Z Ostravy do Olomouce - I.M.K.G.P.F.M.K.

michule
27. únor 2008

Z OV do OL

evkaa25
26. lis 2009

Ahojky.
Lili,já jsem taky nikdy nic nevyhrála.Vážně ne.Až ted.Pro mně to smskování bylo jako droga.Prostě jsem vždycky chtěla zjistit správnou odpověd.Proto tolik sms.Ještě že jeden člověk na jednom mobilu může vyhrát jen třikrát.Já bych jinak beztak hrála ještě dál. 😅
Vidím,žes mněla dneska fakticky hektické ráno.Ale hlavně,že neteř už je doma a je o ní dobře postaráno.Je to moc pěkné,že se s rodinou takhle vzájemně staráte,když o něco jde. 🙂
Já dneska pekla buchtu a k obědu jsem dělala panganiuse jako filet s bramborovou kaší.Strašně málo jim ryby.Nějak je nemusím,snad jen právě panganiuse,nebo filety z aljašské tresky.Už jsem přestala brát pravidelně těhu vitamíny,tak se snažím jíst opravdu vyváženě.Kromě těch ryb se mi to myslím daří. 🙂
No a za chvilku mám scuka s kámoškou.To se zas bude drbat. 😀 😀

michule
autor
26. lis 2009

Ahoj holky. Já dnes opět pozdě, ale poradna a obvodní a oběd dali pěkně zabrat. Tak jsem si na chvilku lehla a už jsem opět akční. Na poradně vše OK. Nástup na mateřskou přesně za měsíc. 10kg jsem přibrala, buřt jako hrom. Obvodní mi udělala EKG, řekla, že bych utáhla ještě jedno miminko na to své srdce, zrušila mi ke 30.11 nemocenskou, naskakuje mi dovolená a pak MD. 22.12 mám poslední ultrazvuk, ale jsem z toho pěkně nervózní, jeikož ostatní MUDr dělají UV častěji, jen ta moje má na všechno čas. Předepsala mi magnezko na to tvrdnutí bříška a řekla, ať se nepřepínám a více odpočívám. To nemusím chodit na poradny, to přece vím 😅 😅 😅 .Mamka vařila žampionovou omáčku a u toho jsem nesměla chybět a teď čekám na drahého, který má dodělat skříňku na šatičky pro malou. Toť vše z mého pohnutého života 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Lajci - moc děkuji za recept. Snad to zkusím. Vždycky si plánuju, kolik toho upeču a pak mám 3 druhy pečeného a 3 nepečeného a jsem šťastná a spokojená. 😀 😀 😀 😀 Jak ti je, už jsi OK?
Evi - tak jsme se s drahým pobavili, protože on mi říkal, ať se tě zeptám, kolik těch SMSek jsi poslala, že to musela být hromada a ty pak napíšeš opravuz takové hausnumero. To se opravdu, ale vyplatí. Takže máš zárověň i Lajci, dárek. Skvělé. To já snad čekám na zázrak. Asi bych měla něco malého koupit, jedině jsem se zmohla na to, koupit mladému 2 boxerky. No tak to je dar na šlak trefení. To je jako bych já dostala kalhotky, asi bych se fakt radovala.
Lili - naše rodina taky tak funguje. Naprosto stejně. Fakt. Včera hlídala malou od bráchy moje ségra. Měla po noční a byla z toho nanervy. Nevyspaná a unavená a Johanka sice nemocná, nicméně stále při chuti se bavit a ptát. Ale zvládla to. No a dnes ji má mamina. Má 4,5roku a je pořád na kaši. Takže se střídáme. Mamka ji dnes dala rady, že se ke mě nesmí přibližovat, jedině s polštářem na puse a to jsem se fakt bavila co ta malá čaramůra dělala. Kašlat chodila na záchod herečka. Je skvělé mít tak soudružnou rodinu. Taky ji budeme takhle využívat a všechny, znám to 😀 😀 😀 😀 😀 !!!!!
Takže pisatelky kuknu až budu mít hotovou obrovskou svačinu pro mlaďocha, jede totiž i tento víkend na závody, tentokrát do Zlína. Tak pište, čtěte a bďete!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

