Která jídelní židlička je nejvhodnější od cca 6 měsíců?

dusanlucka
26. pro 2017

Ahoj, chtěla bych se zeptat která jídelní židlička je nejvhodnější cca od 6mesicu které máte vyzkoušené a zaručene v jednoduchosti dekuju za info

japona
26. pro 2017

Když dítě sedi, tak jakakoliv. Za mě doporucuji pro zacatky ikea - nejlepší poměr cena/výkon a dobře se to myje..🙂

ajja87
26. pro 2017

Jj,taky doporucuji ty z ikei.Mame doma klasickou drevenou,ale u obou prarodičů tu ikeackou a musim říct, že to je nejlepší volba!!!

summer2012
27. pro 2017

Máme taky ikea a super, ale přijde mi že je lepší až později, v šesti měsících jsme spíš využívali polohovatelnou...v 7 měsících jsme byli na dovolené kde byla ta ikea a přestože už celkem seděl, musel ho v ní vždy jeden z nás přidržovat 😉

lucyp13
27. pro 2017

Za me Teda ikea nee...nemá nic pod nozickama,takze diteti visí dolů jak panakovi,dceri byla v roce a půl mala ( a to je hubena) a chtěla si do stoličky lézt sama..my meli lehátko a pak dřevěnou po nas,jde z toho udělat i stolecek,dcera si tam sama vlezla a supr.. nebo koupit rovnou tu rostoucí (jitro,stokke) s baby upravou

nafuka
27. pro 2017

máme Chicco Polly z druhé ruky, je polohovatelná a nožky dolů nevisí.

luj89
27. pro 2017

Peg Pérego prima pappa zero 3 je i pro nesedici, navic je krasny 🙂. pak je pro nesedici Chicco polly.

jipe
27. pro 2017

My máme caretero bistro - polohovatelná, stabilní,nožky dolů nevisí, pryč jsem jí dávala až ted, ve dvou a půl letech syna

z_kopretinka
27. pro 2017

Chicco polly. Pokud dite neumi samo sedet a udrzet se v sedu rozhodne neposazovat. Tato je polohovací.

g_m
27. pro 2017

Joie Mimzy Snacker a nemůžu si ji vynachválit! Polohovací, dobře se udržuje a vůbec za tu cenu super.

dusanlucka
autor
1. led 2018

Dekuju za rady malá my ještě nesedí ale už začínáme dávat příkrmy a chci ji učit na zidlicce

ines76
1. led 2018

@dusanlucka my meli Fabulu, malej dlouho nesedel, tak mi vyhovovalo, ze se da sklopit do pololehu. Ze by byla extra jednoducha to ne (jako je treba ta ikeacka), je tam ten polohovaci mechanismus, ale normalne umyt se dala, kdyz bylo potreba (casto 😝 ). Hlavne ze byla pro malyho pohodlna a bezpecna.

nedbi
1. led 2018

Doporucuju od stokke tripp trapp, je to rostoucí židle a dá se koupit i takové jakoby vajíčko pro malé deti. Jsou sice drahé, ale daji se koupit z druhé ruky. My jsme třeba kupovali přes eBay. Navic se na ni deti naučily brzo sami lozit a kdekoliv si ji pristavit a podat si, co potřebuji.

luj89
2. led 2018

@dusanlucka dokud jeste sama nesedi, tak do nepolohovaci zidlicky urcite nedavej.Pokud nechces kupovat polohovaci do lehu, tak zatim krm v naruci nebo v lehatku.