Láhev na pití. Máte tip?

pe_ma
3. zář 2022

tohle je fakt zoufalstvi! evidentne sem narocna 🙈
🧋termoplechovka orion je super, jen to vicko se fakt debilne cisti, takze letela
🧋termoska b*box mi obe! protikaji kolem brcka a nekolikrat sem si vytopila batoh takze jsou taky pryc
🧋 rezignovane sem koupila obyc zdravou lahev a dite behem par dni rozflakalo 2 vrsky, kdyz to ma bez vrsku, zapomina to zavirat - opet vytopeny batoh a jeste navic je to pitko vsim pak opatlane 🙈

takze! potrebuju lahev, nemusi byt termo:
❗kterou dite hned nerozmlati
❗ktera tesni!
❗jde dobre umyvat (idelane mycka)
❗kterou zvladne obsluhovat i maly dite!
❗brcko/pitko, aby se z ni dalo napit za jizdy v aute
❗a jdou na ni idealne sehnat nahradni komponenty
❗je lehka a obem 400-500ml

koukam na nalgene, ale jeste sem nenarazila na zadne video, kde by bylo videt, jak ty vrsky fungujia vypadaji

dobra ma bxt klean kanteen, ale tam neni ten sumel nijak,zakryty a ta cena je fak vysoka :(

hrnte to na me!

elesse
3. zář 2022

Za me je nejlepsi b.box s pitkem, klasicka plastova

malanoha
3. zář 2022

U nas se osvědčila tahle.. Davam do mycky, v batohu bez nehod, náhradní díly lze lehce dokoupit. Maji spoustu barev, vzorů a velikostí.

vladienka
3. zář 2022

@malanoha chcela som poslat presne tuto, je najlepsia

martiniquest
3. zář 2022

@malanoha taky mame tyto, od Albi. Vyrabi je i Baagl. Zkusili jsme jich hodne a tyto mi připadají nejlepsi.

mishka87
3. zář 2022

@malanoha my máme podobnou, ale Albi. Podobné prodávají i na Pexo od značky CoolPack, kde vyjdou velké ani ne na 200 Kč. Do myčky jí sice nedávám, ale určitě ji v pohodě přežije. Nejhorší láhve jsou s brčkem či jakýmkoliv cucakem.

kejtyna
3. zář 2022

Za mě taky ta ion8 z fotky výše.. nejlepší láhev co jsme kdy doma měli, má ji dcera do školy i já.. neteče, neplesniví, dobře se z ní pije.. už ji teda dcera rozbila - ale při blbém pádu na beton - praskla..

daasqua
3. zář 2022

@kejtyna Mohu se zeptat, jakým způsobem se čistí ten vršek? Vždycky se u podobných lahviček děsím, jak to tam plesniví - tady je to tedy v pořádku? Tam je takové vyměnitelné brčko nebo fixní pítko? Děkuji

kejtyna
3. zář 2022

@daasqua já to dávám do myčky a stačí to, ale jinak určitě nějakou tou užší štetkou na lahve bez problemu si myslím.. je tam fixní pítko taková “vyvýšená díra”, která se zacvakne tím vrškem a fakt to drží a neteče..

daasqua
3. zář 2022

@kejtyna Super, díky. U jedné flašky od Rotho je taky takové vyvýšené pítko, co se dobře myje a uzávěr to zacvakne, ale dceři se špatně otevírá, musela jsem vždy já.

kejtyna
4. zář 2022

@daasqua nevim kolik má dcera, já to té své pořizovala poprvé až tak v šesti letech, ale měla to v té době dcera kamarádky - tři a půl měla a v pohodě si to otevírala i zavírala sama..

daasqua
4. zář 2022

@kejtyna V létě jí byly 4. Teď máme většinou ty Waterrr, tam je otevírání v pohodě, akorát se brzy urve.

kristymaty
5. zář 2022

@pe_ma Za nás teda rozhodně Zdravá lahev. Syn měl ve školce tři roky, dokupovali jsme jen nová pítka za 20 korun a teď má větší i ve škole a prostě super. Neteče, dá se vyvařit, do myčky , horké, studené, prostě bezva. Druhému synovi až odroste také jedině Zdravou lahev. 👌

eva267
5. zář 2022

My máme tyhle už tři v různých velikostech a jsou fajn. Dávám je normálně do myčky.

https://www.datart.cz/lahev-na-piti-g21-kxn-113...

syslounek
5. zář 2022

My máme láhve Oxy clik, spousta pěkných vzorů, princip jako na první fotce jsme spokojeni, jen se nesmí zapomínat na pojistku, 2x mi vytopily tašku, protože jsem je nezajistila. Čistí se dobře, myčku nemám, takže nevím jak v ní. Jinak termosku jsme dostaly značku Pura, tam vím, že se dají dokupovat různé vršky, ale taky se mi u ní stalo, že protekla. Ne že netěsní, ale víčko se o něco v tašce zaseklo a pootevřelo.

pe_ma
autor
25. zář 2022

@kristymaty tu mame, ale po tydnu krupnul 3x vicko a bez nej mi to prijde "ble" jsk se na to vsechno chyta a vsude to vali. plus to teda zapomina zavrit :(