lajcikova
26. lis 2009

ahojik
tak sme od soboty uschopněna 🙂
už peču ty medove kolačky s ořišky 😝 zdenek odjel do prace tak mam klid.
my taky fungujem obdobně teda někteři jedinci naši rodiny 😠
zitra vam napišu v kolik budu v te ikey,jo michul ty maš tel.na koczi nechceš ji brnknout???at vi..........
nic jdu makat tak zitra pisnu 🙂

evkaa25
27. lis 2009

Čauky holky.
Dneska mám nějakou chmurnou náladu,tak se chystám s pejskem ven a snad mně to přejde.
Ráno mi vyskočila první dvě strie na bříšku.Na prsách je mám zespodu už dlouho a ted už jsou i na bříšku. ☹ ☹ ☹ A to jsem ve 23tt.Jak budu vypadat p oporodu??A to mažu jek vzteklá.Už od třetího měsíce.Nejdřív jsem mazala levným olejíčkema krémem z DMka-babylove a ted už nějakou dobu mažu Elastinem Q,který doporučujou porodní asistentky a bla bla bla a stejně to nepomáhá............ ☹
Dobrá zpráva je,že Trixinka snad už bude konečně hárat.Ještě tedy nebarví,ale včera vyjela na psa,který k ní čuchal,což normálně nedělá.Tak uvidíme.Myslela jsem,že bude hárat v listopadu a jak to vypadá v listopadu už to nestihnem,tak hlavně aby jsme nemuseli jet za pejskem do Brna třeba na Vánoce.To by určitě netěšilo ani jeho paníčku ani nás.I když paníčka našeho nápadníka je fakt sympatická,skvělá paní.Moc si rozumíme. 🙂
Michul,Lajci už se na vás zítra fakt těším,že se alespon na chvilku uvidíme. 🙂 Škoda teda,že se nikdo jiný nepřidal,tak alespon my jakožto zdravé jádro. 😀
Hlavně škoda,že nemůže Lili,ta je tady s námi taky dost často. 🙂 Lili tak doufám,že příště už nám to vyjde.Nebo já tě někdy přepadnu s Trixinkou. 😀 😀 😀

lajcikova
27. lis 2009

ahojik
takže u mě zitřek plati,ja už se nedostanu k pc,takže kdyby změna tak mi michul pošli prosim sms 😉
jinak sme si dneska koupila v jysku rolety na okna ,jsou bambusove a oranžove 😵 zdenek teda mrkotal ale nakonec sem zvitězila 😎 ted mi je musi namontovat 😠
takže večer juknu.zatim páááááááááá

lijank
27. lis 2009

Ahoj holčiny, v neděli mě - snad- čeká první OPU ve FN. Mohly byste mi trochu přiblížit, jak to tam probíhá???
Co sebou?? Na podrobnosti v ambul. nebyl čas.
Díky.

koczurka
27. lis 2009

AHOJ HOLKY!!!

Móóóóc Vás všechny zdravím!!!
Napište mi prosím kde a v kolik zítra je sraz???Nestíhám dočítat.
Moc se těšíme...zatím. 😵

evkaa25
27. lis 2009

Ahojky.
Koczurko srazík je zítra před IKEOU v shopingparku ve 14:00.My se taky moc moc moc těšíme na Honzulku a samozřejmně i na tebe!!! 🙂 🙂 🙂
Iijank,já chodila do Fertasu,tak neporadím,ale určo se brzy ozve někdo,kdo poradí a napíše. 😉
Lajci,bambusové rolety se mně osobně moc líbí.Mám je v ložnici.Tak ted jen aby ti je manža namontoval,co?!M?Taky to je u vás někdy otáza i mněsíců? 😅 U nás tedy jo. 😀 😀 Ale vždycky se nakonec dočkám. 😀
Hele už se na vás zítra moc moc těším.Ve 14:00budu před IKEOU nastartovaná.
Michul pisnu ti jetě můj telefon do IP.Vypadá to,že ty jsi taková spojka.Abys mi když tak pisla,kdyby se něco zmněnilo.Ale věřím,že ne a že se konečně uvidíme. 🙂

lilienka
27. lis 2009

evi-klído mě přepadněte obě 🙂 snad to příště výjde.lijank-já byla taky ve fert. a pak ve Zlíně,tak nevím jak je to ve FN.

