Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

lalina846021
22. dub 2010

jukla jsem na tvoje fotoalbum a máš tam moc hezké věci,už bych taky chtěla nakupovat,doufám že se brzo dočkám........
držím ti pěstičky

valentina.west
22. dub 2010

ahojte baby, neviem,ci pisem do spravnej temy,ale hladam niekoho skuseneho, kto mi bude vediet poradit.je pravvidlom,ze pri 28 dnovom cykle nastava ovulaci VZDY na 12-14ty den?ja som dnes totiz 28DC,mrcha nikde,test negativny.Rozmyslam, ci som teda nemohla mat ovu neskor(nemeriam, neviem) a tym padom aj k oplodneniu doslo neskor a preto mi test este nic neukazuje.menzes mam takmer na hodinu presne, je mi divne, ze meska, ale nemam ziadne priznaky. ani PMS na ktory som zvyknuta...neviem,som zmatena.dakujem za kazdy nazor.

pici
23. dub 2010

ahoj valentina... nie je vobec pravidlom ze pri 28 dnovom cykle ovulacia je 12-14. malo by to tak byt.. ale kopec zien ma ovulaciu v uplne iny den.. takze pravidlom to nemusi byt... menzes ti moze meskat aj stresom., branim liekov atd... ale ak si mala ovulaciu v iny den, mozes byt tehotna, a nemusi to ukazovat test lebo by to bolo este priskoro... necitis kedy mas ovulaciu?

nanuska12
23. dub 2010

Baby bola som pre vysledky 😉 No dopadli SKVELE tak sa vytesujeme ale este viac budeme vediat az v 8tt ale kazdopadne musim mat kludovy rezim a moc sa nestresovat,nerozculovat straaasne mooooc sa tesime
😀 😀 😀

pici
23. dub 2010

nanusik... tak sa pekne setri a oddychuj nech to dobre dopadne

nanuska12
23. dub 2010

dakujeme ale viac budeme vediat az v 8tt 😉

valentina.west
23. dub 2010

pici.dakujem za odpoved, mrcha dnes dorazila aj s bolestami,asi to bola len psychika,lebo tento mesiac som fakt dufala, ze nepride.co uz, ideme dalej.zelam ti pekny vecer, aj ostatnym babam na fore. 🙂

lalina846021
24. dub 2010

nanuska tak to jesuper zprávička,tak se pořádně šetřete a odpočívejte a pěkně hlaď bříško-mimíska 🙂 🙂 🙂

rampepurda11
autor
24. dub 2010

Nanuska, to je moc fajn, ze vysledky dopadli dobre. Moc bych ti to prala!!!

Valentina: Psychika opravdu dokaze hodne☹ Bohuzel. Ja kdyz se kontrolovala a merila teplotu, cykly jsem mela delsi... Ted se nehlidam, nemerim a cykly mam pravidelne za 28-29 dni. Coz je zazrak...

nanuska12
25. dub 2010

Dakujem baby ste zlate 😉 Klop-klop uspesne sme zacali 6 tt 😉

sidonie
25. dub 2010

Ahoj holky , jako jsou první přiznaky po zdarném Ketu ? Děkuji za odpov´ěď.

pici
26. dub 2010

sidonie... tak ja nepoznam odpoved na tvoju otazku :D

vveru
26. dub 2010

Ahoj holky, kde ste kdo????

nanuska12
26. dub 2010

Ahojte 🙂 Zatial sa mame dobre len maly mrnuus ma prehana zachodova misa je moja najlepsia kamaratka 😀

lalina846021
26. dub 2010

Ahojky,
nanuska tak to máš super kamarádku 😀 😀 😀 .opatrujte se a dávej na mimíska pozor 😉

vveru
27. dub 2010

Nanuska, to se srovná, uvidíš. Drž se. 😉

pici
28. dub 2010

blvanie znamena ze babatku je v brusku dobre, tak sa drz

karol84
28. dub 2010

pici, to vazne?

pici
28. dub 2010

hej zevraj ano... to mi kamoska hovorila co je sestricka

karol84
28. dub 2010

tak to abychom se těšily, že budeme trávit alespoň první 3 měsíce permanentně nad mísou 😀

pici
28. dub 2010

tak to nie kazdy.. niekto grca aj extremne... a niekto vobec...

parkovawewu
28. dub 2010

čau holky,s manželem se o dítě snažíme už skoro rok a nic.Je to z toho že nemůžu porodit syna nebo snad to že mám moc dětí?

megynka
28. dub 2010

parkovawewu, no tak klobúk dole, ty máš 5 detí a ešte sa snažíš otehotnieť, neviem čo na to povedať 😉 my sa snažíme 5 rokov a nemáme ani jedno

parkovawewu
28. dub 2010

U nás to šlo ale jenom holky.V šstnácti jsem otěhotněla a měla jsem kluka jenžě jsem potratila.Zítra jdu ke kadeřníkovi tak jsem zjedavá jak to dopadne s mou hlavou.Ale jediný z mích dětí kdo je mi nejvíc podobné je asi Ema a trochu Lucka jinak nikdo až na ty oči celkem.

nanuska12
28. dub 2010

AHojte 😉 Baby nesttraste!No ale co uz december je uz za rohom no nie??? 😀

silvia545
29. dub 2010

ahojte baby 😉
chcem vam popriat vela sil do snazilkovania a skoreho tehulkovania 🙂

parkovawewu k takemu poctu deti ti blahozelam,,ale nemam slov 🤐 su tu baby ktore nemaju ani jedno alebo maju aspon jedno dietatko,,dali by vsetko zato aby mohli mat aspon jedno vytuzene babo 🙂 ty ich mas 5 tak dakuj bohu ze ta tolkymi detmi pozehnal a mysli na tie ktore nemaju ani jedno 😉 nehnevaj sa ale nedalo mi to nezareagovat na tvoje snazenie mat dalsie 😉

megynka
29. dub 2010

nazdar silvi 🙂 tak si myslím že parkovawewu nie je celkom....ako by som to povedala....no neviem ale jedna kočka na cz ju asi odhadla....robí si asi prdel a zabáva sa 😠

vveru
29. dub 2010

Ahoj nanuska, jak se daří?

Ahoj megynka, jak je, už víte něco nového?

silvia545
29. dub 2010

ahoj megy tak tu prdel a zabavu nech si necha na doma 😉 vsetky baby by boli najstastnejsie keby mohli mat aspon jedno dietatko,,co vsetkym si musia prejst a kolko sil musia nato vynalozit 😉

vveru
29. dub 2010

Ahoj silvi, souhlasím s Tebou, také mi to připadá docela nevhodné . . . 😠