Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. Aha, škoda 😀

no co by padal 😀

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 noo a co dneska ? asi nic že ta kosa je na prd... ale chci do toho takka...ale jela bych MHD 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. no já jsem stále bez peněz, takže asi tak 😒 ...a jak jsem to počítala, udu ráda, když tento týden s mateřskou výjdu ☹ . Už jsme se včera bavili s Liborem, že by šel někam jezdit, ale že by nebyl vůbec doma.

monako3
autor
23. únor 2011

teda tento měsíc...

andrejka..
23. únor 2011

@monako3 😒 ...jako kamionem? noo zaleží kde... někdy to jde tak že je týden pryč a pak týden doma což se dá ... ale jako Lukiho taťka je kamioňák ...a je doma cca jednou za 3 měsíce a jen na měsíc... to by Kubíka vůbec neviděl.. to je moc dlouho ..si myslím 😒 .. ale peníze jsou za to dobré tj .

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

Ahoj hoooolky.... Já jsem taky zbitá jak pes, nejradši bych šla ještě spát, ale děti nedovolí, zkoušela jsem to ráno, ale malá vždycky přišla a bud mi tahala peřinu, nebo začla ječet, takže bylo po ještě chvilkovém spánku 😅
@monako3 Moni, a kde by chtěl Libor jezdit? Jako je to náročné, pro mě teda docela dost, protože jsme spolu byli denně a tedka jsme akorát spolu o víkendu, ale můžu Ti říct, že se zase na sebe víc těšíme a dost si to užíváme.

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. tak to je ještě fajn, od kamarádky manžel přijede jednou za min. 3 měsíce ani né na týden domů. To je docela psycho 😝

andrejka..
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a noo tj ..jako kdyby Lukimu vyšla práce v U.S.A. tak by jsme to dělali tak že já bych byla třeba 4 měsice tam a pak tady a pak bych zase jela ..jako i s Matýskem 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

holky ještě nevíme co, jen jsme se bavili, že kdyby byla přílžitost, tak by do toho asi šel. kdyby nebyla hypotéka, žijeme si super, ale prostě ted jak mu vzali prachy tak žijeme, že tak tak vycházíme. neví co bude ještě dělat, třeba i normální nějakou práci, ale prostě alespon za ty peníze co měl....Má hodně známých v autodopravě, takže bych se nebála, hned by něco sehnal, kdyby hořelo.

@andrejka.. nevím co a tak dlouho by asi nebyl pryč, kdo ví, to byli jen spekulace.

@m.o.n.i.k.a jako neříkám, že by mi nebylo smutno, ale za chvíli bude jaro, léto a to se vždy nějak zabavím. Navíc nejde o nás, al spíš o Kubču, to by ho mrzelo nejvíc. Zase lepší at je pryč než třeba přežívat, to teda nechcem. To se pak hádáme kvůli peněz.Navíc jak říkáš, myslím, že by nám i odloučení pomohlo, byli by jsme si vzácnější za ty roky. Navíc stejně chodí domů večer a co tak asi uděláme, s Kubíkem si půl hodku pohraje, dělá se večeře, pak Kubík spát a koukáme chvíli na TV a jen by mi možná chyběli ty víkendy, přes týden by to bylo vklidu....

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. Fakt? Tak to budete mít supér, já bych se nastěhovala tam 😀 A tady za rodinou občas letěla. Chci pořád někam vypadnout, ale to mi u Lukiho neprojde. Ten mi před chvíli řekl, že půjdem na tu vesnici, protože mám zlost na svou mamku i ségru a tak jsem mu to vše řekla a říkám mu at si vybere bud cizina, nebo vesnice a pryč od města, tak mi řekl, že vesnice, ale že si musím ještě nějaký čas počkat 😀

andrejka..
23. únor 2011

hej holky mě se udělaol zle ..mám mžitky před očima odepíšu později nemůžu číst 😀

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 No to jo, tak to je fajn jestli má známé, tak ať nechoďí hlavně k Pospiechovi, jsem ráda, že Luki odtama vypadl, šiďí ty řidiče jak může chcípák jeden. Luki dostal za polovinu měsíce oddělanou 4000 , hovado! Jsme byli úplně nasraní jak sním vysral, jen kvůli tomu, že Luki dal výpověd. A to mu ještě řekl, že Lukáš provolal 3000, tak Lukáš, že vzal papíry, řekl mu tam svoje a odešel, tak snad si to za rámeček nedá debil

monako3
autor
23. únor 2011

@andrejka.. ty už jsi v tom? 😀 😀 😀 😀 ..já bych tam asi taky rovnou zůstala, jééé bych mohla k vám na návštěvu nakupovááát 😀... Andrej nevíš co se všechno platí, když máš vlastní internetový obchod jak jsme se včera bavili? Prý platíš za nějaký proklik.