michule
autor
27. lis 2009

Ahoj holky.....omlouvám se, ale nestíháma proto jen stručně....Zítřek platí ve 14.00h před Ikeou a moc se těším. Telefönky na sebe máme, tak se snad najdeme. Zítra povykládáme....
Všem krásný večer... 😀 😀 😀 😀 😀

lajcikova
27. lis 2009

ahoj koczi,no hura konečně si se ozvala 😵 takže zitra ve 14hod.budu stat před ikeou,snad vas najdu 😉
rolety už mam na okně a sou krááááááááásne,jen sme myslela že nebudou tak pruhledne ale neva,hlavně že jsou pěkne,koupila sem si knim ještě poštařky,zelenej a oranžovej.. 🙂
nic jdu na tel.
divam se každy večer na animal planet,na hustonskou policic,je to o tom jak zabavujou tyrane zviřata.moooc smutne ale tam maj aspon zakony na potrestani.začina to každej večer ve 19.05hod.
takže zitra achoooooooooooooj 🙂

evkaa25
27. lis 2009

Lajci,ten pořad na který koukáš vypadá dost zajímavě.Taky se na takové věci ráda dívám,ale brečím u toho i normálně,tak ted v těhu radši vynechávám.Je to mooooooc smutné.....................
Těším se moc moc na zítra!!!!!

koczurka
27. lis 2009
koczurka
27. lis 2009

Tak zítra tam budu jak na koni....teda budem 🙂 Taky se moc těším

lajcikova
28. lis 2009

ahoj 😒
tak my sme už dojeli,auto na odpis musela nas odvezt segra.jeli sme s těšina,a před nama to dvě auta napasovali do sebe,my sme ještě zabrzdily ale ti za nama už ne ☹ takže nas tam bylo nakobnec 6aut,,co do sebe vrazily.
moc mě mrzi že sme vas zase neviděla 😔 už si nic neplanuju....auto sme nechali rovnou v hranicich v servisu,oprava cca za 15tisic.a pojištovna zaplati asi jen pulku ¨jelikož je to starši vuz....no to se ještě jako zeptam na pojištovně.jak je to s tim placenim...
asi sem vam zkazila odpoleden tak se omlouvam,snažila sme se dat vědět aspon michul,,,na jine tel.nemam..
jdu si lehnout bylo toho jaksi moc dneska,pak juknu jak ste se měli 😖

michule
autor
28. lis 2009

Ahoj holky. Všem krásný večer. Srazík byl fajn. Já bych to nazvala jako dvouhodinový Ikeácký dýchánek. Daly jsme si zákuseček a džusík a kapučínko. Honzík od Koczurky je skvělý chlap, neuvěřitelné jak to letí a Evča je pěkná mamina no a druhá Evča je koblížek jako já. Takže to prostě nemělo chybu. Měly bychom toto ,, kafčo ,, jednou za měsíc spáchat, je to totiž fajt sejít se s někým, kdo má nebo měla stejný problém. Byly jsme tři a trochu je škoda, že se nesejdeme ve větším počtu. Ale snad další rande dopadne početněji.
Lajci - je to pech. No hlavní je, že jste všichni v pořádku a taková ta plechařina je druhotná, i když vím, že penízky jsou zrovna potřeba na jiné věci. Tak budeme doufat, že příště.
Koczurko - Honzík je krásné vajíčko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Ještě jsem šla do MC Donaldu, tam se dožrala a dopila a teď mi fakt není moc dobře, kdybych tak raději jela rovnou domů a nechrtila se. No jo, ale závislost na žrádle je neléčitelná. Vypadáš skvěle po malém. Jako před malým. 😉
Evi - nenadával drahý moc? Klidně mohl dojít nahoru, mohl podrbat s náma!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A stihli jste narozeninky? Nejsi krteček v kalhotkách, jsi hezká těhulka.
Lili - doufám, že příště dojedeš????? Kafe, zákusek, drby a domů. Není to lákavé?????
Lijank - nevím, jestli ti už některá holka odepsala, ale ohledně zítřeka na OPU si vem jen ponožky a protokol. Košile mají erární, píchnou ti nádhernou drogu a za 2 hodinky jdeš domů. Mezi tím ti sestřičky měří tlak a popřípadě píchnou injekci od boesti. Nemusíš se bát. Manžel půjde po dobu tvé narkózy do kabinky a pak se bude dít alchimie. Hodně štěstí.
Tak si hezky užijte sobotní večer, já jdu natáhnout nožky a do hoďky jsem mrtvý bouk. 😀 😵

