Jaké papání dáváte svým 7měsíčním prckům?

lucimom
15. čer 2017

Maminky, co vsechno uz davate svym prckum. Moje mimi ma 7 mesicu a i kdyz papa ovocne svacinky, obedy a vecer kase...moc nepribira..DEKUJI

sabulinka2016
15. čer 2017

Zdravím .
To poslouchám také stále že mám drobnou holčičku a že je hubená ,žádný faldiky .
Ráno večer Sunar vypije 150 ml max
Přesnídávka ,oběd ,svačina ,kaše ,před spaním dávám Sunar .
Jestli máš aktivní dítě jako já ,nelam si s tím hlavu .🙂

kerol2016
15. čer 2017

Taky mám hubeňoura holčičku, okolo 4.mesice byla dokonce v červených číslech naší "grafové" dr. Nemá faldiky,ale zato je to hadimrška teď ji bude 8 měsíců, už dlouho se přetáčí ,sedí sama a stojí taky sama, chvilku není v klidu takže spíš tu energii vydává. Kojim už jen v noci,jinak ráno konečně vzala na milost UM(ale musím tam namixovat kolečko banánů😀) , presnidavka půl jogurtu s mix.ovocem co mám,dávám jí všechno krom jahodnh a už nepovařuji, oběd maso +příloha (ovesný vločky,ječný kroupy,tmavá rýže,testoviny-vse rozvařené a namixované)+zelenina( taky co je, zkusila už hodně řepu,fazolky,batáty,dýní,fenykl,špenát,květák ,hrášek.....) odpoledne zase nějaký ovoce a večer má hodinu před spaním kupovanou instantní kaši ( u nás vede Hami 7 obilnin ovocná) pak někdy když chce dokojim před spaním. A stejně nepribira i když papa pěkně, děti okolo i o dva měsíce mladší mají o dvě kila víc, je prostě taková a pokud je zdravá,neřeším.

kacireksro
15. čer 2017

ja zase posloucham opak.nic si z toho nedelejte.,a to ji davam to co ty,jen ma asi vetsi apetit a vic ji chutna.kazdy dite je jiny,jinak pribira,jinak se rozviji,jinak ji 🙂 pokud k tomu doktorka nema co rict.nevsimala bych si toho 🙂