Kojenecké čaje, poraďte kvalitní

lasicek
18. čer 2015

Poraďte mi prosím kvalitní kojenecký čaj? Nejlépe bylinkový, co nevypadá jak prach a dobře chutná 🙂 Není třeba lepší koupit usušené květy heřmánku? Děkuji.

ehrdlicka
18. čer 2015

Měla jsem dobré zkušenosti s kojícími čaji do firmy Leros, jak klasický, tak v bio kvalitě. Každý má trošku jiné složení, takže jsem je střídala.

bajana
18. čer 2015

@lasicek áno, Leros je fajn, majú pre podporu kojenia ale aj pre kojencov, čo chceš ty

smallinka
18. čer 2015

ano Leros jahůdka chutná nejvíc, ale také rooibos čaj - ten piju s dětma 😉

veverka.terka
25. čer 2015

ahojky, nám se docela osvědčil a dcerce chutnal Sunárek BIO, příchutě sme střídaly a nejvíc chutný mi přijde ten jablečný se šípky 😉 🙂 Leros sem moc nekupovala, jen občas a ještě občas také Hipp

smallinka
25. čer 2015

@lasicek no záleží kolik je vám měsíců 🙂 našim holkám jsem zkoušela od 5.měsíce bio čaje, které jim moc nechutnají a po pravdě mě taky ne, nemají žádnou chuť. Teď mají už 8.měsíců a dávám od lerosu jahůdku a ta vede 😉 a také již zmíněný rooibos také pijeme všechny 🙂

smallinka
25. čer 2015

@smallinka aha ty jo to jsem psala já už jsem zde odpovídala....hm nj máma na mateřské 😎

heduska82
25. čer 2015

@lasicek ani jeden z kluku mi caj nikdy nepil, prisly jim asi kysele, kdyz jsem koukala na slozeni, tak jsem se nedivila a kdyz jsem je ochutnala, nepila bych to ani ja. Starsi dere na milost jen bylinkovy pruduskovy, jinak oba pijou jen vodu, coz je pro drtivou vetsinu naseho okoli nepochopitelne.

veverka.terka
25. čer 2015

@heduska82 tak to my máme i doted pravý opak, malé budou 2,5 roku a vodu čistou nechce vůbec, sirup a vodu joo, ale nejrači má pořád čaj a úplně nejrači s medem a teploučký 😉 🙂 je fakt, že i já mám celkově dost ráda čaje a vodu nee, a jeden hrnek čaje musím vždy denně mít 🙂

heduska82
25. čer 2015

@veverka.terka tak ja verim, ze nekomu chutnaji. Vidim to, kdyz se sejdeme na hristi...vsichni maji stavicky, cajicky....jen my vodu. 🙂 Ale co, alespon jeden zlozvyk nebudu muset resit. 😀

heduska82
25. čer 2015

@veverka.terka a uplne nejlepsi je, ze vsichni stavozrouti si pujcuji na piti nasi cistou vodu a nijak jim to nevadi. 😀

lasicek
autor
25. čer 2015

Dcera nechce ani čaj ani vodu. Já mám ráda bylinkové čaje, dávala jsem heřmánek, fenykl. Má 5 měsíců.