michule
autor
28. lis 2009

Ahoj holky. Všem krásný večer. Srazík byl fajn. Já bych to nazvala jako dvouhodinový Ikeácký dýchánek. Daly jsme si zákuseček a džusík a kapučínko. Honzík od Koczurky je skvělý chlap, neuvěřitelné jak to letí a Evča je pěkná mamina no a druhá Evča je koblížek jako já. Takže to prostě nemělo chybu. Měly bychom toto ,, kafčo ,, jednou za měsíc spáchat, je to totiž fajt sejít se s někým, kdo má nebo měla stejný problém. Byly jsme tři a trochu je škoda, že se nesejdeme ve větším počtu. Ale snad další rande dopadne početněji.
Lajci - je to pech. No hlavní je, že jste všichni v pořádku a taková ta plechařina je druhotná, i když vím, že penízky jsou zrovna potřeba na jiné věci. Tak budeme doufat, že příště.
Koczurko - Honzík je krásné vajíčko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Ještě jsem šla do MC Donaldu, tam se dožrala a dopila a teď mi fakt není moc dobře, kdybych tak raději jela rovnou domů a nechrtila se. No jo, ale závislost na žrádle je neléčitelná. Vypadáš skvěle po malém. Jako před malým. 😉
Evi - nenadával drahý moc? Klidně mohl dojít nahoru, mohl podrbat s náma!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A stihli jste narozeninky? Nejsi krteček v kalhotkách, jsi hezká těhulka.
Lili - doufám, že příště dojedeš????? Kafe, zákusek, drby a domů. Není to lákavé?????
Lijank - nevím, jestli ti už některá holka odepsala, ale ohledně zítřeka na OPU si vem jen ponožky a protokol. Košile mají erární, píchnou ti nádhernou drogu a za 2 hodinky jdeš domů. Mezi tím ti sestřičky měří tlak a popřípadě píchnou injekci od boesti. Nemusíš se bát. Manžel půjde po dobu tvé narkózy do kabinky a pak se bude dít alchimie. Hodně štěstí.
Tak si hezky užijte sobotní večer, já jdu natáhnout nožky a do hoďky jsem mrtvý brouk. 😀 😵

michule
autor
28. lis 2009

Je to dvakrát - 😀 😀 😀 😀 😀 no teda!!!!!!! To je pro ty, které baví číst. 😀 😀 😀 😀

michule
autor
28. lis 2009

No jo, kdo nemá v hlavě, nemá ani na hlavě 😀 😀 😀 😀 😀 😀.
Pro obě Evči - http://www.mimistyl.cz/ ( v areálu Delvity a e-mail mají: obchod@mimistyl.cz )
A pak ve Špalíčku ještě jeden skvělý obchůdek, tak jsem koupila další nezbytné kousky, jsou tam i kočárky - www.olik.cz ( to je vzorková prodejna )
www.bazar-beruska.cz ( bazar dětských potřeb )

koczurka
28. lis 2009

AHOJ HOLKY!!!

