Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

monako3
autor
9. bře 2011

@andrejka.. mě je to uplně šumák 🙂...byla jsem jen na balkone a zima není jen fouká studený vítr kurna :-P

andrejka..
9. bře 2011

@monako3 čím více by nás bylo tím lépe...ale napsala že asi nestíhá že ji přijde taťka 😎 . Už to vypnu a jdu se chystat..tak zatim papa

monako3
autor
13. bře 2011

Tu se nic neděje? 😀

monako3
autor
14. bře 2011

Ahoj holky,

nepodnikneme něco dnes při tak hezkém počasí??? 🙂

eunka
14. bře 2011

@monako3 jdem ven? 🙂

monako3
autor
14. bře 2011

@eunka no jasně a kdy? 🙂

eunka
14. bře 2011

@monako3 odpo po obědě?A kde? 😀

monako3
autor
14. bře 2011

@eunka po obědě ok a kde nevím 😀...mě je to fuk 🙂

eunka
14. bře 2011

@monako3 tak já nevím...chce se ti tady do centra nebo mám někde dojet já?

monako3
autor
14. bře 2011

@eunka do centra jedu i zítra, ale klidně můžu dojet 🙂

eunka
14. bře 2011

@monako3 tak kurec,mi je to jedno 😉

monako3
autor
14. bře 2011

@eunka Mi je to dvě 😀...tak v kolik a kde v tom centru? 🙂

eunka
14. bře 2011

@monako3 tak vyhovuje ti to kolem 12:30-13 hod?Bych tě počkala třeba u elektry

monako3
autor
14. bře 2011

@eunka joo vyhovovalo tak já to zkusím na tu půl jednu stihnout, tak jdu teda něco dělat 😀

eunka
14. bře 2011

@monako3 ok 🙂

monako3
autor
19. bře 2011

Ahoj holky,

koukám, že je tu mrtvo, tak tu něco písnu 🙂

my jsme teda nemocní a doufáme, že budeme fit do doby než bude hezky, ale už třetí den horečkujeme, tak doufám, že zítra už mu ty antibiotika pořádně zaberou.
Dnes jsem byla na dětské burze a normálně jsem poprvé nic nekoupila, vůbec tam nic nebylo v naší velikosti a když bylo, tak dost předražené a nebo mi to někdo pod rukama ukradl 😀....Ale na holčičy samozřejmě kupa věcí.
Tak aby mi nebylo líto, tak jsem hledala něco na MMB a našla par kousků a čekám na odpovědi, jen nevím pro kterou věc e nakonec rozhodnu 😀

monako3
autor
21. bře 2011

fajnééé, tak si tu pokecám sama noooo 😀 😀 😀 😀 😀

tralala tralala červená se fiala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

andrejka..
23. bře 2011

hej tak pište něco!!! 😝

andrejka..
23. bře 2011

@monako3 tak mě se to ukazalo až teď když jsem něco napsala..je tu mrtvo 😠

monako3
autor
23. bře 2011

@andrejka.. to teda je... Já ted přišla dmů, byla jsem si sednou s kamoškou, dala si jedno vínko a už mi svítí očička 😀

andrejka..
24. bře 2011

@monako3 😀 😀 😀

monako3
autor
24. bře 2011

@andrejka.. Tak co nakonec děláte? Mě doma nešel net a ted jsem v Běle tak píšu odtud. Byli jsme u doktorky a vše ok, jen je trochu zahleněný, tak jsme dostali kapky na vykašlávání, jinak prý můžeme ven, když nebude moc foukat.
Pak jsem si konečně vybrala prachýýýý 😀...Ted jsem čistila a dávala do kupy kočár a fotila na inzerci, ale nevím ted jestli ho mám prodávat. Mám problém s calistem ☹..ta boudička když je přes Kubíka tak se jako by pořát vrací ke mě, při nějaké nerovnosti nebo když trochu zafouká ... Už jsem psala dotaz na prodejnu, tak jsem opravdu zvědavá, že já musím mít vždy něco extra ☹

andrejka..
24. bře 2011

@monako3 byla jsem na procházce po Hrabůvce...a teď si Matýska bere ještě ven tatka --tak zajedeme nakoupit 🙂 . Ja quinny ještě venku neměla čekám až bude teplo .. 🙂 ...tepleji... 🙂 Dneska to počasí bylo taky zrádné jak zaleze sluníčko je chladno ..už aby bylo fakt teplo na žabky a tak 😎 . Tak to jsem zvědavá co ti na to napíšou ....

eunka
25. bře 2011

Ahojky,my už jsme nový kočár včera vyzkoušeli a je super,jsem ráda,že jsme ho koupili.Akorát jsem byla včera na fotbale a tam nám kopli balon do kočárku a byl špinavý,no moje nervy.🙂Tak jsem hned čistila..Jde to dobře:D

monako3
autor
26. bře 2011

@eunka tak jsem farala nad tím tvým kočárem. Kdybych neměla ten svůj tak bych hned brala ten tvůj a našla jsem ho v modré barvě, na fotce nic moc, ale třeba bude vypadat dobře ve skutečnosti jako ten tvůj http://www.radi.cz/detail.php?zbozi=2006464

monako3
autor
26. bře 2011

http://www.1000kocarku.cz/kocarky/eshop/4-1-Gol...

i s těmi 4mi kolečky vypadá dobře 🙂

eunka
26. bře 2011

@monako3 kuuurna,ale nevadi...ta zelena je taky hezka.Zatim ho nikdo v tehle barve nema:D

monako3
autor
26. bře 2011

@eunka jo je hezká moc, já pravě uvažuju jestli ten můj kočar neprodat a koupi tento 😀... tento kočár nemá polohovatelné nožky, že?

eunka
27. bře 2011

@monako3 ..nohy jdou polohovat

monako3
autor
27. bře 2011

@eunka ty jo, tak to je super 🙂