Pleny. Jaké značky používáte?

6. led 2024

Holky jaké používáte značky jednorázových plen? A jak jste spokojeně? Já teď viděla od feedocz že mají svoje pleny nemáte někdo zkušenost? Případně typ na velikost 4 aby byly pokud možno cenové dostupné?Děkuji

kelerub
6. led 2024

Dada

krisstina93
6. led 2024

Dada, babylove a teď sem objevila v Kauflandu, mají celkem levne a nejsou úplně nejhorší (myslím bevola). Dřív sem brala z Lidlu, ale tam šla kvalita nějak hrozne dolu.

marselina
6. led 2024

nejvic nam vyhovuji zlate dada pants

misaa56
6. led 2024

Bebelo z Dr Maxe 👍

chlapecektehu
6. led 2024

Pampers premium care, vydrží neprotečou. Zkoušela jsem dada, Bella happy, z Lidlu a Albertu plus Rossman značku a za mě teda samá hrůza

lilian2111
6. led 2024

Pampers premium care

veunka17
6. led 2024

Babylove z DM

lucifux
6. led 2024

Babylove DM, teď jsem tedy byla nucena koupit Dáda a přijdou mi tvrdší. Ale kdybych mohla, tak kupuji pampers premium care.

petrab13
18. dub 2024

taky stále hledáme optimální, protože přes noc se dost často stává ,že proteče a pak je malá opruzená...navíc jak píšete, taky mi některé značky přijdou tvrdé a je z nich dodřená :( nechápu jak to vyrábějí

autor
19. dub 2024

@petrab13 ze zacatku jsme meli huggies ty meli kapsicku jskoby na zadecku tak to vse zachytilo sle cena pro nas silena tak jsme ted uz dyl na plenach z rossmanu 80 ks za 275 kc. V alci jinak za 319 a za nas super

petramana
19. dub 2024

babylove DM, u prvniho syna plenky i ubrousky Lupilu z Lidlu, ale ted u druheho se to nedalo pouzivat - z plen se maly osypal a ubrousky ted delaji uplne jine, spatne se s nimi utira...takze pouzivame Babylove z DM a pohoda

hankali9
26. dub 2024

@petrab13 nám sedí plenky moltex. jsou k pokožce šetrné, ta strana u zadečku je z bavlny a je měkká a mají i vysokou savost..za mě nejlepší,co jsme měli

linusha
26. dub 2024

My jsme měli Bebelo, které střídáme s baby charm, magická, free life for BeBe cash, Fred And Flow