Žárlím na přítele, chce pauzu. Mám čekat nebo odejít?

slunicko.
4. srp 2010

Ahoj mám prosbu kdo mi porádí.Mám přítele kterýho mám ráda a on prý mě.Dvákrát jsem ho podezírala že má něco se svojí spolupracující a pak jel na víkend pracovně tak mi to řekl a já mu věřila.Ale večer se tu oběvila policie že uteklá jeho bývalá přítelkyně kousek odtamtud kde byl na pracovní schůzce.A já ho dned podezírala že je sní že je to náhoda že utekla zrovna v den kdy byl tam.Ale asi tam na tý pracovní schůzi opravdu byl to vím ale než se mi to potvrdilo tak jsem ho bombardovala sms celý víkend žárlivými.Pak přijel domů a já na nějspustila pak mi řekl že chce pauzu a promyslet si co dál a urovnat si city atd.Nevím jestli to má cenu čekat nebo se rozejít.Prý mě má rád ale nemiluje.

kveta
4. srp 2010

@slunicko. Prečítaj si poslednú vetu svojho príspevku.. Mám taký pocit, že to je odpoveď na Tvoju otázku...

naty
5. srp 2010

jeho bývalá je ve vězení nebo co? a proč s tím policie chodí k vám?? 😕

pikusa
5. srp 2010

A jako odkud utekla???????
a taky myslím,že poslední věta říká vše.....
toto slyšet já,je to pro mě jasný....na co jako čekat?? 😒

slunicko.
autor
7. srp 2010

No chodil s mladci a jeji mamka je vzdy tam posle;Zapomela jsem napsat ze jsme spolu dva mesice tak si myslim jestli je brzo na to aby se zamiloval a trva mu to dil proto nevim;Chtel od mala rodinu a starat se oni to mi rikala i jeho mamka;Chce si rozmyslet jestli chce byt sam nebo snaset ty moje nalady zarlivosti proto chce ten cas 😒

kalu
7. srp 2010

Sluníčko, nezlob se na mě, ale z tvých příspěvků a témat tebou založených tady na Koníkovi mám pocit, že ty prostě za každou cenu chceš mít jakéhokoliv přítele a z toho všechny tvoje problémy pramení. Zakládala jsi relativně nedávno diskusi o tom, jak žiješ v šíleném vztahu s agresivním alkoholikem a co máš dělat- že ho nechceš opustit, potom něco o nějakých pochybných netových známostech, už si to tak přesně nepamatuji, ale myslím že i něco o nějakém starším muži, teď tohle.....
Promiň, že ti to takhle píšu, nemyslím to zle, ale co prostě v tomhle směru zvolnit tempo- netlačit na pilu, dát věcem volný průběh, soustředit se hlavně na sebe a děti.... a třeba vám do toho života ten pan ON vstoupí. Podle mého názoru je mnohem lepší žádný vztah než špatný vztah. Už jenom kvůli klukům, nemyslíš ?
Je jasné, že když si chceš každého (po dalších nových a nových zklamáních), hned od začátku napevno mermomocí připoutat k sobě, tak to málokdo ustojí a ti chlapi raději cuknou.
Jinak co se týče této konkrétní situace, tak souhlasím s holkama, že jsi si v podstatě odpověděla sama.

danfal
7. srp 2010

Souhlas s Kalu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!