Snažilinky - rok a více. Podpořme se

rampepurda11
24. lis 2009

Ahojky devcata,
pro nás "starší snažilky" oteviram nové tema 😉
Musíme se přeci trochu podpořit a dodat sílu, ne?
Mejte se krasne a každé preju brzké // čárka!!!
Pa

lien82
1. lis 2010

@flagicka : No těch 10 kg, to je pěkný. A brala jsi je dlouho? Mrzí mě, že ti umělé nevyšlo. O té Mojžíšově metodě mi někdo říkal, zajímalo by mě, jestli to má opravdu úspěch.

@petula22 : Na endokrinologii jsem objednaná, boužel ty termíny jsou tak napráskané, že na řadu příjdu až v lednu. A ty už máš ty hodnoty dobré? Jak dlouho tu štítnou žlázu léčíš?

smudlinka2019
1. lis 2010

@flagicka já právě včera našla stránku,kde je seznam vyšetření i s cenama v různých zemích a nemocnicích 🙂 jinak chci asi zkusit si dát po Vánocích nejdřív oddych.Teď se musí hodně šetřit na Vánoce a tak a od příštího roku bych si chtěla začít trochu užívat a dát si od toho všeho pauzu.Tak uvidíme,jestli to takhle půjde 🙂

smudlinka2019
1. lis 2010

@lien82 myy se pokoušíme rok a něco.Chtěli jsme to nechat do konce roku a pak to řešit s doktorkou.Ale asi ještě zkusíme taky tu pauzu.Prášky sice brát nezačnu,ale začnem si trochu užívat.Chodit do kina,někam si sednout,na výlety a tak,aby se na to přestalo myslet a nebudem se na to soustředit.To ti věřim,já sice nadváhu nemám,ale mám problémy,že se mi tuk ukládá od boků dolů a přibrat najednou deset kilo by pro mě byla taky hrůza,protože v těhle místech vůbec schazovat nejde.A mluvila si o tom s manželem?Jakou variantu by třeba bral on?

lien82
1. lis 2010

@smudlinka2019 : Přesně to, co ty píšeš, jsme udělali. Dali jsme tomu pauzu, dokonce jsme si pořídili chatičku, na které jsme celý rok makali, takže odreagování až, až. Mysleli jsme, že třeba tohle pomůže, ale s každým dalším měsícem, už tahle myšlenka upadá. ☹ asi jsem na to myslela nějak v podvědomí.
Manžel by raději první zkusil tu antikoncepci, ale to jsou další tři měsíce v tahu.

smudlinka2019
1. lis 2010

@lien82 to ti věřim 🙂 taky si někdy říkám,že se to snad nikdy nepovede,ale pak si zase řeknu,že přece musí 🙂 a co zkusit nějaké zvířátko? 🙂 to by mohlo trochu pomoct 🙂 a doktorka ti řekla,jaká je třeba šance,že by se to pak povedlo,kdybys brala ty tři měsíce tu antikoncepci?

lien82
1. lis 2010

@smudlinka2019 :Zvířátko máme, pořídili jsme si před dvouma rokama Jorkšírku, tak rozmazlujem zatím jenom jí. 🙂 Je to naše láska.
Jaká je šance u té antikoncepce, to mi doktor neřekl, ale řekl mi to, že by to mělo po hormonální stránce tělo nastartovat. Tak nevím, ale mohla bych se na to zeptat, až tam půjdu.

smudlinka2019
1. lis 2010

@lien82 zkus to,třeba ti to v tom rozhodnutí pomůže 🙂 my máme taky,ale kočičku,tak je to taky naše princezna rozmazlená 😀

lien82
1. lis 2010

@smudlinka2019 : To si dovedu představit, ta naše potvůrka s náma spí v pelechu. Teď jí tu mám vedle sebe, cítí, že jí za chvilku odejdu do práce, tak si mě tradičně hlídá 🙂
Dnes jsem zase docela zklamaná, většinou mám menstruaci 6. den v měsíci, dnes už jsem ale v noci cítila mírné bolesti v podbříšku, který mívám pár dní před. ☹ Tak už zase vím, že další měsíc v čoudu.
Holky řekněte sami, nebylo by hezké otěhotnět před Vánocemi a manželovi dát jako dárek test s dvěma čárkama?

