Super parta z Ostravy 🙂

monako3
20. únor 2011

Ahoj holky,

Tak jsem se naštvala a udělala jsem pro nás diskuzy, kde si můžéme psát a domluvat se na naše sešlosti 😉 .
Kdo to tu nezná, tak dole se píšou odpovědi a kdo bude chtít vidět, kdo mu co odpověděl, nahoře v levo ve své liště je šipečka aktualizovat (nebo někdo tam má načíst novou stránku) a když na to kliknete, vždy se vám obdoví stránka 😵 ..na to příjdete časem 🙂

Doufám, že tu nebude mrtvo 😀 😉

sabkaaa
1. bře 2011

@eunka ahoj Verun, tak zabydlená konečne??? 🙂 musel to být masakr s malým ne??? :-P

@monako3
@andrejka.. Lukáš mi odjel i s kočárem 😒

andrejka..
1. bře 2011

@sabkaaa to už se nám taky stalo 😀

eunka
1. bře 2011

@sabkaaa jj,zabydlena..jako chybi nam dodelat jeste nejake veci,ale to uz jsou vetsinou malickosti.Dva dny mi hlidala mamka,jinak si to nedovedu predstavit

sabkaaa
1. bře 2011

@andrejka.. no a to jsem si pak vzpomnela že mame jit do poradny, tak jsem jela golfkama, ani fusak jsem nemela byla navlečený a nabalený v dekách ☹ a jak jsi mi volala tak jsem se chystala a malý řval víš tak jsem k telefonu vubec nešla, hej on byl dneska strasne protivny, jsem byla rada že jsem s vama nebyla uplne nejak domluvena protoze ja jsem ho dneska chtěla vyliskat 😀 jako neeeee ale byl fakt protivny nevim proc, nosit se nechtel, nic nechtel pak jsem ho uspala a spala jsem s nim asi 3 a půl hodiny 😀

sabkaaa
1. bře 2011

@eunka ješte ze ty mamky mame co? 😀

andrejka..
1. bře 2011

@sabkaaa JJ . já nakonec nebyla ani s Mončou 🙂 ... byla jsem doma už kolem půl 2 venku byla celkem kosa 😒 ...už se fakt nemůžu dočkat jara 🙂

sabkaaa
1. bře 2011

@andrejka.. ani monča nebyla jo? a boty mas??? já už taky chci jaro strasne moc.... 🙂 a co teprv leto??? 🙂 to bude šupa

andrejka..
1. bře 2011

@sabkaaa Nakonec nemám ..neměli moji velikost ...oni je měli v pc že je mají ale neuměli je najíd ..a pak se přišlo na to že je má odložené prodavačka ..tak proto jsou ještě v pc 😀 . Ale mají tam moje číslo a jak přijdou tak mi zavolají a na Monču měli ale nešla si pro ně ...já ji je ukazala viš tak ji to asi bylo blbé že já bych je neměla ale mě by to nevadilo já ji to říkala 🙂 .

andrejka..
1. bře 2011

Monča byla v Mariankách ale Kubik ji usnul u mamky v práci tak čekala ..a já jsem nechtěla čekat ve futuru tak jsem jela domů 🙂

monako3
autor
1. bře 2011

Ahoj holky,

tak jsem doma 🙂...Po té mamce jsem se šla projít po Marjánkách a hledala jsem dárkový obchod a bud jsem slepá a nebo jsem ho nenašla. Pak jsem jela do Výškovic do galanterky, tak jsem se potkala s tou sestřenkou a šla na chvíli k nim. No to byla trapná návštěva, vůbec jsme nevěděly o čem si povídat. 😅 ...A pak jsem se stavila ke tchýni a pro nás přijel Libor. Takže jsem KO 😝 .

@eunka Ahooj,tak už jsi tuu 🙂

@sabkaaa Jéééjda to jsi měla dneska pech co? Ale zvládli jste to 😉

eunka
1. bře 2011

@monako3 jooo,jsem tu..se to musim tady naucit jeste 😀 .Ja jsem byla s malym taky na chvili venku,jsme byli dlouho zavreni doma a uz mi z toho hrabalo ☹

andrejka..
1. bře 2011

@monako3 🙂 ..Luki jel nakupovat tak jsem zvědavá 😕

andrejka..
1. bře 2011

@eunka to věřím mě to doma taky nebaví 😒

eunka
1. bře 2011

@andrejka.. porucila sis neco? 🙂

andrejka..
1. bře 2011

Mňam dávám si do nusu 😝 ..udělala jsem si něco jako rizoto se špenátem a kuřecím masem a na to hooodně sýru mňamí 😎

andrejka..
1. bře 2011

@eunka jooooo má seznam 😀

monako3
autor
1. bře 2011

@eunka no jasně to ti věřím, ted už bude dobře. A až začne teplo, bude luxusně 🙂

@andrejka.. hmmm to se těším 😀

monako3
autor
1. bře 2011

@andrejka.. ty si vaříš sama pro sebe 🙂...to my se dnes ošidíme, jsem KO a bolí mě zub :-P

andrejka..
1. bře 2011

@monako3 měla jsem hlad 😀

andrejka..
1. bře 2011

@monako3 přemýšlela jsme že bych šla na meníčko ..jak jsem přijela..a jak jsem ti volala že jdu z obchodu tak to jsem si byla koupit maso a špenát 🙂

andrejka..
1. bře 2011

holky a co podniknem ve čvrtek???? 😎

monako3
autor
1. bře 2011

@andrejka.. aha....proč zrovna ve čtvrtek? 🙂 zítra už máš plán? 😀

monako3
autor
1. bře 2011

psala mi ta paní s tou bundičkou a šla by na těch 300,- jak jsem ji psala, ale ted nevím, vzít či ne? 😀

sabkaaa
1. bře 2011

@monako3 moni prosím ty jsi mi tady jednou posilala odkaz na to plavani v atomu, ja to nejak ted nemuzu najit, bud jsem slepa nebo blbá 😀 možná oboje, ale poslala bys mi to prosím jeste jednou???? 😵 😵 😵 😵 děkujiiii

sabkaaa
1. bře 2011

@andrejka..
@monako3 jestli vymyslíte na čtvrtek něco ekšn tak se přidám 😉

sabkaaa
1. bře 2011

@monako3 jakou bundičko??? 300 je dobrá cena

andrejka..
2. bře 2011

@monako3 No tak nějak 🙂 ...mohka bych až kolem 3 😒 a to už je celkem pozdě 😎

sabkaaa
2. bře 2011

@monako3 mě ten odkaz na bundu nefunguje ☹ otevře mi to okno s mimibazarem ale píše to nejakou blbost

monako3
autor
2. bře 2011

@sabkaaa aha no ono to ted celkově nefunguje, asi se stránky předělávají nebo něco....

@andrejka.. jojo já mám taky dneska plán, dokonce dva, tak čekám co a jak 😀