Bylo moc fajn opravdu!Jsem ráda že jsem Vás viděla a pokeckali jsme.Díky Michul za chvály.Oběma Vám to mocinky sluší! 😉 😵 Lajci,to je škoda že jsi nedojela,ale snad příště se nic nepokazí.
Příště nás doufám taky bude víc.
Michul,jenom papkej,Darinka potřebuje energii ať tě může pěkně kopat do bříška aby jsi věděla že je jí tam dobře. 😉
Evko,co vy jak jste dojeli?Co manžel stihl nakoupit za tu dobu co na tebe čekal? 😀
Tak pa holky,jdu chrnět jsem utahaná jak kotě.

koczurka
28. lis 2009

Jo Michul díky za odkazy. 😉

evkaa25
29. lis 2009

Čauky kočeny. 🙂
Já se hlásím až tedka,jelikož jsme včera po srazíku fičeli rovnou na narozeniny.Domů jsem dorazila o půl druhé ráno a manžovi to ještě nestačilo,tak pařil až do pěti do rána,čímž mně trochu naštval,ale zase je to jednou za čas.......................
Srazík byl super.Honzík je sluníčko.A roste jako z vody.Je to nádhera. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Koczurka je kočka úplně jako před mimi a Michul,té bříško neskutečně sluší!A parádně jsme pokecaly.Já sebou tedy mněla manžu,tak jsme museli po dvou hodkách se rozejít.Manža byl kapku nervozní,ale vůbec nebyl naštvaný.On je maniak přes nákupy,tak myslím,že to přetrpěl statečně. 😀
Ted jdu kouknout na ty odkazy od Michul,tak zatím pa pa......

michule
autor
29. lis 2009

Ahoj holky. Je krásně, alespoň na balkóně 😀 😀 😀 😀 . Tak jsem dnes dožehlila věcičky, uvařila, uklidila a na náměstí máme dnes rozsvícení vánočního stromu, je tam i jarmark a tak se půjdeme projít.
Opět pro obě Evči - jelikož jsme se o tom včera bavily, tak na Primě byla Partie ( diskuzní pořad ) a tam opravdu mluvili o tom novém, už uzákoněném balíčku, že od nového roku budou mít maminky nižší rodičovský příspěvěk a, že je to jen kvůli tomu, že ve sněmově nemohli dojít ke kompromisu. Takže nechvásám se, že jsem měla pravdu, raději bych ji neměla, ale Punčochář ( moderátor ) to opravdu potvrdil a navíc sám má doma miminko, takže ani jemu to určitě nebylo po chuti. No a pryč s takovýma zprávama.
Koczurko - Darinka má energie za 3 miminka, to je malý živočich, ta se už snad do porodu nezastaví s tím kopaním.
Evi - tak jsme si polichotily, děkuji 😀 , taky ti to slušelo. Jo a hned jsem doma řekla drahému o tom uchování pupečníku a penězích a on normálně řekl, že to je asi skvělá věc, jen že o to m ještě neslyšel, tak se musí dovědět více. Takže teď to začne studovat a asi i my o tom budeme uvažovat. No chápeš to????? 😀 😀 😀 😀 To jste včera pěkně zapařili, jste dobří. Hlavě, že se drahý odragoval. No ne????
Tak užijte všechny krásnou neděli a večer kouknu.

evkaa25
29. lis 2009

Michul u nás je taky dnes rozsvícení vánočního stromku. 🙂 Nevím,jestli půjdu kouknout,protože manža je po včerejšku jaksi "utahaný" 😀 😀 😀 a samotné se mi nechce.Tak nevím,jestli ho ukecám,ale vždycky je to nádhera.Taková předzvěst vánioc,že už jsou opravdu za rohem.Vždyt dneska je první adventní neděle...............To to letí. 🙂
To je super,že manžel odběr pupečníkové krve hned nezavrhl.Já mám doma o tom nějaké letáky,ale určitě najdeš spoustu informací na internetu.
Já osobně myslím,že je to skvělá věc a i když to stojí dost peněz,tak je to dobrá investice.
A taky je dobré že oni ti tu krev odeberou,prozkoumají a řeknou ti do jakého věku asi by to mohlo tvojemu dětátku pomoci.Když je ten věk krátký,můžeš tu krev dát na darovací účely a neplatit nic.A třeba pomůže někomu jinému.No a když by ta krev mohla být potřebná tvému miminku po dobu několikati let,tak si můžeš zaplatit to zamrazení a krev si nechat. 🙂
S tou diskusí na Promně jsi mně dostala.Takže ty potvory tam nahoře nám opravdu seberou,co můžou.No to je síla!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠Já fakt myslela,že nás to mine. 😖Ach jo.......

