Taky máte takovou smůlu na muže?

cert..ova
11. led 2009

Ahoj, pro ženy, které mají na muže takovou smůlu jako já 😉

zvidavka
18. led 2009

Mám kluky staré skoro 17 a 12 pryč. Někdy mi přijde, že buď byl fakt strašně vzorný dítě nebo si to nepamatuje. Protože pořád jen slyším... to já když jsem byl v jeho věku, tohle by měl dělat tak, tohle tak, tohle vůbec ☹ Někdy je to fakt těžký 😠

zvidavka
18. led 2009

Tak já bych taky nechtěla žít sama. A chlapy mám ráda, moje 3 nejlepší kamarádky josu chlapi 😀 Ale fakt je, že někdy je to s nima těžký. Prostě třeb 😀 jak jsem psala o dětech, je to těžké se shodnout, když on má jiné předtavy než já. A to si myslím, že jim zdaleka nedovolím všechno.

anatanka
18. led 2009

Vychova nevl. deti je orisek i pro zensky 😉 Sama jsem vyvdala 2...

Ono je to s tou promenou casem asi oboustranny. Kazdy se po par letech souziti zacneme menit.
Muj manzel se casem zmenil spis k lepsimu, povedlo se mi ho aspon trosku "predelat", ackoliv to jemu me taky, ale casem taky tak nejak stoupaji naroky. Co te driv stvalo trochu, je treba za tri roky nesnesitelny. A kdyz nahodou zmizi jedna vec, co cloveka vytaci, tak se objevi hned pet dalsich. Manzelstvi je o kompromisech, ale stejne tak muze vytacet ziti s rodici nebo s kamaradkou. Nekde se to ukociruje a nekde bohuzel ne.

simour1
19. led 2009

teda teď se mi všechno smazalo,co jsem napsala!!!
zvidavka,mám to stejné doma...štěstí,že občas na víkend přijede tchýně a řekne manželovi,že on byl úplně stejnej jako moje děti. 🙂
zanett,já bych bez chlapa taky žít nemohla.
anatanka,máš pravdu,ponorka nemusí existovat jen mezi partnerama,si pamatuju z intru-ke konci týdne už měly některý holky se navzájem plný zuby. 🙂

zvidavka
20. led 2009

Simour tak moje tchýně je zvláštní druh 😝 Mě nějak moc nepodporuje, spíš dá zapravdu manželovi. Ale je fakt, že on byl fakt chytrej a měl vysoké cíle 🙂 Já a moje děti se radši držíme při zemi. Ale je fakt, že v některých věcech má manžel pravdu, na druhou stranu děti jsou děti a nejde je vychovávat podle tabulky.
Anataka já jsem to předělávání manžela tak trochu vzdala, spíš zatnu zuby a myslím si svoje. Nerada se hádám, navíc můj manžel je nepředělatelnej. Zase na druhou stranu ustupuju spíš ve věcech, které prostě nejsou až tak důležité. Když mi o něco fakt jde, svoje si uhájím.... Ale právě v tomhle na sobě pozoruju změnu, jako mladá bych se asi hádala, teď ty ponožky co se váli u křesla prostě překročím 😉

simour1
21. led 2009

zvidavka,tak já mám v tomhle tchýni úplně zlatou,držíme hodně při sobě.Můj manžel je její jediný dítě,a přesto je tchýně spíš na mojí straně 🙂 S těma chlapama je to všude stejný,i já se setkávám s názorem,že ho musím zpracovávat k obrazu svýmu,ale ono to v jeho případě jaksi nejde.Někdy mě jeho paličatost pěkně se*e,já jsem beran ve znamení,takže já bych přece měla být tvrdá palice!!! 🙂 😀

zvidavka
21. led 2009

Sim moje tchýně mě taky pořád nabádá, abych na něj šla oklikou, fintama, ale vždyť je to dospělej člověk proboha! Ona s ním taky nic nesvedla, on je tvrdá palice a když si něco vezme do hlavy, nikdo s ním nehne. Prostě třeba do divadla se mnou nepůjde, kdybych měla umřít 😒 😠 Zezačátku jsem čekala, že třeba časem, teď chodím sama. Když něco nechce nebo naopak chce dělat a já ne, jdeme každý sám. Společného máme dost, takže něco můžem dělat i každý sám.
Mě spíš štvou ty jeho idealistický představy ohledně dětí - třeba mu vadí, že se můj syn s ním nebaví (on se teda nebaví puboš ani se mnou 😀 ) a nevysvětlím mu že to není proto, že ho nemá rád. On jako starší se mu přece pořád nebude vnucovat. Ale on se taky svým rodičům neozve jak je rok dlouhý a kdyby nevolali oni, vůbec neví, že mají syna. A to je v pořádku.... no nezabila bys ho? 😀

supina
22. led 2009

Nemám nějaký velký problémy s přítelem, ale jsou věci, který mě na něm štvou. Když má třeba v obýváku poházené věci a přijde jeho mamka a upozorní ho na to, že je bordelář, potěší mě, že je na mé straně, ale na druhou stranu si říkám, že je to její chyba. Spoustu věcí dělala za něj a vychovala z něj nesamostatnýho člověka. To co dělala ona, chce teď po mě. Tak mu vždycky vysvětlím, že je dospělý a já mám své práce dost, ať si třeba vyplní formulář sám..

