Vítání občánků v Praze 7. Byly jste tam?

paulie
22. led 2010

Ahojky všem, chtěla bych se zeptat, zda jste některá byla s dítkem na vítání občánků na Letné v P7? Jak to tam probíhalo, na jak to bylo dlouho, apod?
díky moc, Paulie

lexxey
24. led 2010

Ahoj, taky by mě zajímal průběh "ceremonie" ... máš už, Paulie, nějaké info třeba odjinud?

paulie
autor
24. led 2010

Ahoj Lexxey, bohužel jsem zatím našla jen obecné info na stránkách městské části 🙂 Nejhorší pro nás s manžou je, že je to ve čtvrtek ve dvě, což je dost prekérní čas vzhledem k jeho zaměstnání ☹

olina
24. led 2010

Ahoj, my byli na vitani presne pred rokem 😉 . Od dvou je prvni runda, pak byva jeste tak jedna az dve, podle toho kolik je deti. Ale nekdy je deti malo a kamaradce se dokonce stalo, ze na celem jejich vitani byli jen dve miminka 😅 , u nas jich bylo asi deset.
Delka zavisi na poctu miminek. U nas to trvalo asi pul hodky.
A jak to probiha? Privitaji vas, prijde operni pevkyne a zazpiva detem ukolebavky, pak jsou deti volany na foceni do kolebky a predani darku a rodice se upisou do pametni knihy. Foti se dite v kolebce a pak spolecna fotka s rodicema. Tot vse.
Jeste nejake otazky 😉 ?

Btw. vite ze se musime prihlasit sami ze o to mate zajem, telefonicky nebo osobne u nich, sami od sebe vas nezavolaji, na to pry nemaji kapacity.

paulie
autor
25. led 2010

Oli, díky za info 🙂 O tom "samo-přihlášení" vím, ale minulý týden nám přišla domů pozvánka přímo od MČ P7 (což mě samo o sobě dost udivilo 😀). Celý víkend jsme to s manžou probírali a ať koumáme, jak koumáme, tak to prostě nestihne ☹ Sice bych tam šla s malým sama, ale zase mi to přijde takové zvláštní, abychom byli na fotce jen dva ☹
Btw - co jste měli za dárečky? 😀

olina
26. led 2010

Paulie, dost maminek tam bylo s detma sami, nebo meli s sbou babicku, dedecka, sourozence...
A nechces se nechat prekvapit co dostanete 😝 😀 , treba uz je to jiny nez pred rokem. Jako penize a zlato necekej, jso uto jen pozornosti, ale i to potesi.

paulie
autor
27. led 2010

Jee, tak hodnotné dary jsem ani nečekala 🙂
Nakonec po dlooouhém přemýšlení asi nepůjdeme - jestli to začíná ve dvě, tak já někdy mezi okolo 14:30 kojím, a pak jde malý spát, takže představa, že bychom tam někde stáli s nerudným řvoucím dítětem, já se tam snažila improvizovaně kojit a nakonec ho ještě uspávala ... nevím nevím 😀
Ale děkuju za info .-)

olina
27. led 2010

Hele, za pul hodky je hotovo a v predsali jsou sedaci soupravy, muzes si tam sednout nakojit a pak hodit ditko do sedacky ci kocarku (na ty jsou tam prichystany uzamykatelny boudy) a prcek bude chrnet 😉 .
Ale jak chces, prijdete o hezke detske knizky, plysacka, kyticku a CD s fotkama 😝 😉 .

paulie
autor
27. led 2010

ta půlhodinka by zněla skvěle ... za tu dobu bychom to zvládnout mohli 🙂 Ještě popřemýšlím 🙂
Díky moc 🙂