smudlinka2019
1. lis 2010

@lien82 jo lien,to by byla krása.Ale říkala jsem si to už loni a nevyšlo to 😒 ale zase si říkám,že manžílek má příští rok třicátiny,tak by to mohlo vyjít před nima a nikdo by mě s dárkem netrumfnul 😀 a řrkni si to takhle.Jsou tu pak ještě narozeniny,výročí,Valentýn 🙂dost příležitostí,aby se to povedlo na nějaký hezký den 🙂 Mě MS dorazila zas o den dřív,ale díky bohu trvala jen tři dny a ani nebyla silná 🙂

lien82
1. lis 2010

Tak že by se u tebe zadařilo? To by bylo krásný. Je pravda, že těch příležitostí je víc, ale člověk by byl rád, kdyby se zadařilo co nejdříve. Taky už nejsem nejmladší a jestli to bude takhle, tak se bojím toho, abych jednou nevypadala u kočárku jak babička. 😉

smudlinka2019
1. lis 2010

@lien82 notak bylo by to krásné 🙂 ale je pravda,že by to bylo krásné i v jinou dobu 🙂 já mám sice času dost,protože mi je sice 22,ale jak kolem sebe vidim samé těhulky a nebo maminy,které jsou dokonce mladší,než já,tak jim hrozně závidim.Třeba kámošovi se má zrovna asi v lednu nebo v únoru mimčo narodit 🙂 ale stejně se bojim.Přece to,že mi je 22 neznamená,že u mě nemůže být nějaký problém a nebo u manžela.

petula22
1. lis 2010

@lien82 léčím se už asi 12 let, myslela jsem, že pan doktor ví co dělá, když jsem mu řekla, že chci prcka, ale dopadlo to tak, že jsme skončili v CARu, kde mi řekli, že s těma hodnotama otěhotnět nemůžu. Ted už to mám asi tak 3 měsíce srovnané, tak uvidíme, jestli se zadaří. Snažíme se už 3 roky. Být tebou, tak nejdřív počkám, co ti řeknou s tou štítnou, abys zbytečně do sebe necpala antikoncepci a pak ti neřekli, že to je opravdu od štítné.

petula22
1. lis 2010

@smudlinka2019 Já mívám MS taky krátce a docela slabě, ale bylo mi řečeno, že to až taková výhra není. Mám tím pádem nižší děložní sliznici....

smudlinka2019
1. lis 2010

@petula22 já to ale měla jenom teď krátce a slabě.Jinak to obvykle mívám tak pět dní a silně 🙂

petula22
1. lis 2010

@smudlinka2019 Tak to jo 😅 .Manžel má narozeniny ted 24.11. a máme výročí svatby 22.11., tak bych chtěla taky dárek 😵 . Jinak my máme doma zvěřinec, kde si vybíjím matéřské pudy 😀

smudlinka2019
1. lis 2010

@petula22 tak to ti věřim,nám to na výročí svatby nevyšlo,tak snad,až bude mít ty třicátiny 🙂 ty má 18. dubna a navíc by to byl dárek pro nás oba,protože já je mám zase 21 😀 to znám 😀 my jsme jak praštěný 😀 teď pro ni máme vybraný k Vánocům úžasný pelíšek 😀 růžový,s polštářkem a na něj je vyšitá korunka 😀 budu teda držet palce,aby to vyšlo 😉 kdy máš dostat tu potvoru 😀

petula22
1. lis 2010

@smudlinka2019 No, ted ve středu jsem měla ovulku, tak doufám, že už potvora nepřijde i když už jsem se naučila raději s ničím nepočítat.... Jinak by měla dorazit 10.11. aspon myslím, mě se ted změnil cyklus z 28 dní na 26dní. A já jsem vánoční dítě, jsem 22.12, tak to byl megadárek 😀

lien82
2. lis 2010

@smudlinka2019 : O tom mi povídej, ségře se 6. 10. narodil chlapeček, o to je to pro mě horší, protože vidím, jak je nádherný, nejraději bych jí ho umuchlovala. Paradox je v tom, že jim se to podařilo hned, ale přeju jí to. 🙂 a nejem jí, ale každý, která po mimču touží a nejde jí to.

