• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ako dlho ste dieťaťu mixovali stravu?

7. října 2012 
Ahojte mám 13 mesačného syna a nechce papať nemixovanú stravu :frowning2: :frowning2: do kolko ste mixovali?dakujem
27. zář 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi do jednoho roku. Ale každé mimi je jiné - je to fráze, ale je to tak. však on začne. Něco mu zachutná a bude to chtít ukousnouta už to pojede :wink:
27. zář 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nemixovali, jen mačkali vidličkou :slight_smile: neboj, ono to přijde.
27. zář 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@belusa Tak to jsme na tom stejně.Našemu už bylo 14 měsíců a pořád mixuju.Když chce,ale papat s náma,tak to ukousne cokoliv. :wink:
28. zář 2012 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@belusa u nás stejně jako @palomitacheca od začátku pouze mačkání vidličkou. ale setkala jsem se s holčičkou, které ještě v 1,5 roce dávali dětské skleničky hrubší konzistence (né s kousky) a banán škrábali lžičkou. teď chodí do školky a tam musí jíst to, co ostatní. takže se to v určitém věku také naučila.
28. zář 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@luisina
@palomitacheca
@citun
@beruska24.9. no len ja ked mu to pomačkám s vidličkou tak sa na to len pozrie a ani neochutná malý vychcanec
28. zář 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@belusa Dneska měl k obědu bramborovou kaši s uzeným masem a to by jste koukali jak dlabal. :slight_smile: Maso jsem krájela na malé kousky a měl porci jak pro starší dítě!Jsou to prostě potvůrky :wink:
28. zář 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@citun - také jsme nedávno měli k obědu uzené, k tomu brambory se zeleninou. Malé jsem uzené dávat nechtěla, tak jsem ji na brambory se zeleninou dala Lučinu. Snědla pár lžiček a že už nechce. Jsem si říkala, že asi nemá hlad.... Nandala jsem si porci sobě a než jsem se nadála, hrábla po mém kousku uzeného a jak baštila :grinning: :dizzy_face: Jsou to potvůrky, jen to na nás zkouší :wink:
28. zář 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@citun
@beruska24.9. baby údené???to sa nebojíte??? :wink: :wink:
29. zář 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@belusa Kdepak čeho,už je velký.Starší děti v tomhle věku už jedly úplně všechno. :slight_smile: Myslím,že se to dneska s tou opatrností přehání. :wink:
29. zář 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Nikdy, jen jsem pomačkala vidličkou.
29. zář 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@belusa - souhlas s @citun , a navíc, nejí to denně (konkrétně uzené ochutnala zatím jen jednou)
u starší jsem to ´´až moc´´ hlídala do 15m., pak se to ´´zvrhlo´´, až jsem si někdy, po všech různě přečtených info, připadala jako macecha. přesto jsou jídla, která jsem ještě ochutnat (nebo některá max. ochutnat) nedala. a když to vidím po nástupu do školky, co všechno dostanou k jídlu.....
u mladší už nikde nic nečtu, max. se zeptám na něco (pro mě) potřebného, jinak se řídím podle sebe.
29. zář 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mixovala jsem snad jenom měsíc po zavedení přkrmů. Pak jsem začala mačkat. Takže tak do 7 - 8m. Maso trochu dél.
7. říj 2012 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
začali jsme přikrmovat až v roce, takže jsem nikdy nemixovla :slight_smile:
7. říj 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek