Vibrátor. Má někdo zkušenost?

saricek.b
29. pro 2009

Ahoj holky už jsem zoufalá,moc toužím pO tom koupit si vibrátor,když to oznámím manželovi je naštvaný že mi nestačí on.Ale já mám šílenou touhu zkusit jaký to je a pořád lepší tohle než byt nevěrná??Co když si ho koupím a neřeknu to doma ale kam ho uschovat??Má někdo zkušenost??

herbinaaa
28. zář 2020

@bambull podle mně je to 15 letech hodně brzo, muj nazor. Vibrator patří spíše dospělým. nedokážu si představit, žeby moje dcera v 15 letech měla vibrator a večer se pod peřinou uspokojovala

mimi1004
28. zář 2020

@herbinaaa A hlavně do 18 let je to neprodejné stejně jako alkohol. Jen teda nevím, jak to řeší eshopy. Jedině že by balíček mohl být vydán jen zletilé osobě 🤔

herbinaaa
20. říj 2020

@mimi1004 úpřimně, vůbec nevím, jak se to děllá, zda tam je nějaká věková hranice. Pro mě al epředstava, žeby moje dítě kupovalo v sexshopu hračky je šílená. Ikdyž já si je tam kupuji.... nevím jak se tohle hlídá .....

mimi1004
20. říj 2020

@herbinaaa Na sexshopech je cedule, že do 18 let vstup zakázán.

herbinaaa
22. říj 2020

aha, to ani nevím. Párkrát jsme tam chtěla jet a něco si koupit, jenže styděla jsem se. Ono ty obchody jsou většinou v nějakém nákupním centru. Představa, že tam přijdu a budu si vybírát vibrátor ...styděla bych se.

emakrul
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
emakrul
8. čer 2021
Uživatel emakrul je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emakrul.

Vubec nechápu co na tom těch chlapům vadí 😀 já teda nevím jestli přítel ví nebo neví že ho doma mám, mám ho v šuplíku se spodním prádlem, myslím, že by ho ani nenapadlo tam šmejdit 🙂

zelenaesmolda
8. čer 2021

@herbinaaa
tak si to udela rukou nebo necim jinym,v cem je rozdil?Si myslis,ze v 15 nemasturbuje?