3 měsíční holčička náhle špatně jí. Máte zkušenost?

honeybunny1982
25. čer 2010

Moje 3 mesicni miminko do nedavna jadlo za 2, porad jse mela strach, abych ji neprekrmovala, vypila i 800 ml za den pri vaze 4 kg. Na jednu davku vypila 150 ml a mely jsme problemy vydrzet 3 hodiny do dalsiho papani. Bohuzel vse se najednou menilo, mala v noci aspi az 10 hodin a rano vypije max 120 ml a pak tak cuca po 100 ml, nekdy i min, za den vypije tak 650 ml, coz pri vaze 5,5 kg je malo. Holky nemate s tim nekdo zkusenost? Mala je hodna, neplace, proste jen nechce jist. Kaka denne, nekdy i 2x, ale to malokdy, pocurane plenky taky ma, i kdyz uz ne tak, jako pred tim. Dr rika, ze to nic neni, kazde dite je jine, pry predtim prochazela ruztovym spurtem, ale me se to nezda. Vzdycky ji pripravim 150 ml a co nedopije ji nekdy nabizim a vetsinou to vypije tak za hodinu. diky vsem za radu

strouzek
27. čer 2010

ahojky my máme to samý, jsou nám 3 a půl měsíce, malá je puclík skoro 7 kilo donedávna jedla parádně ne že by jedla nad míru ale teď jí rozhodně pod míru. myslela jsem si že je to teplem že nemá tolik hlad ale ona tak jí už poslední týden a to nebylo moc teplo, podle tabulek na sunaru by měla jíst 5x denně 235 ml ale ona např. včera snědla dopoledne 2x 120 a odpoledne 120+90 a večer 150. se spaním to máme stejný, ale to jsme tak měli i předtím že jsme spali celou noc a hodně i přes den, malá byla vždycky spáč ale teď spí snad ještě líp. každopádně to moc neřeším spíš než to že je hladová mě štve že vylívám sunar 😀 neboj kdyby měla hlad tak si řekne 😉 já si u nás třeba i myslím že je to už zubama, malá byla 2 dny hrozně neklidná, slintá neskutečně a zklidnila se jen po namazání dásniček, vše okusuje, divně si dře o dásničky flaškou a někdy si i cpe flašku do koutku pusy tak třeba to u vás jsou taky první příznaky zoubků

honeybunny1982
autor
10. črc 2010

Ahoj, no ja uz jsme uplne na nervy, mala v noci neji vubec, spi od 8 do 5 do rana a pak vypije 100, to preci neni normalni. pres den do ni mliko tlacim, nekdy vypije davku az na trikrat, ale vetsinou vypije 100 a za hodinu zbytek, tech 50 ml. vy aspon mate peknou vahu, my mame 5,5 kg ve 3 mesicich, je o na palici, nekde jsem cetla, ze miminko muze mit nedostatek zeleza a proto spatne papa, a to se da zjistit z krve,jenze mala neni v cesku pojistena, bydlime v cizine a tam zase na to dlabou

jitulisek
18. črc 2010

tak koukám, že tříměsíční holčičky jsou asi všechny stejné. Já teda kojím,takže nemám přehled kolik malá vypije,ale dřív jsme jedly cca co dvě hodiny a vždycky mi uplně vysála prso, ale posledních pár dní si jen trochu cůcne a začne sledovat vše okolo a pije jen pár minutek. Máme 7 kg a od poslední prohlídky v šesti týdnech jsme přibraly 2 kg,takže bude vše asi OK.Kaká, čůrá,ale prostě ta nejistota, jestli je dost napapaná,aby nebyla dehydratovaná apod. Však to znáte. 🙂 Myslím, že by si řekla, kdyby měla hladík,ale ona je moc hodná a ani nepláče,když má hlad. Že chce papat poznám, že začne mávat ručičkama a tak zvláštně funět. Ale vypadá jako spokojené miminko, takže zatím to moc neřeším. 🙂