Krupička na bříšku a zádech. Máte zkušenost?

petulejan
29. led 2020

Ahoj maminky,teď jsme u malé našla krupicku,přiložím foto. Jak na potvoru je tam doktorka dnes jen do dvanácti. Nemáte někdo skusenost?

katkapavlik
29. led 2020

@petulejan ahoj podle mne je to alergická reakce, měli jsme něco podobného, nám to začalo od nohou Dr nám namíchal mast myslím mast Macocha ale nejsem si tím názvem úplně jistá

petulejan
autor
29. led 2020

@katkapavlik taky mě to napadlo. Poprvé snědla víc než jen lžičku prikrmu. Koupila jsem na skousku mrkev,brembor,losos,chutná ji to,ale třetí den a toto. Nic jiného mě nenapadá. Tak uvidíme zítra,co řekne doktorka 🤷‍♀️

katkapavlik
29. led 2020

@petulejan někdy to tak bývá že se může i alergie projevit trochu déle. Ještě třeba změna pracího prášku mi pak přemýšleli nad vším a malému vadí mazací sýr všechny druhy. 😢

petulejan
autor
29. led 2020

@katkapavlik prášek mám pořád stejný. A tohle jídlo je první,čeho snědla víc jak tři lžičky 🤷‍♀️

katkapavlik
29. led 2020

@petulejan tak to může být jídlem jestli máš doma nějakou mast tak jí to namažte,Třeba bepanthen Mi dávali ještě fenistilove kapky na doporučení lékaře proti svědění.

slunickovm
30. led 2020

@petulejan toto jsme meli po očkovaní hexou. Doktorka tvrdila, ze je to ekzém, ale já si do ted myslím, ze to byla alergie.

petulejan
autor
30. led 2020

@slunickovm tu máme už za sebou asi dva měsíce. Tím to asi nebude. Naštěstí po tom byla jen spavá. No čekám až tam bude doktorka. Jak na potvoru,když se něco děje,tak má upravené ordinační hodiny 🙄

slunickovm
30. led 2020

@petulejan aha, dejte prosím pak vědět

petulejan
autor
30. led 2020

@slunickovm tak doktorka mi řekla,že to bude po prikrmu,konkrétně losos,takže týden vynechat maso a dávat fenistil kapky.

katkapavlik
30. led 2020

Ty alergie to je hrůza. Malý měl také pořád nějakou vyrážku než jsme zjistili co mu vadí.😒

petulejan
autor
30. led 2020

@katkapavlik no u nás poprvé 🤦‍♀️

slunickovm
30. led 2020

@petulejan aha, takze je to urcite alergie. Tak at se vam to brzy zlepsi. A ničím.nemazat? A vyloučit vsechno maso jo? A proc vsechno neříkala?

petulejan
autor
30. led 2020

@slunickovm no mám dávat jen fenistil kapky a tak na týden vynechat maso. O mazání nic neříkala.