simour1
22. led 2009

supina,nadarmo se něříká,že jak si matka naučí synáčka,tak musí potom "fungovat" jeho žena-přítelkyně. ☹ Je to smutný občas.
zvidavka,já mám taky pocit,že u nás v posl. době vázne komunikace mezi dětma a MM.Teď mě právě vytočil,prý děcka nemají uklizeno-doteď spal v jejich pokoji po noční,tak kdy to měli asi uklízet?!S klukem jsem právě psala úkoly,tak jsem mu řekla,ať chvíli počká,že nejdřív dopíšeme úlohy.No,už se mnou nemluví,zase jsem špatná!Prý on v životě po sobě nenechal bordel!!!Pane Bože,ty to vidíš a slyšíš!!!Takový hrozný kecy!!!Po dvou letech jsem začala znovu kouřit-když mám nervy-jdu si prásknout nebo ho zabiju!!!

zvidavka
22. led 2009

Supino ono je to těžký. U nás třeba - já absolutně nerozumím PC, můj manža se tím živí. Takže kdyby on mi řekl, ať si třeba zařídím připojení k netu sama, že jsem dospělá, tak by mě to naštvalo. Ale on mi to obstará. Zase za něj ráda vyplním ten formulář 🙂 Ale fakt je, že by měla být i v tomhle rovnováha....
Simour - někdy jsou fakt jak praštěný. Jak jsem psala, kolikrát řekne, že on by něco dělal nebo naopak nedělal, ale dělá to taky. Jen se mu to nesmí připomenout.... Já teda nekouřím, ale panáka si občas dát musím 🙂 Zase na druhou stranu - teď jsem dost nemocná a on se o mě stará, obstaral celý vánoce sám, přišla jsem z nemocnice na Štedrý den. Vařil, nakupuje, uklízí. Já vím, že by to měl dělat každej chlap, ale ruku na srdce, kterej to fakt dělá a bez keců?

simour1
23. led 2009

zvidavka,no vidíš,tak přece něco pozitivního. 🙂 To je od něj hezký,že se umí postarat. 🙂

myschka
23. led 2009

no jo chlapi 😒 oni jsou všichni stejný. Já si našla báječného, vtipného a spolehlivého 😀 a už skoro měsíc jsem vlastně sama bez arogantního nespolehlivého blbce 😉 🙂 jen se svojí holčičkou
no nějak bylo a nějak bude, teď jen dořešit finance pač spolu máme hypo na domeček a začít znovu jinde a pokusit se vyvarovat chyb z předchozího vztahu.
jen doufám, že všechno proběhne v klidu a nedojde na nějaké nechutnosti.

myschka
23. led 2009

já měla vždycky snahu něco zachranovat ale někdy je lepší se podívat pravdě do očí než to lepit.

Zvidavka to má ale + když se hezky stará ne? 😀

zvidavka
23. led 2009

Jojo, je hodnej. Taky ho chválím, kudy chodím. Pak když se zamyslím si říkám, že nějakou tu jeho chybu teda přehlédnu 😀 Prostě je fakt, že když je nejhůř, moc pomohl. Chodil za mnou denně do nemocnice, staral se mi o syna, atd.
Mys tak Ti držím palce, aby to všechno dobře dopadlo. Rozvod vždycky bolí, ať je iniciátor kdokoliv z dvojice

simour1
23. led 2009

zvidavka,nesmíš ho chválit kudy chodíš,aby mu nestouplo sebevědomí 😀
myshka,tak to držím palce,ať celou situaci v pohodě zvládneš.Ty růžové brýle má ze začátku každá z nás,z toho si nic nedělej.

zvidavka
23. led 2009

Sim - tak já moc nechodím 😀

simour1
24. led 2009

zvidavka 😀 😀 😀

zvidavka
24. led 2009

No jsem to zakřikla.... poprvé jsem dneska šla ven. Šli jsme do garáže zkontrolovat motorku. Nedaleko bydlí náš kamarád, tak jsem nadnesla, že bychom se na něj mohli jít podívat. Sice se mu moc nechtělo, ale nakonec že teda jo. Tak ale nejdřív že motku drobet projede. Odjel, já chodila kolem garáže, byl pryč takovou dobu a když přijel, prý že byl za tím klukem - no nezabila bys ho? 😒

simour1
26. led 2009

zvidavka,fakt nechápu,čím Ti chlapi přemýšlejí!!Na co jim je to na krkuz?! 😒

zvidavka
26. led 2009

Sim já bych napsala, čím přemýšlí, ale asi by mi ten příspěvek pak smazali 😀

caira
28. led 2009

ahoj holky, tak se taky pridam, teda ne, ze bych se manzela chtela zbavit, to "zatim" 😀 neee, miluju ho a on miluje nas a moc dobre se o nas stara, ale jedna jedina vec me na nem strasne ale strasne depta a to je, ze je az moc zavisly na rodicich 🙄 zadne nase zivotni rozhodnuti nemuze probehnout aniz bysme museli brat v potaz co na to jeho rodice a to me vytaci do ruda, ze v tu chvili si rikam at teda tahne zpatky mamanek jeden 😠

Chapejte jde o to, ze ja se trhla od sve rodiny, ziju v jine zemi kvuli nemu ale obema se nam tu zas tak nelibi, pocasi je na prd, ceny nemovitosni taky, proste zadne ruzove vyhlidky, tak jsme si porad rikali jak by bylo fajn se treba prestehovat nekam do jine zeme, i pracovne by to pro neho nebyl vubec problem..jediny problem je, ze by nebydlel 10 minut chuze od maminky s tatinkem! Kazdy vikend k nim musime chodit alespon jeden den na obed, nekdy tam musime v sobotu alespon na kafe a v nedeli na obed. Do toho mi treba jeste pred tchyni rekne, vid, ze mamka muze v tydnu prijit na kafe - nereknu, kdyz by byl doma at si ji obstarava, ale on to dela v tydnu behem dne, ze mi ji tam nakvartyruje, jako bych nemela nic lepsiho na praci 😖 uz toho zacinam mit trosku plny zuby, tchanovci jsou sice moc hodni, ale vadi mi, ze nemame vlastni zivot, porad jen posloucham jak chce aby jeho rodice videli malou atd, ale to, ze moji rodice ji vidi 2x rocne to uz mu jako problem neprijde...tak a ted jsem se zase rozcilila 😀

janulle22
28. led 2009

ahoj caira 🙂
mluvila si s nim o tom...?rekla si mu ze tobe taky vadi ze tvy rodice malou nevidi skoro vubec...?musim rict ze te obdivuji ze jsio dokazala odejit od rodiny...jak to nesete vseci ve vasi rodine...?tak se zbal a jed sama s malou k vasim uklidnis se a budes mit klid chvilku... 😉

caira
28. led 2009

janul:

my to resili nekolikrat, jenze co nadelam..hadam, ze kdybysme zili v CR tak zase naopak nase mama bude chtit malou videt casto a urcite by chtela kazdy vikend chodit k nam 😀 😒 bracha ted ceka rodinu a chodi k nasim na navstevu taky alespon jedenkrat tydne..takze hadam,ze kdyz ma clovek deti tak se hadam tem rodinnym navstevam nevyhne, co? teda pokud neziji v jinem meste. My to mame "blby" v tom, ze fakt bydlime za rohem od tchanovcu, kdyby jsme bydleli v jinem meste tak je asi tak casto nevidime- doufam, ze by to tak bylo.

Jinak ja domu litat muzu vpodstate jak se mi chce, ale rozhodne vylet do CR nepovazuju za oddech 😀 ..to pak sama potrebuju ozdravny pobyt nebo nejake psychiatricke leceni, nasi zijou v 3+1 a ja si tam pak vzdycky prijdu, ze zaclanim, mamka semnou jedna jak kdyz je mi 15, tata mi porad rika co delam ve vychove blbe a vzdycky, ale opravdu vzdycky, kdyz tam jsem tak se s mamou do krve pohadame 😠 ...my si zrovna ne uplne nejlip rozumime..takze si rikam, ze dvakrat az trikrat rocne na maximalne 2 tydny je dostacujici.. Ale mamina hodne trpi, ze malou nevidi, tata to bere ok a i zbytek rodiny je ok, ale mama se s tim ani po peti letech nedokazala smirit. Na jednu stranu se mi libi, ze manza je si s rodicema tak blizko, ale tim, ze ja to tak nemam tak nesdilim jeho potrebu tam oxidovat kazdy vikend..ale co nadelam..je to i jeho dite, takze mu nemuzu branit aby ji tam chtel jednou tydne vzit..a zase nechci byt o vikendu sama bez nich..tak jdu radeji taky 😒

janulle22
28. led 2009

caira- no tak to je blby ze s mamkou to neni ruzove... 😒 ... ale beres to sportovne... a tyk mas uplnou pravdu ze kdyby to bylo obracene trpel by on...tak je to docela tezke radit... ja nevim ani moc co bych delala na tvem miste... 😔 ... tak snad jen popreji aby si to ve zdravi zvladla a nejak prezila.. 😉

zvidavka
28. led 2009

Cairo nejlepší by bylo, bydlet v takovém trojúhelníku mezi rodičema, aby jste to měli stejně daleko tam i tam- a bylo by to spravedlivé. Jinak se tomu fakt nevyhneš, abys navštěvovala buď ty a nebo ty rodiče. Je to asi všude stejné....

