Taky máte takovou smůlu na muže?

cert..ova
11. led 2009

Ahoj, pro ženy, které mají na muže takovou smůlu jako já 😉

mesulka
6. únor 2009

Janulle - musím to zvládat, nic jiného mi nezbývá ☹ Ale vybrala jsem si to sama, já jsem chtěla, abychom šli od sebe. On teda taky, ale bál se udělat první krok, takže doma byl teror, ale prostě prý se mnou bude žít jen kvůli malé..což je kravina...Tak jsem to rozsekla a je to. Je to čerstvé, ale zvládneme to! Už v prvních dnech jsem viděla rozdíl u malé, jak se chová. Hrozně se zklidnila, začala vykládat, je hrozně usměvavá...Už kvůli ní si myslím, že jsem udělala dobře 😉 Bydlíme teď samy v našem původním bytě, takže dobrý.

Romi - já jsem si myslela, že se chlap změní, několikrát jsem mu dala ještě šanci, ale on se nezměnil...myslím, že ani prcek toho tvého nepředělá, ale jak píše janulle, je to těžké říct ti, co máš dělat...popřemýšlej, řekni si pro a proti a rozhodni se sama. Jen si myslím, že čím je dítě menší, je to líp. Staršímu dítěti musíš všechno víc vysvětlit, najednou ho vytrhneš z něčeho, na co je zvyklé...

millist
6. únor 2009

Ahoj. Já to, jestli se rozejít nebo ne řeším v poslední době snad minimálně jednou za týden. Nakonec vždycky vychladnu, protože s ním se to nedá, ale mám strach, že bez něj to bude ještě horší. A taky nechci kvůli malý. On ji má moc moc rád. Jasně, že není chyba jen na jeho straně, ale já mám pocit, že se z něj dostanu brzy do blázince. Je to typickej maminčin mazánek, doma nic nedělal, s ničím nepomáhal, mamka mu servírovala jídlo až pod nos a on jen lítal po hospodách, fotbalech... Když je potřeba udělat něco v bytě, nevšímá si toho, já mu o to musím říct a nejlíp i vše potřebné sehnat, pak to možná za dva měsíce udělá. Začali jsme stavět barák, jenže z toho teď mám takovej strach, neumím si ho panelákovce v baráku představit. V práci se jim to teď taky sype, má pořád hrozně moc keců, co všechno bude dělat a jakou práci si najde, ale to bych mu ji musela sehnat sama. Bohužel to začíná vypadat špatně i s penězma, jenže on si pořád myslí, že je to vše v poho, je línej si to totiž spočítat. Já platím už hypotéku na byt, bydlí on u mě. A začínáme platit hypotéku na barák. Řešení by bylo jít do práce sama, ale od malý teda nechci, nehledě na to, že má docela problémy s jídlem, takže to ani nejde.
On se, co se týče malý docela snaží i ji pohlídá, ale dneska třeba hlídal, měla jíst sice později, ale dostala hlad dřív než jsem přijela a on jí nic nedal, nevěděl totiž, co jí k obědu dávám, jestli mlíko nebo kaši. Už dva měsíce jí dávám zeleninu a moc dobře to musí vědět, protože je věčně doma a já o tom pořád melu, protože má ty problémy. Je vidět jak mě poslouchá.
Dokážeme se děsně ale vážně děsně hádat, většinou je to kvůli jeho věčným vycházkám do hospody. On si teda myslí, že to omezil, ale zas až tak moc ne. Když hlídá malou a já vařím, čučí u toho na televizi a na internet a malý si všimne max. když začne brečet, takže k ní stejně furt musím.
Není špatnej, je jen děsně línej, rozmazlenej a nesamostatnej a já na tohle nejsem zvyklá. Můj taťka je jinej a my jsme vychovaný samostatně až moc.
Jo a jeho názor je, že ženská se musí starat o všechno v domácnosti, o dítě i o chlapa, což znamená mít teplý oběd i večeři hezky naservírovanou pod nosánkem.
Mají snad taky ruce ne???

mesulka
6. únor 2009

millist - ručičky mají, ale oni jsou tááááák unavení, že to jinak přece nejde 😀

millist
6. únor 2009

Kdybych měla doma takovýho chlapa, kterej je hodně pracovně vytíženej, tak bych neřekla ani popel, ale on se mi pořád válí doma na kanapi. Do práce teď chodí tak 4x někdy 3x do týdne. A to po mě ještě chce, abych s ním čučela do noci na televizi. Vůbec nechápe, že musím v noci vstávat k malý. Mám 1+1 a televize je bohužel slyšet. Když mu řeknu, že k ní vstává on, tak vstává tu první půl hodinu, co je neklidná, pak už spí a nic neslyší.
Jsou to chudáčci a my je nedokážeme docenit 😉

zanett
7. únor 2009

milist - uplne si dokazu predstavit, jak to u vas vypada 😒 Hele, ale nejde mi do hlavy, proc ty, kdyz jsi byla vychovana samostatne, zijes s nekym tak nesamostatnym a nezodpovednym? Co te na nem vubec kdy mohlo pritahovat?????? 😕 vzdyt vy dva jste jak nebe a dudy...

simour1
10. únor 2009

zanett,víš jak se to říká...protiklady se přece přitahují. 🙂
Jinak holky,každá z vás má doma kus mýho manžela,opravdu tu podobnost vidím ve všech stejnou.Já tady pár dnů teď nebyla na MK,takže novinky u mě...manžela jsem po vzájemné dohodě poprosila o odstěhování se,ptž hádky byly mezi náma nekonečný a čím dál horší.Chtěla jsem,aby si uvědomil,co pro něho dělám a že život bez nás mu bude chybět.Nastěhoval se ke své mamince,která mu bohužel vyšla vstříc snad i s vytíráním zadku,na nic se ho neptala,dokonce přihlížela v klidu,jak se na celý víkend přesouvá na pařbu ke kolegovi z práce.Já jsem byla na nervy,za 3 dny 3 kg dole.Čtvrtej den se k nám opět vrátil.Prý mě miluje a už ví,že chce žít s náma.Tak držte palce,aby to krátkodobý odloučení vůbec k něčemu bylo,i když na zázraky nevěřím,ale co kdyby... 🙂 ☹

slepice.slepice
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mesulka
4. bře 2009

Holky, jen vsuvka, pod touto super vtipnou přezdívkou se skrývá můj drahý choť 😀 😀 😀

simour1
9. bře 2009

Tak mně nepřijde vtipná ani přezdívka ani obsah jeho příspěvku 😠
mesulka,TM by si měl uvědomit,že za 1. je MK určený především ženám,a za 2. že jsou lidé,kteří nemají možnost nebo peníze na to,aby navštívili psychologa.Vždyť když člověka něco trápí,měl by se z toho vypovídat.A pokud není komu,tak vypsat.Já za sebe můžu jen říct,že všechno,co jsem napsala,se zakládá na pravdě.A k tomu dodat BOHUŽEL!!! Není nic lepšího než žít v harmonickém vztahu,pokud není,jsou na vině vždycky obě strany.Jenže někdy se může člověk snažit sebevíc a jeho protějšek si toho neváží.Já osobně považuji krizi v manželství za velkou životní prohru,která mě dohnala k černým myšlenkám.Naštěstí je u nás zase všechno v pořádku.Rozhodně si nemyslím,že by se trápení jiných mělo podceňovat.Znovu jsem si důkladně pročetla celou tuhle diskuzi a zjistila,že všechny příspěvky jsou dost smutné.Některé popisují,že od nich manžel odešel čerstvě,některé mají rozchod v plánu,i za cenu živoření s malým dítětem,jedna dokonce popisuje krásný vztah s mužem,který bohužel zemřel...copak tohle je nějaké plácání blbostí???!!! 😠 😕 K tomu není co dodat 😖
Snad jen to,že přeji Tobě,mesulko,aby jsi jednou nepatřila taky mezi smutný ženský,kterým se rozpadá nebo rozpadl vztah.A nemusela se vypisovat na MK ani nikam jinam!!! 😉

mesulka
9. bře 2009

Simour1 - Jak už jsem psala nahoře, my s manželem spolu už nežijeme...já nevidím nic špatného na tom, že přispívám na MK, ale někomu to asi holt vadí 😒 Je těžké být tři roky doma a nezblbnout, když jsem předtím pracovala každodenně s lidmi, takže mi ten kontakt chybí. Taky se musím někomu vypovídat, nemůžu to držet všechno v sobě, zvlášť v takové blbé době, v jaké jsme se ocitly. A vidím menší zlo v tom, že se svěřím holkám tady, než někomu jinému...
To, že mě můj muž špehuje a sleduje každý můj příspěvek, kde co a komu napíšu - o tom si myslím své, to nebudu ani komentovat.
Ale souhlasím s Tebou, že některé příběhy jsou dost smutné, z některých mrazí v zádech, ale říkat že je to plácání blbostí - nemám slov 😖 To může napsat jen člověk, který chce ublížit a je mu jedno, jake prostředky k tomu použije.

simour1
10. bře 2009

mesulka,teda já jsem totál pako 😀 Já jsem totiž na tyhle přezdívky levá a vůbec mě nenapadlo mrknout,jestli jsi sem nepsala už (hlavně že Tvůj posl. příspěvek je o pár řádků výš!!!)Fakt se omlouvám,a teď už chápu,proč byl TM takhle hrubej.Nemáš to jednoduchý,viď.Ale my dokážeme být hodně silné,to mi věř.Zvládneš všechno na 1*.Držím palce. 🙂

consti
10. bře 2009

Ahoj holky. Nečetla jsem všechny příspěvky, jen pár od cert.ova. Jednu věc trochu nechápu. Proč máte s takovýma chlapama děti? Nebo když jste plánovali rodinu, tak se ti chlapi chovali jinak? Neviděly jste jejich nedostatky nebo jste je vidět nechtěly? Nebo se prostě tak změnili?? To mi opravdu nejde do hlavy. 😅 😔.

simour1
10. bře 2009

consti,tak v mém případě jde o obrovskou změnu povahy mého manžela.Já nechápu a on sám mi tvrdí totéž,kdy nastala a proč taková změna.Podle mě to přišlo se změnou práce u něj.Prostě na začátku vztahu a v době,kdy jsem byla těhu jezdil MM po světě,doma býval minimálně a byli jsme si asi moc vzácní.Ten vztah fungoval na 100%.Jenže potom přišla změna,najednou u něj stoupli na žebříčku popularity noví kolegové-kamarádi,a je zle občas.Snažím se vše tolerovat,občas se zaťatými zuby,ale někdy se to prostě nedá.Vcelku se náš vztah už upravil,ale asi ještě nějakou dobu potrvá než si uvědomí,že jeho místo by mělo být vedle mě a dětí.Takže asi tak. 😒 🙂

consti
10. bře 2009

simour tak to je mi líto, ale snad si uvědomí, co je pro něj důležité 😉.