Jídelní židličky. Kterou?

europa00
7. únor 2023

Holky už mě deka nákup
Jídelní židličky malý už začíná sedět teď má čerstvé 6 měsíců, ale absolutně nevím jakou. Našla jdem tuto a cena ok foto prikladam, ještě jsem zvažovala peg perego ale zbytečně dráha ns to jak se ji pak koupě ten potah a starší vyjde na 2000 a tahle vyjde nová na 2000 tak si říkám ze by mohla stačit pro jedno dítě. Přesto ze mi malý nechce začít jist prikrmy 🙏😕 jen kozu kozu 😂😂

europa00
autor
7. únor 2023
slunea
7. únor 2023

Mě osobně tyto neskladné věci moc neoslovují. Pro dvě starší děti jsme měli IKEA Antilop, byla super, moc nepřekážela a hlavně se dobře myla. Teď pro třeťátko mám Stokke s baby setem, co se týče překážení, tak je to jako normální židle, takže ideál, a oproti antilopě má prcek podpěru nohou. A až povyroste, baby set prodám a židle mu zůstane až do puberty.

slunea
7. únor 2023

Pokud nechce, tak bych jej nenutila. Až dozraje, tak se po jídle začne natahovat sám nebo se na tebe hladově koukat, když jíš. Do roka je dítě "kojenec", protože se hlavně kojí. A pevná strava jsou "příkrmy" jako přídavek k tomu kojení... Takže žádný stres, není to závod ;)

emillyhk
8. únor 2023

My máme podobnou židličku, jenom je to značka Scarlett. Potah se dá sundat a otřít, židle má polohování z lehu do sedu i několik úrovní do výšky (to hodně oceňuju, když potřebuju odběhnout třeba do koupelny - dám ho skoro až na zem). V případě potřeby se dá složit jakoby naplocho, takže nezabírá skoro žádné místo. Syn v ní ještě chvíli bude, má nosnost 15 kg, ale už vybíráme dřevěnou rostoucí židli. Takže u nás nakonec několikrát denně funguje přes rok a půl.
S příkrmy se netrap. Dál nabízej, nevzdávej to, ale počítej s tím, že spíš jenom ochutná. Pokud prospívá, není důvod se nervovat 😉

europa00
autor
8. únor 2023

@slunea já nezávidím určitě ne jen kszdy furt něco o Imuno okna ze by se mělo něco zavádět pravé kvůli reakcím v Imuno oknu do Togo 6 měsíce… určitě ho nebudu nutit jen se ptám jestli nabízet nebo vyčkat… narovinu sestřenice dětem nic poradně nedavala s furt jin všechno milovala decka zubu jak blázen a vše rozmixované jak pro kojence 🙏😕 přišlo mi to
Tehdy hodně divne 😕 mYsleka jsem si své o tom … potichu 😂ale proste nechtěli nebo neuměli kousat přitom stravu měli zavedenou už delší dobu.

journals
8. únor 2023

A co spíš vzít rostoucí, když vybereš kvalitní tak jí máš na deset let. Ne jen na rok

mourovatakocka
8. únor 2023

@europa00 Já mladšího přikrmovala v miminkovskem lehátku, jak se posadil, šel do antilopky. Ale obecně bych nespěchala, pokud nejeví velký zájem o tvoje jídlo, bude z toho akorát stres. Nech ochutnávat od sebe a časem si na to přijde sám.

zelenaesmolda
8. únor 2023

@europa00
ja bych hlavne nekupovala novou zidlicku,zbytecne vyhozene penize,koupis za zlomek ceny z druhe ruky.
Jinak Peg perego jsme meli kocar,byl super a kdybych tenkrat mela penize tak koupim i tu zidlicku.Mrkni se na fb na skupinu Peg perego produkty pro deti,treba ji nekdo bude prodavat 🙂

dasipe
8. únor 2023

Taky jsem teď řešila jakou pořídit. Nakonec se mi nejvíce zamlouvá Kinderkraft yummy

krisstina93
8. únor 2023

My mame úplně obyc z ikea, už v ni sedi třetí dítě, je skladna a dá se celá osprchovat, když ji dítě zadela :D

hannyss
8. únor 2023

jestli už sedí, tak bych šla do roustoucí - Jitro, Lidl... u ikea nám nevyhovovalo, že si nepodloží nohy, u té obyč teda. Jinak rostoucí vydrží dlouho...

europa00
autor
8. únor 2023

@zelenaesmolda ne peg perego pravé vyjde na 2000 stará s tím ze už se ji koupě potah nebo brzy začne a tahle stojí 2000 nová a umí s podstatě úplně to stejné co se polohová i tyče … ano sana nesnáším takový plast ale pokud si bude více s jídlem hrát než jist ze začátku tak pitevuhi něco kde ho připoutám a něco stabilního… první dN měl tu dřevěnou bez poutani … proste sedl nskrmils jsem ho a šel ven. Tento bude složitější 😂😂

europa00
autor
8. únor 2023

@mourovatakocka no to vůbec hned jede brisaky nechce byt v té pozici takže to lehatko mám k ničemu a budu prodávat 🙏🙈

zelenaesmolda
8. únor 2023

@europa00
Tak zase ji pak muzes prodat

lovemusicsun
8. únor 2023

My jsme měli Joie Mimzy. Obě dcery v ní jedly od těch šesti měsíců do cca dvou let, pak šly do rostoucí. Mladší trochu dřív, protože jí záviděla starší.
Osobně bych podobnou židličku koupila. Asi 14 dní jsem mladší krmila v lehátku a strašné. Je u země, blbě se čistí.. Tady jsem holky posadila, měly pultík a brzy jedly samy. Samozřejmě u toho udělaly bordel, ale pak se vše jednoduše sundalo, umylo nebo dokonce dalo do myčky a bylo.
Židlička se jakoby složila a ke stěně, tak tolik místa nezabrala. Koupila bych ji asi z druhé ruky, nová je zbytečná.

mourovatakocka
8. únor 2023

@europa00 To je lumpík 😁 Tak z něj bude sportovec.