Vánoční focení. Máte tip na vánoční oblečení?

veroniquecz
23. říj 2022

Holky hoďte tipy na vánoční oblečení na focení. Já pořád tápu… Oblékáte děti stejně? Nebo jste oblečení úplně všichni stejně? Díky za tipy 🫶🎄🎁❄️☃️📷

g_m
23. říj 2022

@veroniquecz Dost zalezi, kde foceni je (atelier/venku v prirode) a jaky je design od fotografky. Sama fotim a deti neoblekejte stejne. Vzdy vypada super kombinace bezova/bila/cervena a vanocni karo. Napr :

veroniquecz
autor
23. říj 2022

@g_m díky moc. Mám predvybrane tyto dvě kombinace. Malá bude mít káro. A řeším, zda starší stejně nebo jinak. A já asi zelené 🤔

vladienka
23. říj 2022

Za mna urcite nie vsetci rovnake oblecenie 🙂 doladit farby, ale nie nejak striktne, proste aby sa to nerusilo.. posielam foto

veroniquecz
autor
23. říj 2022

@vladienka krásné fotky. Holcicky ale na první mají stejně satky ze?

vladienka
24. říj 2022

@veroniquecz nn neviem ci to dobre vidiet, ale mladsia ma len suknu a starsia saty, nie su kupovane ani nejak spolu, len proste karo a karo 😄

sorboni30
24. říj 2022

@veroniquecz Přesne takove tema jsem chtela založit, protože ho resim. Ve ctvrtek mame foceni Vanocni, ale venku.. Mam kluky 8 a holcicku 8 mesicu. No a ted..venku je proste vselijak. Nevim jake pocasi bude ve čtvrtek, ale v tricku je přece fotit nechat nebo v satickach nemuzu, nebo co rikate? Foceni ma trvat 20minut. Kdyby to bylo vevnitr vedela bych jak oblect, ale venku jsme nikdy nefotili..

veroniquecz
autor
24. říj 2022

@sorboni30 my fotili venku těhotenské. Měli jsme s dcerou stejné kabáty do cervena a vypadalo to super.

veroniquecz
autor
24. říj 2022

@sorboni30 jinak zkus Zadat do googlu Family christmas photo já prave zase našla spoustu “venkovních” fotek.

veroniquecz
autor
24. říj 2022

@vladienka díky moc, krásné holcicky ❤️

g_m
24. říj 2022

Určitě jedna červené a druhá to káro! Bude to vypadat krásně. Pokud by měly obě káro (bez bílého svetříku jako u fotky @vladienka), tak by se to moc bilo.

g_m
24. říj 2022

@sorboni30 Venkovní focení je vždy loterie. Může být 15° a taky na 0. Loni jsme se fotili v listopadu a dcera měla termopunčochy, šatičky a pod nimi tílko. Syn měl svetřík a rifle. Jinak tady trocha inspirace, pokud máte hezké kabáty nebo vesty/svetříky, tak určitě to.
https://www.google.com/search?q=family+outdoor+...

sorboni30
24. říj 2022

@g_m dekuju 👌

veru181
25. říj 2022

Taky zkusím poprosit o radu tady, ať nezakládám další diskuzi 🙂. Napadlo by vás, jak bych k sobě mohla sladit manžela a 2,5 letého syna k těmto šatům? Ta bílá mašle na nich není, i tak mě ale nenapadá, co by mohlo vypadat hezky (původní plán byly kostkované červenočerné košile, ale to mi přijde, že se tluče).

veroniquecz
autor
25. říj 2022

@veru181 malý červenou košili a bílé ksandy, velký bílou košili a červené ksandy.

veru181
25. říj 2022

@veroniquecz Děkuji, kšandy mě vůbec nenapadly. U toho staršího mi neprojdou 😀, ale můžu se od toho odpíchnout 🙂

veroniquecz
autor
25. říj 2022

@veru181 mě to poradila kamarádka, ale u chlapa mi to taky neprojde 😁😁