Jak odnaučit prcka pít z dudlíkovky?

pajinax
29. bře 2015

Maminky poraďte, jak odnaučit prcka pít z dudlíkovky? Malej hrozně málo pil.. ze startu měl samozřejmě dost tekutin, jak v jídle, tak v mlíčku.. postupem času, jsme přešli na první hrnečky všeho druhu, bandasky a skleničky, ale i tak vypil přes den hrozně málo..až jsme jednou odjeli bez hrnečku, tak jsem mu dala čajík do klasické dudlíkovky na mlíko... vypil 200 ml čaje na ex a chtěl ještě.. díky téhle flašce mi krásně vypije denně až litr pití... ale budou mu dva, nechci aby z té flašky pil, nosil ji skoro celý den v zubech, jak pejsek, i když nepil... ted pije přes den z hrníčku, skleničky, bandasek i přes brčko, ale zase pije málo.. večer dostane na spaní dudlíkovku a chce i čtyřikrát čaj za sebou :/

naturela88
29. bře 2015

Také jsem zkoušeli všechny možné hrnečky, flašky, skleničky, brčko a vypil strašně málo. Nakonec jsem koupila flaštičku Kubíka a pije z ní krásně a vypije mnohem víc 🙂

radushka1
29. bře 2015

@pajinax Dávám malé různé hrnečky, hrnečky s brčky... flašky, i tu kubíkovku, zdravou láhev.... Pije ze všech, ale stejně pokud jsou dny, kdy pije málo, dám jí flašku s dudlíkem. Dle zubařky to nevadí, protože flašku vypije na 2x a nehraje si s ní... A z té toho fakt vypije nejvíc...

pajinax
autor
29. bře 2015

Tak to jsme na tom stejně no 😝 zkoušíme všechno, ale prostě dudlíkovka vyhrává 😀 večer se dolije a v noci přebaluju, páč je pročůraný úplně durch 😖

didi1808
30. bře 2015

Máme to stejný, čekám na léto až bude tepleji třeba ho to donutí z hnecku pít častěji 😃

mafeska
30. bře 2015

u nás to bylo stejně jako u @naturela88, zkoušela jsem kouzelný hrneček od aventu, brčka neosvědčilo se nic. pak jsem koupila kubíka water a bylo po problému, je tam membrána takže i když to povalí nevylije se to.