lilienka
29. lis 2009

ahojky holky
tak už jsem si vytáhla adv.věnec(no věnec...je to jen rovná skleněná deska,ALE má 4 svíčky,takže to beru jak věnec 🙂 )a uvažuju,že dám i věnec už na dveře-no uvidím.Já se včera rozčilovala s tím snížením rod.příspěvků-já se vyloženě nasr...hovada staré vypelichané-drží se to koryt-prasečí chřipku na ně,at se jim rozsvítí tupcům.Jsem si zase našla nový seriál(o upírech 😀 opět a zase,ale budu s tím muset přestat-večer jsem šla zavřít psa a měla jsem normálně strach! 😀 😀 😀 ),když ta hororová romantika je skvělá,no.Jsem dnes dělala nový recept,ale jako nic moc...takové divné bez chuti a jak naschvál mi toho zbyla kopa min.ještě na 2obědy.To zase budou muka než to do sebe natlačíme 🙂

michule
autor
30. lis 2009

Ahoj holky, všechny zdravím. Tak co dnes? No jdu se vyfotit na nový řidičák a občanku a pak k ségře na oběd. Tak jsem vás chtěl pozdravit, posunout nás a zase běžet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .
Lili - prosím tě, ty přestaň číst ty šílenosti. Představa, že jsem v baráku sama a ještě mít v hlavě tento horor, šlak mě trefí. dej si třeba Danielu Steelovou, zdát se mi o takovém princi na bílém koni, tak jsem v eufórii do rána 😀 😀 😀 😀 😀 . Takže ty jsi to taky slyšela, že? Jsou to hovada, nemám pro ně slušného slova, prý neuměli udělat kompromis a včem jako? Náš stát je uadlužený jako prase a kdo dopadne nejůř? Matky, no fajn - ale chtěli by aby na ně někdo dělal, že? Ne, nemůžu se o těch..........ani bavit.
Evi - už jsme to všechno četli a teď jen zbývá naspořit!!!! A to nevím jak vyjde. Včerejší atmosféra byla skvěla. Všude voněl svařák a medovina a já si mohla koupit jen frgál. No nevadí, příští rok si to užiju - eme!!!!!!
Tak se loučím, te´d mi volal mladý ze školy, že má teplotu a není mu dobře, mě z něho šlak trefí. Doufám, že to není chřipka, to bych byla v pr......Jedu pro něj, tak se loučím a pak dám vědět.

lilienka
30. lis 2009

Michul-to není jen horor-tam jsou hlavně krásní chlapi 🙂 a ještě když chrání nějakou tu dívčinu....no to je pak vzrůšo 😀 a doma sama nejsem-je tu manža 🙂 včera jsem koukla na chůvu fajn-já měla záchvat smíchu-to se mi dlouho nestalo,ale dobře se mi ulevilo 🙂
Evi jdeš někdy na ván.trhy do Opavy?Mám program a vypadá to,že to bude dost gůůůd 🙂 Moc se těším na No name-loni byli excelentní.Ted jsem se vrátila z města a koukám-na hlavní cestě se za jízdy převrátil vozík za dodávkou-to ten šílený vítr,ale naštěstí auta za ním to stihli ubrzdit.
Michul snad bude mladý ok-podle mě to je tím teplým počasím-není mrazu na ty bacily no.Jsem se stavila k segře a ta mladší neteř je teda doma(jak jsem pro ni onehdá jela)má zánět a prý jich je ve třídě jen 7,to budou mít za chvilku volno.Včera jsem balila ván.dárky a říkám manžovi at jde vyzkoušet tričko pro tchána(mají stejnou velikost),tak ho má ok a jelikož jsem koupila to samé i manžovi,tak vím,že mu bude 🙂 V sobotu vzal manža psa do baraku...no bordel jak v tanku a to tu byla sotva 5 min.hned si divočina skočila na gauč(než ji manža stihl umýt packy),důležitě si to tu prošla a jak kývala ocasem,tak se z ní jen prášilo...no manža musel vytírat 😀
Evi,ty máš trixinku doma co?Jak to dáváte s tak velkým psem(teda aspon myslím,že je trošku větší než ta moje).Jestli se ti bude chtít,tak mi pošli pár foteček pejska at se kouknu na tu krásku 🙂 Mail bys myslím měla mít.