@m.o.n.i.k.a ale říkám, to byli jen spekulace, Libor jako chce jezdit, protože ho to baví, jen kvůli Kubíka se mu nechce. říkal, že by si i koupil dodávku na balíkovou službu, můj tatka to jezdí a sehnal by se flek, jenže první by se muselo našetřit na auto.

andrejka..
23. únor 2011

😀 beru přášky a teď jsem to měla..dala jsem si vodu a je to dobré už 🙂 . Já bych tam nechtěla zůstat na furt ..chci aby Mates chodil tady do školy ...ale třeba by se mi to tam zalibilo to teď říct nemůžu ještě jsem tam nebyla 😝 . ale Lukin říkal že to nevyjde ... tak uvidíme,... já se ti pak zeptám ale určitě platíš domenu a takové různé věci ...ale není to velká částka cca 1000 měsíčně 🙂

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 Moni Luki taky chtěl prvni dodávku, ale na tu balíkovou službu už je tady dost těch dodávek i kluci od PPL co má tam známé co začal jezdit U Pospiecha mu řekli, že to dneska není už kšeft, jen pro ty co už jsou zaběhnutí, že je jich taky už hodně. Prý by se to vyplatilo akorát před Vánocema, tak nevím 😀
Kamarádka měla internetový obchod a krom iča a měla co si pamatuju i dičo, tak si zaplatila jen ty stránky co jí udělali na netu, ale to bylo dost dávala kolem 60 000 za udělání stránek. Jinak nic mi už dál neříkala.

sabkaaa
23. únor 2011

@andrejka.. nebudete se nikam stehovat kua.... takže jdes taky do takka ? já jdu na bundu a svetr, mozná kabelku ale to se jeste rozmyslím :-P

andrejka..
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a můj Lukin by monči udělla levněji 😎

andrejka..
23. únor 2011

@sabkaaa Sabi a nechceš mě přibrat ?? nechci sama 🙂

sabkaaa
23. únor 2011

@monako3 ty chces internetovy obchod? s cim?

andrejka..
23. únor 2011

Sabi nejdu pro nic konkrétního ale je mi líto nechat propadnout 50% slevu 🙂 ale kabelka se mi tam taky libila ta v tom Brně viš...

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@andrejka.. Jj taky máme od Lukiho bratrance co je dělá, živí se Tím, bude pak Lukimu taky dělat stránky 🙂

monako3
autor
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a no Libor včera říkal, že se platí i za to, že ti na to někdo klika a kouká
Tak Libor by na tom kšeft měl sto pro, nekupovat by přímo teda dodávku, ale takové větší, jak máš řidičák C. nevím jak to vysvětlit. A tatka dělá v přepravní dopravě, pak mám strejdu co s nima jezdíme na dovču, co je šef přepravní společnosti a pak jeho manželka dělá taky v jiné přepravní společnosti. Říkali, že by mu fleka zajistili hned na to větší auto. tatka měl malou dodávku a taky právě málo práce a ted si koupil velkou a už je zase líp říkal.

Tak já doufám, že by mě stránky nestály tolik, kdyby mi je udělal Lukáš? hmm Andrej 😀 😀 😀 😀

@andrejka.. ttak to jo, taky radši beru prášky 😀 at to nedopadne jako u Kubči 😀...Kdo ví, třeba by jsi se už nikdy nechtěla vrátit 🙂.... Já si myslím, že Lukášovi ta práce může vyjít, když je tak šikovný ...

sabkaaa
23. únor 2011

@andrejka.. jako do toho takka? se tam klidne muzem domluvit, ale ja pojedu s lukasem, tak at vis, a pribrala bys mi ty kalhoty??? 🙂 ale ty mas dneska plavčo ne? do kolika? nebo spis v kolik bys byla v taku? asi nemas auto že? ☹

monako3
autor
23. únor 2011

@sabkaaa s čím zatím spekuluju, ale nechci jen tak sedět na mateřské 🙂

sabkaaa
23. únor 2011

@monako3 já chci at mu ta prace nevyjde bo oni se tam prestehujou a uz se nevrati ☹ bylo by mi po nich smutno, a jak znam buginu tak by tam zustala bo tam je svet luxusních kabelek a táááák 😀 nééé přeju mu to moc, aby mu to vyšlo, ale stejne nechci aby se stehovali... dovedeš si predstavit, že bys matýska treba videla jednou za rok, nebo ho nevidela vubec??? 😀 to by bylo divné, a smutné ☹

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

@monako3 Tak možná , že se chytne nevím Moni, jen vím co říkali ostatní co v tom dělají 🙂
Fakt? Tak to se jí musím zeptat, protože podle mě to je blbost, nic takového mi neříkala a to kdysi jsem taky chtěla stránky, ale jí to moc nešlo tak zkrachla a to prodávala dost levně 😖 Nakonec si otevřela sekáč v Porubě na lenince má tam ted prodavačku a ona dělá normální práci...

sabkaaa
23. únor 2011

@monako3 já tez ne, rozjedem neco spolu ne? 😀 furt si hledam na netu nejakou brigadu, i kdyby za 5 tis. mesicne, protoze i 5 tis. ti moc pomuze... ale nic neni, vsechno jen na zivnostak a tak, mela jsem moznost delat swarovskeho, ale to bych musela mit taky ty stranky a nabizet to sama... :-P

sabkaaa
23. únor 2011

@andrejka.. me je taky lito nechat propadnout tu 50 procentni slevu, kabelku uz si nepamatuju jakou myslis, a nemas moc mega kabelek doma uz??? 😀 ja mam kura jednu, a ty sto... 😀 je tohle fer??? 😀

sabkaaa
23. únor 2011

@m.o.n.i.k.a kterej sekac v porube???

m.o.n.i.k.a
23. únor 2011

ty vole, takový trapas, ted tu byli chlapíci na plyn, měření a já neumytí sporák, jako nebylo to nic hrozného, ale stějně trapas a všude bordel hračky od děcek, úplně jsem zapoměla , že měli dnes přijít 😖