Spoločenské šaty pre vysoké ženy, viete mi poradiť?

sobik
10. led 2013

Ahojte dievčatá či ženy,
rada y som aby ste mi pomohli vo februari idem na ples a pri mojej vyske 183 cm su mi vsetky spoločenské plesové šaty krátke, SAmozrejme chcela by som dlhe saty, pretoze chcem aby mi zakrili aj topanky, nakolko s tými budem mat asi taktiez problem pretoze mam velkost 43.Objednala som si z jednej znamej stranky prettydresses a prosila som ich nech mi usiju dlhsie no zial nesiju na mieru....pozicanie je drahe radsej by som si kupila vlastne ale samozrejme za rozumnu cenu...viete mi poradit, uz som zufala a ples je uz o mesiac....

ange_de_la_morte
10. led 2013

Můžu asi jen doporučit obejít butiky .... já jsem koupila dlouhé korzetowé šaty které jsem i přes botičky na 11cm podpadku tahala po zemi a aby mi šly přesně k zemi jsem je o wíc jak 5cm zahýbala ( mám 170cm)

market99
23. kvě 2016
Uživatel market99 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od market99.

No, urcite bych je neobjednavla nekde z netu, bud pujcit nebo si je nekde primo vyzkouset