evkaa25
30. lis 2009

Ahojky. 🙂
Michul,vidím,že mladý zase stoná.Tak snad to nebude nic vážného a nenakazí tě.Ach ti chlapi.To zase kolem něj budeš skákat,co?Rýmečka pro chlapa je naprostá tragedie a jestli je to i s horečkama,tak žádná sranda.Tak snad ho to brzy přejde. 🙂
Jo atmosféra u rozsvícení stromku super.I když tady u nás byl jen jeden stánek se svařákem,medovinou,pivem a tak.Nic k jídlu.Jsme holt malé městečko. 😀 Ale máme u nás hladové okno přes víkend.Tak jsem si tam dala po cestě domů hambáč vegetarián.Byl super.Manža se smál,že to je teda romantika.Vytáhnu ho na procházku na rozsvícení vánočního stromku a dám si hambáč.......... 😅 😅 😅
Ještě že jsem tu Partii na Promně neviděla.To bych se zase nervla. 😠 Je to fakt děs.,co se v našem státě děje.Je to tu jeden velký bordel a když vidím,jak se ty strany předhánějí a přitom jsou jedna za osumnáct a druhá bez dvou za dvacet.Hnusí se mi volby.Stejně si tady člověk připadá vůči těm nahoře tak nějak bezmocný...... 😖 Je to fakt dost peněz o které přijdem.
Holky já mám manžu u kterého vím,že se o mně postará za jakýhkoliv okolností,i když samozřejmně do srabu se může dostat každý.Myslím to tak,že neni žádný nerobiš.......Ale představte si ženu samoživitelku na mateřské,která dostane 6800kč na mněsíc,nebo kolik to teda vymysleli.Vždyt si vemte,kolik stojí jen pleny a to všechno kolem........ 😠
Lili já mám Trixinku převážně doma.Dopoledne třeba běhá venku,odpoledne musí být vždy prochajda,alespon na hodku a přes noc je doma v pelíšku/někdy i v postýlce s páníčkama 😅 /No prostě kalsický myslivecký pes. 😀 😀 😀 😀 😀 Trixi váří 15kg a má 47 cm v kohoutku.Je to středně velké plemeno.Jak říkáme s manžou,tak je to "poslední velikost do klína" 😀 Ona je to hrozná rebelka,ale taky velká přítula. 🙂 Jak velká je tvoje Lili???
U téhle rasy je výhoda,že mají hrubou srst,která se nestříhá.Ona se trimuje.To znamená,že se vyškubává takovým speciálním nožem.Dělá se to 2-3x do roka a znamená to,že pejsci témněř vůbec nelínají!!!Takže neni problém s chlupy doma. 🙂 Žádné tu nejsou.
A po prochajdě je zvyklá,že jí tlapky ostříkáme hadicí s vodou,co máme na zahrádce,takže mi doma nedělá žádný binec. 🙂Je spousta lidí,co mi říkají,že u nás nejde poznat,že tu s námi žije pes.Ona dokonce neni ani nijak cítit.Synovec je alergik na srst a u nás často přespává a nemé problém.
Na vánoční trhy do Opavy jsme s manžou jezdívali,vždycky jeden den.Tak ještě nevím,ale jestli nám to bude vycházet,tak bych se ráda jela podívat.A kdy tam budou ty No name???By jsme se tam mohly vidět. 🙂
Tvého mailíka nemám,ale když mi ho pisneš do IP,tak ti ráda pošlu nějaké fotečky. 🙂
Všechny ostatní holčina zdravím........

