Jak by měl vypadat jídelníček u 6měsíčního kojence?

pat14
20. srp 2014

Dobrý den chtěla bych se zeptat jak by měl vypadat jídelníček u 6 měsíčního kojence a v jakých intervalech dávat jídlo?Jsme na UM ráno stává okolo půl 5 má 180ml UM,v půl 9 160ml UM,okolo půl 12 150g zeleninového nebo masozeleninového příkrmu,v půl 3 180ml UM,v 5 150ml UM a jelikož nesní celou dávku kaše tak dávám půl dávky před koupáním a po koupání v 8 dostane 160ml UM a usíná jak kdy někdy hned a někdy v půl 10 a spí do té půl 5.Když dopoledne nespí zkousím okolo 10 dát pár lžiček ovoce vždycky 3 dny jinný druh přesnídávky nebo ovoce.Chtěla bych dát místo mlíka dopoledne jen ovoce ale nevím kdy mám nahradit mléko v 9 a dát kolik sní nebo jak?

pavlusa01
31. srp 2014

Jestli jste začali dávat příkrmy ted někdy,a začínáte zeleninou,tak to chce pomalu miminko zvykat na další druhy zeleniny,pak maso,pak budou pokračovat těstoviny atd.S ovocem se má počkat,jakmile mu ukážete,sladkou chut,tak by pak nemuselo chtít tu zeleninu...Já také dávala ráno kolem šesté sunar,pak kolem deváté zase sunar,pak oběd a stejně jako vy pokračovala v UM.Další příkrm jako je ovoce a přesnídávka jsem začala dávat až tak kolem desátého měsíce......Ale kolem osmého malá dostávala jogurt Hollandia.Pak také uměla kousat trochu rohlík,tak jsem jí ho dávala i papala ty dětské křupky....Ale chce to pomalu a neuspěchat to a malá mi papá vše a bez problémů 🙂 Také jsem jí pak v tom desátém měsíci dávala a dávám kašičky sunarky...ale ty jsou už i pro děti od 4 měsíců.Záleží na vás jak si to uděláte......Každá jsem jiná 🙂