Komoda HEMNES-Ikea - přebalovák. Kde jste na ni pořizovali nástavec?

janinne7
30. říj 2021

Ahojky, mame doma komodu z Ikei a resime ted na ni nastavec. Je tu nekdo kdo ji ma taky? Chci se zeptat, kde jste nastavec na prebalovak porizovali? Nasla jsem nejake, ale cena je pres dva tisice a to se mi dat nechce. Moc dekuji

jana_zofie
30. říj 2021

Ja na MALM proste jenom polozila prebalovaci podlozku (tu vetsi, s "U" prurezem). HEMNES by mel mit podobne rozmery, tak bych to taky zkusila takhle "na prasaka"?

barmil
30. říj 2021

@janinne7 dala jsem na ni jen tu pogumovanou podložku z ikea, zadny nástavec, na miminko uplne stačí a pak už ho tam stejně prebalovat nebudeš, zacne se otáčet a lézt a konec..

jana_zofie
30. říj 2021

@barmil az se zacla otacet, otevrela jsem horni suplik. Zatimco jsem prebalovala dite na brisku, preskladavala mi ubrousky, plinky a kremy na zadek a skoro se nehla. Cumakem napred tam skoro zahucela jen jednou, ale chytla jsem ji. Navic, dite v supliku neni zas takovy problem. 😁

barmil
30. říj 2021

@jana_zofie vidíš, já na tom odchovala dvě děti, 12 a 1, a dát je hlavou ke kraji mě nikdy nenapadlo.

ellyem
30. říj 2021
janinne7
autor
31. říj 2021

@ellyem moc moc dekuji

dandaa
31. říj 2021

Nechala jsem si uriznout prkna v Hornbachu a doma muž sešrouboval. Přebalovací nástavec a podložka, jinak bez nástavce na prd . U syna v plném provozu 2r a u dcery bude také minimálně do dvou let .

janinne7
autor
31. říj 2021

@ellyem mohla nych te poprosit o fotku jak to vypada na te komode jestli nevadi ♥️

janinne7
autor
31. říj 2021

@ellyem dekuju moc ♥️ Mas to teda prenadherny 👍🏽💖💖💖💖

janinne7
autor
15. lis 2021

@ellyem ahojky tak ksem objednala podle odkazu a bohuzel mi tam prebalovak nesedne, ale myslim he to pujde seriznout. Take jste ho museli riznout???

ellyem
15. lis 2021

@janinne7 Nene, nic jsme neřezali. Přítel na tu zadní desku udělal dírku dál (o to, o kolik to přečuhuje) 🙂 Pak to sedne krásně 🙈