• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaká má být frekvence stolice u dítěte na příkrmech?

26. července 2010 
ahoj holky,poraďte prosím ! Čím to může být ? Zuby, nová strava?
:grinning: :grinning: :grinning:
Náš 4měsíční chlapeček je už týden plně na UM BEBA, před tím jsme napůl kojili, napůl UM - skončila jsem před týdnem kojení, protože jsem měla málo mléka) .
Poslední 4 dny hroooooooooooooozně moc kaká. V noci nekakal prakticky nikdy, teď je to 2-3x za noc, to samé přes den ! Před tím spinkal a jen jednou nebo 2x se probudil a když dostal dudlíka, tak zase usnul. Teď přebalujeme 3x za noc kvůli kakání. Konzistence kašovitá, hlenovitá, spíše do žluta. Dříve to bylo snadno rozlišitelné MM žluté, UM zelené. Kakal 1-2x za den, v noci ne. Jak je možné, že se mu takhle změnila frekvence kakání ?
Díky za tipy !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. dub 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, pročetla jsem to tu a asi je teda normální, když ze začátku příkrmů měl malý jen tuhé kakání, tvrdé bobky - jedli jsme mrkev, brambory, rýži, brokolici, pak jsme dali špenát s brambory a najednou je kakání hoodně řídké, ne úplně prujem a trochu se zeleným hlenem, ale prostě vytéká z plíny a mám co dělat při přebalování abych to uhlídala :grinning: ...při plném kojení kakal 1krát týdně, ze začátků příkrmů jedenkrát denně a teď jak to má řídké tak i 4krát denně...myslíte, že je to normální, nebo mu neudělal dobře ten špenát? je takový mrzutější, tak nevím jestli ho bolí bříško, nebo zoubky... :unamused: myslíte, že takovéhle kakání může způsobit i prořezávající se zub? už má 2, teď se mu další 2 prořezávají, ale kakání měl před tím ok..díky za názory :wink:
26. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek