9týdenní dítě odmítá lahvičku s Nutrilonem, poraďte

martinaam
5. únor 2015

Ahoj. Mám 9týdenní holčičku. do minulého týdne jsem ji kojila,ale pak najednou se mi přestalo skoro dělat mléko ☹ takže ji dávám nutrilon 1. Ze začátku ho pila uplě bez problémů, ale včera začala hrozně plakat pokaždé když jí lahvičku dávám. Nakonec začne pít,ale je u toho dost neklidná a nejí tolik. opravdu mě to dost trápí a nevím co s tím teplotou mléka to není lahvičkou také ne. prosím o Vaše rady a zkušenosti. Děkuji

zulitvi
5. únor 2015

Růstový spurt? Nebo co zkusit změnit mléko? Prdíky ji netrápí?

ashley11
5. únor 2015

Určitě bych zkusila jiné mléko. Ten nutrilon dětem nechutná. My jsme ho dávali taky, přesně jak píšeš, malej nám ho pil tak týden a pak zásek a nechtěl... Snažil se ho ze sebe i vyzvracet a v tu chvíli mi došlo, že změníme mlíko. Přešli jsme na Hipp a paráda. Už jsme na Hipp 3 a jiné mlíčko nechceme 🙂. Takže určitě změň...

aklin
5. únor 2015

@martinaam zkus změnit mléko. Mám zato, že budu taky zkoušet mléka, ze zdravotních důvodu nebudu moci kojit, takže to bude boj. 🙂

svetlus_pepca
5. únor 2015

Taky bych zkusila změnit mléko, zřejmě jí jen nehutná 😉 Já kupuju v Rossmannu od té jejich značky Babydream a jsem naprosto spokojená. Bylo to první mléko, které jsme zkusili a už jsme u něj zůstali. Žádné problémy a navíc perfektní cena. Zkus to a uvidíš, že to bude dobré 😉

martinaam
autor
5. únor 2015

děkuju Vám za rady zkusím tedy jiné🙂 a pak dám vědět 🙂

magda172015
5. únor 2015

Myslim ze je to tou zmenou z prsu na savicku..i kdyz sou vymakany tak prso to nikdy nebude 😒 kdyby ji to nechutnalo tak by ti to vyplivovala a za zadnou cenu by si to nenechala narvat,mimco neni hloupe a pokud mu neco nechutna vypada to jinak...myslim ze si jen musi zvyknout...a ty taky naucit se drzet pod spravnym uhlem a pod coz samo nejde takze nezbyva nez vydrzet a bojovat 🙂 ale zkusit zmenu mleka taky moznost 😉

martinaam
autor
9. únor 2015

Děkuji Vám za rady. Mléko jsem změnila a malá ho opravdu neodmítá 🙂 jen musím vždy dávat nejdřív lahvičku a pak na dopapaní prso začínat prsem není moc dobré pak opravdu lahvičku moc nechce 😒 jinak jsem se chtěla zeptat jestli jste nedopité mlíčko vylívaly nebo jste ho znovu ohřály? používám teď hipp a tam nic o tomhle nepíšou nutrilon se nemá ohřívat znovu a musí se spotřebovat do dvou hodin. Teď už máme jen jeden problém a to úplně suchou vyrážku na tvářičkách vypozorovala jsem že Amálce vadí vlastní slzičky. ☹ poraďte mi čím jí to mám mazat zkoušela jsem už různé přírodní oleje ale nic moc 😒