Přechodný fusak. Máte tip?

nika110818
28. bře 2022

Ahoj. Prosim, nemate nejaky tip na dobry prechodny fusak do sportaku? Dceri je 10 mesicu a hledam neco na obdobi, ktere asi pomalu nastavu, kdy na zimni fusak to uz nebude kvuli vedru, ale jeste nebude ani tak horko, abych ji dala jen decku. Jedine reseni mne zatim napada jen ji vic obleci a dat jen deku, ale nejaky ne moc hruby fusak by se mi libil taky. Diky. 😊

shirilka
28. bře 2022

@nika110818 Mám přechodový fusak od značky Emitex, jsem s ním spokojená. Loni jsem ho měla v kočárku od jara do podzimu, v létě jak byly ty největší vedra tak šel ven, ale jinak pořád 😄 Uspávala jsem kolikrát už v 7rano a to je u nás i v létě docela zima, deku mi zkopaval dolů.

emillyhk
28. bře 2022

@nika110818 My máme zimní Petit&Mars, ale je spíš přechodový. Na podzim (synovi v té době cca 9m) jsem ho oblékla míň, v zimě nabalila nebo dala ještě deku. Teď na jaře ho vyndávám na odpolední procházky, dopoledne ho dávám. U nás hodně fouká, takže pocitová teplota je výrazně nižší 🙈

martiniquest
28. bře 2022

Pinkie

emamaira
28. bře 2022

Mám jarní fusak Pinkie, je super. Už ho mám na druhé dítě a pořád jako nový. Celá horní část lze odepnout, takže když je hodně teplo, zůstane z něj jen podložka, což se hodí hlavně když je třeba ráno zima a dopoledne se oteply.

elesse
28. bře 2022

Ja mam od Aesthetic a pouzivam jen ten, v zime jsem davala pokazde kombinezu, aby mohl syn ven

areh
28. bře 2022

Jarní fusak jsme nikdy neměla. Oblíbila jsem si nepadací deku. Přiváže se ke kočáru a nespadne

michaela666
28. bře 2022

Navrstvila bych oblečení a pokud už se trochu pohybuje nebo sedí, pustila bych jí na zem objevovat. Pak stačí jen deka na přikrytí.
Dělala jsem to tak na podzim. Přechodný fusak mi přišel zbytečný, raději jsem si pořídila vlněnou deku. Kdyby se nějak víc ochladilo, vrátíš zase zimní.

mishulka92
29. bře 2022

Aesthetic a spokojenost