• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Cenově příznivý e-shop, kde koupím vše?

24. března 2013 
Ahojík!
Já můžu z vlastní zkušenosti vřele doporučit http://www.nasekocarky-mj.cz/
Nejen že tam mají příznivé ceny, ale hlavně je tam strašně milá a ochotná paní, která ráda poradí a sežene, co může během chvilky !!!
3. čer 2010 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doporučuji www.detskydum.cz Maji garanci nejnižší ceny tj. když někde na netu najdete levněji, tak vám to prodají za tu samou cenu. Obchod je zavedený takže máte jistotu, že nenakupujete sice levně, ale v obchodě, kterému třeba 100% nevěříte. I poštovné je nízké!!!!
3. čer 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se osobně osvědčil ebay.com . Dá se sehnat i zboží co v ČR není, cena příznivá a poštovné téměř zadarmo (já ted objednala set 10plen AIO a poštovné vyšlo na stejně, jako kdyby to poslali po ČR)
11. únor 2011 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se osvědčil www.kojenecke-obleceni.eu kde jsem nakupovala už víckrát a ani jednou jsem se nesetkala s něčím co by mi vadilo, právěže naopak, když jsem se jich chtěla zeptat na nějaké rozměry apod. vždycky mi ochotně vše proměřili a poradili. Teďkom u nich probíhají dny DOPRAVY ZDARMA nad 500 a platí to jenom do pondělka :slight_smile:
19. led 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
19. led 2013 ve 13:00 • gabulinecka
@gabulinecka Kde jsi našla info, že mají na vše 20% slevu? Koukám, ale nenacházím :slight_smile:
18. bře 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
20. bře 2013 ve 20:59 • gabulinecka
ja mam dobre zkusenosti s mamitati.cz i kojenecke-obleceni.eu
20. bře 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jedine kojenecke-oblecení.eu
24. bře 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
9. zář 2015 v 08:22 • ketlin_1
Tvůj příspěvek