Existuje ohřívačka lahví na 40 stupňů?

cherrinka87
11. zář 2017

Ahoj holky,

Projela jsem cely net, ale nic nenašla. Existuje ohřívač láhvi nastavitelný na 40 st? Nebo proste na stupně ? Výrobci to trochu nedomysleli, vodu to ohřeje na 37 a když přidám UM, tak se to ochladí. Zatim mixuju vodu z termosky a studenou, ale to me nebaví😀 Dekuji

majdaptak
11. zář 2017

Ahoj, já mám tenhle a je nastavitelný na 40, 70 a 100°C. Ale stejně to většinou ohřívám na plnej ceres a hlídám nebo zchladim studenou 🙂 https://www.slune-cz.cz/topcom-ohrivac-detskych...

cherrinka87
autor
11. zář 2017

@majdaptak Dekuji 🙂. A za jak dlouho ohřeje vodu na 40 st?

sirka1
11. zář 2017

Já jsem před 14-ti dny koupila tu konvici 5v1 od Gorenje, jak tady na koníku byla sleva. Teplotu vody si nastavím kolik chci. Takže večer naleju vodu do konvice, ta se převaří a pak mi to až do rána udržuje teplotu, kterou jsem si nastavila. Zároveň se v tom dají sterilizovat lahve. Sice byla ta konvice dost drahá a jelikož je skleněná a my máme tvrdou vodu, musím každou chvíli čistit, ale jinak jsem spokojená.

sasui1
11. zář 2017

Ja si koupila obyc ohrivacku baby ono (jsou to teda uz 4 roky) a tam se dala nastavut teplota od nejakych 25 do 100° byl tam maly displej. A urcite nebyla nijak draha ;)