na úrovni a poradí si ze vším,neboj,buď vklidu a hlavně se opatruj a nestresuj se,já vím lehce se to řekne a hůř se to dělá............................seber všechny síly a drž se...................proč ti řekl že nemůžeš mít děti?

pici
20. dub 2010

hlavu hore kym nevies vysledok tak ju nevesaj...myslime na teba

yasminne
20. dub 2010

ahojte babeny, zdravim hlavne nanus a drzim tak isto palce vsetky co doma mam 🙂 nebooooj vsetko bude OK 😉 mysli na babatko 🙂
chcem sa zase nieco popytat no ked si precitam prispevok vid od nanusky tak mi moje problemy pridu zanedbatelne...
no ale aj tak, pici ty mi mozno povies...som mesiac po laparke dostala som mrchu a uz treti den fest silno krvacam a mala som aj prvy den dost silne bolesti, ktore som pred tym vobec nemavala aj napriek tomu, ze som mala endometriozu...a za prvy den som spotrebovala tolko tampono,v co obvykle miniem za celu dobu menzes...trosku ma to zaraza ...je to normalne? 😒

lorca
20. dub 2010

Nanus, moc na tebe myslíme.

Yasmin. Už nedepkuji. Jde se dál. Na příští týden se chci objednat na konzulataci do CAR. chtěli bychom zkusit durhé IUI a pokud nevyjde, tak půjdu na tu laparku a uvidí se zda by mělo cenu zkoušet další IUI nebo se rovnou zajímat o IVF.

pici
21. dub 2010

yasminne... je to mozne...ze to je normalne ale pokial sa ti to nezda tak chod k dokymu. pokial je krvacanie nejake masivne , mohlo by ist aj o nieco ine.. ja som zase mala menzes dva tyzdne.. ale to zase bolo vplyvom prvej injekcie...

vveru
21. dub 2010

Nanuska, musíš věřit, že to dobře dopadne, jak člověk věří, jde to lépe, řekni si, že to bude v pořádku a ono bude! Všichni na Tebe myslíme a držíme moc palečky.

yasminne, já jsem měla 1. menstruaci po laparoskopii teď 8.4. a také jsem krvácela více než jindy a břicho také bolelo víc, ale doktorka mě na to upozorńovala, že je to normální. Příště už by měla být jako bývali tamty.

yasminne
21. dub 2010

tak myslim, ze sa to uz o dost zlepsilo a vidim, ze ste nie som sama 🙂

yasminne
21. dub 2010

vveru vy sa ako dlho snazite? pisala si ze sa chystas na IVF, ked si teraz po laparke kolko to budete skusat nez pojdes na to IVF? a co moznmost IUI?

vveru
21. dub 2010

Snažíme se přes dva roky stím, že jsem jednou těhotná byla, ale musela jsem na konci třetího měsíce na potrat 😢 bylo to hrozné.
Na IVF už jsme mohli jít, kdybysme nezapoměli na genetické vyšetření, z kterého prý výsledky můžou trvat i 3 měsíce jak jsem psala což doufám nebudou. IUI u nás nepřipadá v úvahu, protože manžel má špatný spermiogram 😒

barbuska1
21. dub 2010

Ahojte, ak vám to nevadí pridám sa aj ja, my sa snžíme už vyše2 roky, po roku a pol mi doky nasadil hormonalnu liečbu, ktorá mi nejak neublížila ale ani nepomohla, tak som začala chodiť na folikulometriu, kde mi zistili nedostatok foikulov, takže som znova nasadila hormon. liečbu, pol roka sa nič nedialo, tak som pred 2 mesiacmi bola na laparke, kde mi zistili endometriozu ☹ , doky mi ale povedal, že tobolo v minimalnom množstve a vraj by sa mi to nemalo vratit, čo mi je čudné pretože čo som sa dočítala väčšine sa to vrati hned,hm 😖 , teraz nas doky nechal snažilkovať 2 mesiace a potom na kontrolu, no nič sa nedeje ☹ tak sa obávam,že znova budem musieť brať hormony, ak sa na to nevykašlem.
Držím vám všetkým palce 😵

vveru
21. dub 2010

Ahoj barbuska, vítám Tě mezi námi. Endometriozu našli po laparce mě i Pici, asi je to dnes hodně časté, hlavně nevěš hlavu.

pici
21. dub 2010

ahoj barbus... endo je taka nevyspitatelna. kolko zien tolko jej tvárí. ide o to kde ju mas, v akom rozsahu ake hlboke loziska atd. podla toho je aj liecba a pripadne dalsi postup.. nevesaj hlavu.. my tu endosku skoliiiime, ze veru?

lalina846021
21. dub 2010

ahojky holčiny!
vítám tu i barbuska 🙂
Holky určitě nad tou endiometriozou zvítězíte,držím pěstičky!
všechny moc zdravím!

pici
21. dub 2010

no lali... tak budeme musiet.. inak babatko nebude :D takze ideme do boja...

lalina846021
21. dub 2010

jasně že musíme,jdeme do boje!!! 😀 😀

pici
21. dub 2010

idem kukat trosku tv.. manzel je nejaky nachcipany... tak asi opat spim v obyvacke :D::::

vveru
22. dub 2010

Jasně Pici 😉 skolíme!

pici
22. dub 2010

vveru.. nemame moc na vyber...:D

barbuska1
22. dub 2010

Ďakujem 😉, ste zlaté
na budúci týždeň idem k dokymu, som zvedavá... 😒
Pekný deň prajem 😎

nanuska12
22. dub 2010

Ahojte 😉 Ste zlatee 😵 Dakujem vam moc zajtra idem pre vysledky 😉

lalina846021
22. dub 2010

tak to ti zejtra budu mocinky držet pěstičky,dej nám pak vědět 🙂

nanuska12
22. dub 2010

lalina no hej hej ale ja sa bojim ☹

lalina846021
22. dub 2010

nunuska já vím,ale zvládneš to ať už to dopadne jakoliv................nevzdávej to...............jsme s tebou!držím pěstičky

nanuska12
22. dub 2010

dakujem pozri fotoalbum 😉 jake pekne vecicky 😉