simour1
29. led 2009

caira,mám stejný názor jako zvidavka...ve kterém státě bydlíte,jestli můžeš odpovědět...možná by nebylo marný se odstěhovat na "neutrální" půdu 🙂

mesulka
5. únor 2009

Ahoj holky 🙂
Nám se taťka odstěhoval minulý týden 😒 Momentálně jsem ve stavu, kdy si říkám, že žádného chlapa už nechci nikdy vidět 😀 Manžel je strašný závislák na mamince, co řekne ona je svaté...
Děsím se toho, jak to budu s malou sama zvládat, ale říkám si, že všechno je lepší než žít v takovém stresu a hádkách jak to bylo dosud. A zjistila jsem, že plno věcí by bylo v našem vztahu jinak, kdybychom bydleli 100km od obou rodičů. Nikdo by do ničeho nekecal a jezdilo by se jen na návštěvu.

janulle22
6. únor 2009

mesulka... jak to zvladas sama s malou...?jde to ze...?... musi to jit...bydlite sami...?drzim ti pesti aby vse bylo v poradku a uvidis ze to s malou hrave zvladnes, vzdyt prece zeny museji umet a zvladat vsechno.... 😉

romi73
6. únor 2009

ahojte, taky si říkám a vážně už o tom přemýšlím, že samotné by mi bylo líp. kor po včerejšku si neumím představit společnou výchovu (malé jsou necelé 3měsíce). přišla řeč na leváky, páč když jí dávám na bříško, tak si hlavičku dává nalevo, to se jí snažím pomáhat aby si ji dávala i na pravo. a prý - no hlavně aby nebyla levák! načež nastala diskuze o to, že to by se muselo přeučit, že to on to vidí jako méněcenné lidi, že se mu z toho dělá špatně a kdesicosi. argumenty že psychologové toto striktně nedoporučují z že to vede k neurózám a koktání a dalším problémů neobstály, psychologie prý není věda (to je prý jen matematika a fyzika a podobné). když k tomu přidám podobné nezapomenutelné výroky z doby mého těhotenství (holka? no to je katastrofa, prohlásil po UZ, kam se mnou pro jistotu ani nešel..) nakonec se dozvím, že on to všechno vidí správně a já mám špatné názory. toto není jediné, kdy se projevuje jako totální pako, ač je ing., já mám pocit, že je úplně vymaštěnej co se týká vztahů a mezilidského jednání. z návštěv doma strpí pouze nejbližší rodinu, běda jak bych si chtěla pozvat kámošky. dítě v podstatě taky nechtěl, ale nějak se snaží - byl u porodu, po večerech chová, nicméně stejně je u něho na druhém místě, hlavní je aby si zachoval svůj způsob života před jejím narozením (televize, internet, motorka) a citový chlad, jak už tu někdo zmiňoval, pusu, objetí - to se tváří jako když ho obtěžuje... mám chut odejít s malou pryč, dokaď ona nepozná že je to táta a nebude z toho mít trauma. otázka je jestli pro ni nebude větší trauma vedle někoho takového vyrůstat, kdo se na ni podívá a pochová jen když se mu bude zrovna chtít. ach jo, jsou to problémy. měla jsem to udělat už jak jsem byla těhotná. a taky si říkám, že už bych žádného dalšího nechtěla... že snad lepší být sama, než něco podobného. CO S NÍM - zabít, nebo ještě zkusit vydržet... a doufat, že ho dítě aspoň trochu změní?

janulle22
6. únor 2009

romi myslim si ze ho dite nezmeni... ani ti nechci rikat jdi od nej...je to jen tve rozhodnuti... malej bere taky vse do leve ruky, ale rozhodne ho preucovat na pravou nebudu..hold to proste bude levak..vidim ze to nemas jednoduchy a ze si ta spatna ty...opet jak u nas...ja si porad rikam ze se treba zmeni, ale jde to od 10 k 5... 😒 mas tu vyhodu ze mala je jeste mala a kdyby doslo na rozchod nebude to vnimat tolik...vim jak ti je a jak se citis, ale bohuzel nevim jak ti poradiut ☹ ...je s nema hrozne tezky...tak aspon drzim pesticky aby jsi to vyresila ve prospech vsech... 😉