michule
autor
30. lis 2009

Ahoj holky. a pak, že já píšu dlouhé zprávy, že??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Takže jsem si zařidila vše potřebné a původně jsem měla v plánu jít na noc k mamce, ale počkám do rána. Mladý půjde k MUDr a budeme chytřejší. Zatím jen spí, teplota 37 a trenér volal, že půl družstva poslal domů. V TV novinách říkali, že nejvíce postižené je ostravsko a já mám z toho hrůzu. Mám respirační roušku, stovku papírových a vitamíny, tak teď jen neztratit naději.
Evi - já mám na ně hrozné nervy. Jsem nervák od přírody a říkám mu, takové velké zvíře a neustále na hromadě. To si ze mě děláš srandu nebo co? A on má chudák strach taky o mě, vždycky to se mě vyjde a já pak lituju, vím, že za to nemůže, ale já jsem na nervy!!!!! Takže romantika u stromku???? No taky paráda. Hlavně, že jsi drahého vytáhla. My jsme to rychle profrčeli, nechtěla jsem mezi těma lidma moc pochodovat, navíc ty lákadla a já mám půst. No nevadí. Prosím tě, a kdo to Trixi škube tím nožem? Zní to stranšě, i když vím, že to je normoš. No a myslíš, že ji to dělá dobře????
Lili - takže i krásní chlapi? No hlavně, že máš fantazii 😀 😀 😀 . Ale představa, že budeš sama doma, třeba drahý někdy zapaří a ty se nepůjdeš ani vyčůrat. Tak to je masakr. Včera jsem chůvu Fajn neviděla, dnes ani Monka, ale jsem zvědavá kdo vypadne v superstár!!!!!!
Takže ode mě vše. Zítra jdu do práce vyřídit dovelenou a odevzdat nemocenský lístek, zároveň si vyzvednu ten těhu pas a pak hned píšu jak vyřídil mladý u MUDr.
Všechny ženy zdravím a čtenářkám radím - ať brzy napíšou, vůbec nevíme jak se MÁ Monča, Peťka, Gabča a Mimco!!!!!!!!!!! Lajci se ozve sama, že??? 😀 😀 😀 😀 😀

evkaa25
30. lis 2009

Michul,to se ti nedivím,že máš ted strach.Ono člověk to všude slyší a pak se bojí.To je dobře,že doma chodíš s rouškou,to by ses nemněla nakazit at už je to chřipka jakákoli........Nedivím se ti,žes na synátora vyjela.Jsou to holt nervy.A pak to člověka mrzí,že?!Ale on to určo chápe.Je už to skoro velký chlap 🙂
K tomu trimování.Ono to ty pejsky nebolí!!I když to zní strašlivě.Trimujou se v době,kdy vrchní srst už je dlouhá a narůstá srst podsadová.A ona ta vrchní srst vypadává skoro sama.Musí se jen vychytat doby,kdy trimovat. 🙂
No a já už trimuju sama!! 😀 😀 😀 Od malička jsem s Trixinkou jezdila k paní,co má psí salona a ta mi ji vždycky otrimovala.Stojí to ale dost peněz a taky času tam jezdit.No a moje teta má s těmihle pejsky chovnou stanici a trimuje sama.Tak mně to naučila.A jelikož chci ještě jednoho irčánka doma,tak i proto jsem se to chtěla naučit.Holt Trixinka je jako takové moje první dítě a udělala bych pro ni všechno. 🙂
Jinka já jdu zítra k dr na poradnu a manža má zítra narozky,tak nevím jestli bude čas přiskočit k PC,ale nejpozději ve středu jsem tu zase jak na koni. 😀 😀 😀