lien82
2. lis 2010

@petula22 : To je hrozný, takhle dlouho se léčíš, no tě pic. Hlavně, že už máš ty hodnoty dobré, teď už jen, aby se ti to povedlo. Doufám, že moje léčba tak dlouhá nebude ☹ Jinak ty prášky, možná máš pravdu, ale zase na druhou stranu si říkám, že vysadit je můžu vždycky.

lien82
2. lis 2010

@petula22 : Tak třeba se ti to ještě tenhle měsíc povede, to by byl dárek k výročí. U mě je to obdobné, táta tenhle měsíc slaví 60-ku a vím, že by byl nadšenej, kdyby se nám to povedlo no a v prosinci má manžel den po Vánocích narozeniny. Kéž by se poštěstilo.

lien82
2. lis 2010

@petula22 : Budu držet pěsti, aby se zadařilo, já bych to měla dostat těď v rozmezí od 3. 11. do 6. 11. problém je ale v tom, že už mě bolí břicho a kříž, takže tenhle měsíc už je tabu ☹

petula22
2. lis 2010

@lien82 Dík, ono to nějak dopadne 😉 . Zkus si pořídit nějaké vitamíny a bylinky. Na štítnou je třeba dobrá chaluha, tím nic nezkazíš.

lien82
2. lis 2010

@petula22 : Zkusím dát na tvou radu a zeptám se na to v lékárně. Jinak zatím beru alespoň kyselinu listovou. 😉

smudlinka2019
2. lis 2010

@petula22 jééé,to jsem narozena ve stejný den jako můj taťka 😀 no hele,já ani nevim,jak dlouhý cyklus mám.Pokaždý to mám jinak,už mi to docela přijde i směšný 😀 jinak držim palce,aby ses mohla přestěhovat ze snažilek do těhulek 😉

@lien82 taky závidim těm,co se jim to hnedka povedlo 🙂 ale snad to brzy potká i nás 🙂 no každopádně držim palce,aby ti to dobře dopadlo a měla si brzy mimíska 🙂

petula22
2. lis 2010

😝 @smudlinka2019 Pravidelný cyklus je docela důležitý, hlavně kvůli ovulaci, dobře se to pak sleduje.Tak začni poctivě zapisovat 😀

smudlinka2019
2. lis 2010

@petula22 mě to někdy přijde,jak když ovu nějaký měsíc třeba ani nemám 😀 už mi to docela přijde směšný 😀 třeba když jsem začala brát prášky Maca,tak jsem ten měsíc ovu možná ani neměla 😀 vždycky,když ji mám,tak mám hustý výtok a kolikrát nic.Chtěla jsem si měřit a hlídat,ale dělám na tři směny,tak to nejde 😖

petula22
2. lis 2010

@smudlinka2019 Tak to je blbý, já mám štěstí, že jí na sobě poznám a chodí pravidelně

smudlinka2019
2. lis 2010

@petula22 notak teď sme se s manželem dohodli,že tomu dáme pauzu a pak zkusíme ovu testy 🙂

petula22
2. lis 2010

@smudlinka2019 tak to je dobře. Já chci zkusit to cvičení podle Mojžíšové, dokonce mi to dopuručili v CARu, tak jsem zvědavá, v lednu mám jít na laparoskopii, tak doufám, že se zadaří dřív a nebudu tam muset.

smudlinka2019
2. lis 2010

@petula22 tak to ti držim palce,aby to vážně vyšlo 🙂 o tom cvičení jsem slyšela,ale co to je?Ti to má pomoct otěhotnět?